Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• IamLegend -

Replied to the thread Item Shop - dyskusja.

heh dzik wojenny w IS.. wlasnie pokazuje to jak ta gra upada i jak bardzo chcą wydoić ostatnie pieniądze
  • KociePomruki. -

Liked WegielWBucie’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    ¯\_(ツ)_/¯ OOGhZwQ.png Wgl @kayohardcore, co z tym szacunkiem do redów u was w gildii xD
  • KociePomruki. -

Liked Naksen’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from xXCalatorXx_Top1: “Ktoś wie gdzie jest cykada ? Nie widziałem go po ostatniej wizycie na ts Irre a stabilne sznury z rynku zniknęły ” Czyli z Lorintem się znowu bawią w bdsm. :crazy:
  • KociePomruki. -

Liked Ninhio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Sherrievronbrn: “Siusiok atty top 1 ” Jakim cudem? Jak topka się zaczyna od 14cm...
  • KociePomruki. -

Liked Sherrievronbrn’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Siusiok atty top 1
  • KociePomruki. -

Liked Sherrievronbrn’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Stachu: “Quote from Sherrievronbrn: “Quote from WladcaForum: “Quote from Sherrievronbrn: “Siusiok atty top 1 ” Wiem, że Ci smakował, tylko następnym razem użyj blond peruki bo czarna mi się znudziła. ” Wyj dalej dropie z…
  • KociePomruki. -

Replied to the thread Luźne pogawędki.

Tylko znowu na taki, żeby chciało się go rozsyłać znajomym
  • Sherrievronbrn -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from Stachu: “Quote from Sherrievronbrn: “Quote from WladcaForum: “Quote from Sherrievronbrn: “Siusiok atty top 1 ” Wiem, że Ci smakował, tylko następnym razem użyj blond peruki bo czarna mi się znudziła. ” Wyj dalej dropie z…
  • Chep -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Quote from Mentosx2: “Sebastian z osiedla na prezydenta ! ” Seba z osiedla przynajmniej by pytał czy mamy jakiś problem. A według gf nigdy go (problemu) nie ma.
  • Lorint. -

Na forum zabrania się: Quote from [Koe-Pung]: “h) propagujących alkohol, narkotyki oraz inne środki odurzające, ” @Blutengel zmieniaj avatar, raz dwa :chinese:
  • Neferet -

Liked Unleashed’s post in the thread Film Seriale... Czyli co oglądacie?.

Like (Post)
    Polecam każdemu obejrzeć serial "Lucifer" <3 znajdziecie go na Netflix :w00t:
    Moderator Insomnia:
    Przeniosłam post do właściwego tematu
  • Neferet -

Liked marek22’s post in the thread Film Seriale... Czyli co oglądacie?.

Like (Post)
    Czarnobyl (mini serial HBO 2019)
  • Blutengel -

@Lorint. To nie jest zwykły papieros xD ale ja jestem dobrym stworzeniem, kocham zwierzątka, ludzi trochę czasem też, chociaż w większości nienawidzę jednak.
  • Chep -

Replied to the thread Gra Kowal gildyjny..

Ulepszasz u gildii z innego królestwa . Np jak podjedziesz do jinno czy shinsoo M1 będzie to samo. Potki u handlary też droższe, ogólnie wszystko u wrogiego npc droższe :P Dodam jeszcze że to przypuszczenie bo po fuzji nie bardzo się interesowałem…
  • Lorint. -

Liked Forfa’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Art od paru dni na bahama lezy jak w tej reklamie lotto, zrobili promocje 35% sm to art poleciał na last minute :D
  • Blutengel -

Liked Shadow’s post in the thread Film Seriale... Czyli co oglądacie?.

Like (Post)
    Moda na sukces [ciach]
    Moderator Insomnia:
    Ciachnęłam nic nie wnoszącą nazwę
  • Blutengel -

Liked BillieJean’s post in the thread Film Seriale... Czyli co oglądacie?.

Like (Post)
    MacGyver
  • Blutengel -

Liked BillieJean’s post in the thread Film Seriale... Czyli co oglądacie?.

Like (Post)
    Quote from Charlotta: “Quote from BillieJean: “MacGyver ” Mam nadzieję, że ten stary, bo nowy to porażka :) U mnie na tapetę poszedł MentalistaZ ” Tak. Miałam na myśli Mac'a z lat 1985-1992 i pamiętny Richard Dean Anderson. Zapominałam dopisać.…
  • Blutengel -

Replied to the thread Film Seriale... Czyli co oglądacie?.

Teraz oglądam "Orange is the new black". Chciałbym być strażnikiem w takim pudle.