Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Stormus -

Liked BamMargera’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Lorint.: “Zapytałeś się tych osób, czy możesz im zrobić zdjęcie? ” Zapytałeś się tych ludzi czy chcą abyś był ich adwokatem?
  • Marta -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Quote from IamLegend: “Quote from Marta: “Quote from Miki124: “przepustke zawsze zabieralo w momencie dotkniecia kolumny wiec wczesniej mozna bylo lognac postke to tez zablokowali? ” Tak, zablokowali. Ja osobiście próbowałam już wszystkiego i…
  • Stormus -

Liked MowMixKos’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Najlepsze lody tylko w DZIUPLI 7PUsw1C.jpg
  • MocWpNaSpota -

Replied to the thread Item Shop - dyskusja.

@Art event dusz zbugowany po ulepszeniu duszy zamiast na 7d jest ona na 1d
  • Satomi -

Replied to the thread Rozmowy serwera Diumar.

Już pisali, że szkaty po 10kk, dlatego pytam znawców :D Pewnie zaraz jakieś Janusze znowu zaczną zaniżać i stawiać za 4kk :crazy:
  • Marta -

Quote from ItsDemonWolf: “dlaczego ceny szkat mialyby wzrosnac skoro i tak 90% ludzi jak nie wiecej chodzilo na 2 postacie? zeby cena byla wieksza to musieliby zrobic tego razadora raz na 12 godzin :D wtedy moglaby cena pojsc do gory ” Tak, odpowiadasz…
  • ItsDemonWolf -

dlaczego ceny szkat mialyby wzrosnac skoro i tak 90% ludzi jak nie wiecej chodzilo na 2 postacie? zeby cena byla wieksza to musieliby zrobic tego razadora raz na 12 godzin :D wtedy moglaby cena pojsc do gory
  • Satomi -

Quote from MaSensi: “Quote from Django: “Quote from MaSensi: “Radzia nie da się solować zapewnie podobnie że smokiem To już nie bd gdzie odłamków robić :/ ” czemu się nie da? Ja wysolowałem, trochę się wnerwiłem nie powiem bo na zębatkach…
  • IamLegend -

Quote from Marta: “Quote from Miki124: “przepustke zawsze zabieralo w momencie dotkniecia kolumny wiec wczesniej mozna bylo lognac postke to tez zablokowali? ” Tak, zablokowali. Ja osobiście próbowałam już wszystkiego i jednogłośnie…
  • Edeu -

Liked Ingolf’s post in the thread Przerwa Techniczna 18.07.2019 - Wersja 19.4 + Start serwera Rubinum.

Like (Post)
    Drodzy Gracze, Z powodu dzisiejszej przerwy technicznej, chcielibyśmy zrekompensować Wam oczekiwanie na serwery bonusem doświadczenia +100% przez 2 godziny. Bonus zostanie aktywowany o godzinie 20:00. Bonus zostanie aktywowany na serwerach: Etolin,…
  • Frescco -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

• BlueEve -

Liked BamMargera’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Lorint.: “Zapytałeś się tych osób, czy możesz im zrobić zdjęcie? ” Zapytałeś się tych ludzi czy chcą abyś był ich adwokatem?
  • MaSensi -

Liked Marta’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Miki124: “przepustke zawsze zabieralo w momencie dotkniecia kolumny wiec wczesniej mozna bylo lognac postke to tez zablokowali? ” Tak, zablokowali. Ja osobiście próbowałam już wszystkiego i jednogłośnie stwierdzam, że ta gra spadła…
  • BlueEve -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

myślę że o wielu sprawach hah ;> @Frescco
  • blue45 -

Liked Insomnia’s post in the thread Muzyka Jakiej muzy słuchacie?.

Like (Post)
  • BamMargera -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

• Marta -

Quote from Miki124: “przepustke zawsze zabieralo w momencie dotkniecia kolumny wiec wczesniej mozna bylo lognac postke to tez zablokowali? ” Tak, zablokowali. Ja osobiście próbowałam już wszystkiego i jednogłośnie stwierdzam, że ta gra spadła…