Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ninhio -

Liked sobi7’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Jazzy.tbd: “Quote from sobi7: “Quote from Jazzy.tbd: “skoro wygrał w tym zestawieniu absów to się okazuje, że jednak jest to troche gra strategiczna;) a skenzy przegrywał pvp na 120 lvlu zarówno z turba zabawką na 55 jak i…
  • Sonicx -

Replied to the thread Item Shop - dyskusja.

Tani przedmiot lipny przedmiot ( MOZE) ?(
  • VroeKilwaoz -

Liked Ninhio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “ninhio na dymie miales bic 5k a tam 400 bylo jak bez isa sie bilem odpalonego, cos chyba ci poszlo nie tak xd ” A Ty po przyjściu z Diumaru miałeś pokazać klasę w grze, a nie robić z siebie klauna i pośmiewisko Etolinu :D
  • Alvaro -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Quote from WujekDiumar: “Na pewno będą w is więc izi @SenNaJawie zawsze mowilem że obecnie bossy są załatwię . Kiedyś biło się razadory solo żeby to robić trzeba było mieć konkretne Eq i alchemie nie to co obecnie że lama z 70na ogień w…
  • sobi7 -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from Jazzy.tbd: “Quote from sobi7: “Quote from Jazzy.tbd: “skoro wygrał w tym zestawieniu absów to się okazuje, że jednak jest to troche gra strategiczna;) a skenzy przegrywał pvp na 120 lvlu zarówno z turba zabawką na 55 jak i…
  • Lorint. -

Liked Flawlee’s post in the thread Item Shop - dyskusja.

Like (Post)
    To niezły scam z tych aukcji błyskawicznych kupiłem bruca gdzie opis jest ze jest na 60dni, a dostałem na 3dni XD Ticket na supporcie juz jest ze screenami XD
  • Download -

Quote from RevWolt: “3 dni to pewnie bug, pierścień radość na 60d za 750 sm, jak ktoś kupił to myślę że warto. Szczeniaki po 19,5sm, ale jeszcze gwiazda wieczoru na co czekam to manni/manu. ” Czekałem na ten pierścionek i go przegapiłem.…
  • sobi7 -

Liked Ninhio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Masz tu swoją gildie jaka jest pro, z dropem bez odpału nie potrafią sobie poradzić ^^ youtu.be/7L9GZCHiQgc
  • Alvaro -

Replied to the thread Muzyka Jakiej muzy słuchacie?.

Quote from RevWolt: “3 dni to pewnie bug, pierścień radość na 60d za 750 sm, jak ktoś kupił to myślę że warto. Szczeniaki po 19,5sm, ale jeszcze gwiazda wieczoru na co czekam to manni/manu. ” Mogłoby bugować jak pdki 200% czyli na 1kdni na…
  • RevWolt -

3 dni to pewnie bug, pierścień radość na 60d za 750 sm, jak ktoś kupił to myślę że warto. Szczeniaki po 19,5sm, ale jeszcze gwiazda wieczoru na co czekam to manni/manu.
  • marek22 -

Replied to the thread Gra Pierścień Teleportacji.

Tak myślałem, coś jest nie tak. Przetestujcie jak ktoś może i nie szkoda mu pierścienia. Przetestowałem na 3 kontach, na pierścieniu spada "licznik" teleportacji. GF...............................
  • rakieta1000 -

Replied to the thread Muzyka Jakiej muzy słuchacie?.

youtube.com/watch?v=_3cUZuTYdkw ja tesz tego słuham piekny c lip prafda?
  • Infiniti VisionGT -

Liked Nameczaner’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Sherrievronbrn: “Quote from KociePomruki.: “Quote from Sherrievronbrn: “Quote from ItsDemonWolf: “a co zaladowac ci? ” Nie przyjmuję brudnych środków płatniczych. ” Jak ci proponują to bierz. ” Ty zawsze dajesz, nigdy nie…
  • Sonicx -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.