Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• MowMixKos -

Liked Ninhio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “Ty to wariat jestes xD ” Czemu na pvp nie odpisałeś? Na arene kiedyś byłeś bardzo chętny, w lesie odpada w swoim eq? :*
  • MowMixKos -

Like (Post)
    Dawno nie było nic o miniarixanie, także łapcie urywek zadymki XDDD youtube.com/watch?v=KD4pC_bQ_ns
  • MowMixKos -

Liked Darek-Pogrom’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Nameczaner: “@Darek-Pogrom Chcesz jedna szkate? XD ” dzien dziecka chyba masz dzisiaj ze az 2 ci pozwolila wziac xD
  • MowMixKos -

Liked MrNobody’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Frescco: “Napisał do mnie zejdź snikersa ... nie lubie snikersów ... teraz bedzie pamietał xD ” Wybaczcie ostatnio pokutowałem :chlosta: , jednak wiem bez winy nie byłem. Przepraszam snikersa (nie życzyłbym najgorszemu wrogowi by tak…
  • MowMixKos -

Liked KociePomruki.’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Co tam słychać na Etolinie, Etolińczycy? //////////////////////////////////// POTWOREK TOP 1 POSTAĆ NA ETOLINIE połączono 2 posty. Frescco.
  • sobi7 -

Liked homeless’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    A ten wariat dalej o pogodzie... Pisałem ci załóż bloga.
  • sobi7 -

Liked Frescco’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Żebym nie znał mema to bym uwierzył xD safe dude. dont łory
  • sobi7 -

Liked Naksen’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    "Ale po kolei, żeby nikt dwa razy wrzodów nie dostał(...)" problem solved :w00t:
  • sobi7 -

Liked Celtycki-Dzik’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    CSI: kryminalne zagadki jinno. XD Przez te wyszukiwanie @Darek-Pogrom to gildia mafia pomyśli, że Irre prócz znajomości w teamie ma jeszcze w policji czy w interpolu. XD
  • sobi7 -

Liked Lorint.’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Staszek kiedy odbanujesz swoje stare konto na forum? XD Podobno wchodzisz na jednego tsa i od ręki ci te konto odbanowuja.
  • sobi7 -

Liked xFIFIx’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from SamarytaninEtolina: “zostałeś wzywany na PvP to twierdzisz, że nie Alchemi na postaci nie masz i nie ma kogo bić miałeś iść do innego królestwa, ale tego nie zrobisz więc przestań pisać mi tutaj bzdury. Nie masz szans z Arixanem…
  • sobi7 -

Liked Lexio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from SamarytaninEtolina: “ Każdy z nas ma Dobre EQ :) I nie tobie ingerować co kto ma w Ekwipuneku. ” no zwlaszcza Ty, miniarixan i ata. Eq pryma sort :rofl: Pozdrawiam LexiorIcK
  • xFIFIx -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from ItsDemonWolf: “widac jak mnie skladasz ze na filmie mi pz bez isa odpalonego nie spadal, a ty padles z 20 razy xd ” 2:45 polecam sprawdzic po raz kolejny mixie, a co ja niby mialem isa? XD sprawdz ssa jak mnie bijesz po 200, widzisz tam isa? ;d
  • sobi7 -

Like (Post)
    @Aata... nie Atta kiedy wrzucisz filmik?
  • sobi7 -

Like (Post)
    Quote from Aata... nie Atta: “Quote from Nalif: “Oj tam Oj tam;) Ładny sreen z tego wyszedł.. taki romantyczny ;) Może użyjemy go do eventu Walentynkowego 2020 ! Podlatuje troszkę jak Romeo i Juliett, miłość na przekór wszystkim ?? Zastanawiam się…
  • Lv2Rycerski -

Replied to the thread Rozmowy serwera Diumar.

Quote from AauaaaMetin2: “Quote from Inwiksss: “Mi to zwisaaaa ” ale jednak to ty piszesz codziennie do mnie na pw i mi placzesz a potem robisz ssy ;D wiec fajny masz zwis ;D ” a dzisiaj ta mierna ninja napisała żeby nie brać mnie na…