Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• kosip -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

jest ktoś kto doczytał posty Rshamane1637 do końca :D?
  • RShamane1637 -

Lubi post użytkownika Karolina19 w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Gra upadła już dawno. Teraz zaczęła się gra na forum.
  • Karolina19 -

Gra upadła już dawno. Teraz zaczęła się gra na forum.
  • kosip -

Lubi post użytkownika Mordetis w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Póki co tylko Ty próbujesz udowodnić jaki to figo fago jesteś. Pisząc, że kiedyś zamykali dyskusje Wetar na 3 dni, kogo to interesuje tutaj? Udowodniłem, że Twój wyczyn jest niczym bo na tym forum takie występki to była…
  • RShamane1637 -

Cytat od Szaskłycz: „rSHAME, jak poćwiczysz jeszcze parę lat dysputę to dowiesz się kiedy należy stawiać przecinek przed i. ” No, na pewno przed każdym i. Poćwicz jeszcze więcej zmian mojego nicku. Jakiś kolo z AVALONu wymyślił kiedyś…
  • Szaskłycz -

Lubi post użytkownika Kr8g w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

Polubienie (post)
    Cytat od Eylis: „Cytat od Miki124: „jak dla mnie typ kłamie Tez mialem znajonych co byli odpaleni i zwykla ludzka zazdrosc mnie dopadla bo czemu oni maja szybko miec hajs a ja mam normalnie zarabiac w grze Pozglaszalem ich i ich wybanowali i teraz…
  • Szaskłycz -

Lubi post użytkownika Miki124 w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

Polubienie (post)
    jak dla mnie typ kłamie Tez mialem znajonych co byli odpaleni i zwykla ludzka zazdrosc mnie dopadla bo czemu oni maja szybko miec hajs a ja mam normalnie zarabiac w grze Pozglaszalem ich i ich wybanowali i teraz mam nowych normalnie grajacych znajomych ;p
  • SweetH3ller -

Cytat od RShamane1637: „Gdzieś to kiedyś zasłyszałem, nawet nie pamiętam już gdzie. ” Ja to poległam z śmiechu jak to przeczytałam!
  • Szaskłycz -

rSHAME, jak poćwiczysz jeszcze parę lat dysputę to dowiesz się, kiedy należy stawiać przecinek przed i. Ale jak na razie to jesteś za krótki na tęgie głowy tego serwera i możesz jedynie po cichu popiskiwać, szczycąc się przy tym na jakim…
  • Satomi -

Lubi post użytkownika Kr8g w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

Polubienie (post)
    Cytat od Eylis: „Cytat od Miki124: „jak dla mnie typ kłamie Tez mialem znajonych co byli odpaleni i zwykla ludzka zazdrosc mnie dopadla bo czemu oni maja szybko miec hajs a ja mam normalnie zarabiac w grze Pozglaszalem ich i ich wybanowali i teraz…
  • Viktory -

Użytkownik odpowiedział w wątku Kobieta vs. Mężczyzna - vol.9.

• Satomi -

Lubi post użytkownika kayohardcore w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Cytat od RShamane1637: „Cytat od Mordetis: „Póki co tylko Ty próbujesz udowodnić jaki to figo fago jesteś, pisząc, że kiedyś zamykali dyskusje Wetar na 3 dni, kogo to interesuje tutaj? ” Widzę, że uczyłeś się od Wikinga, jak się powinno…