Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• BamMargera -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Olać te wszystkie śmieszne bossy w myśl Razador, Nemere i takie tam. Mi ich koncepcja nie pasowała to bije sobie metki na mapach i wyciągam nie mniej jak z tych "grupowych" lochów.
  • Extaza -

Replied to the thread Item Shop - dyskusja.

Quote from Django: “przed wczoraj myślałem, że przydałoby się coś do szukania strażnika w świątyni i proszę bardzo dzisiaj dali. ” Aż tak trudno niektórym go znaleźć? :P Jest 1x spot w świątyni, gdzie na 1x CH na 99% jest
  • Abwehry -

Liked Michu’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Hmm, sytuacja rzeczywiście wygląda na ciężką.
  • Abwehry -

Liked KociePomruki.’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Michu: “Quote from KociePomruki.: “Quote from 0bcy: “@KociePomruki. coś dużo pracy chyba masz, że nie zapytasz jak etolin żyje ;p ” JAK TAM ETOLIŃCZYCY NA ETOLINIE? ” Wijemy się jak węże w pustynnym słońcu. ” Właśnie jak dzisiaj dosiadlam tam
  • Abwehry -

Liked Michu’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from KociePomruki.: “Quote from 0bcy: “@KociePomruki. coś dużo pracy chyba masz, że nie zapytasz jak etolin żyje ;p ” JAK TAM ETOLIŃCZYCY NA ETOLINIE? ” Wijemy się jak węże w pustynnym słońcu.
  • MaSensi -

Quote from Akwarelsky: “@MaSensi Ale czego Ty nie rozumiesz metin to nie singleplayer i ludzie narzekają że wszystko idzie robić solo no to teraz nie będzie można a rynek po jakimś czasie i tak się otrząśnie z szoku że razadorek już nie jest…
  • Puurpurowy -

Replied to a comment by Puurpurowy on KociePomruki.’s wall.

Wall Reply
    Ojaszumi
  • MaSensi -

Liked Hellrider’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Akwarelsky: “@MaSensi Ale czego Ty nie rozumiesz metin to nie singleplayer i ludzie narzekają że wszystko idzie robić solo no to teraz nie będzie można ” Ja tak tylko wspomnę, że jest różnica między brakiem możliwości solowania…
  • homeless -

Liked Akwarelsky’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    @MaSensi Ale czego Ty nie rozumiesz metin to nie singleplayer i ludzie narzekają że wszystko idzie robić solo no to teraz nie będzie można a rynek po jakimś czasie i tak się otrząśnie z szoku że razadorek już nie jest aż tak opłacalny jak…
  • homeless -

Liked Celtycki-Dzik’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Większą przyjemność sprawia zbijanie bosow z kims niż samemu. :)
  • SamarytaninEtolina -

Quote from MaSensi: “Quote from Celtycki-Dzik: “Tak samo jak na meley czas wyexpić postacie tak samo na razadora czas wyexpić buffa czy cokolwiek innego. Zmiany są, minimalny zarobek z razadora jest, a i tak trzeba go robić na misję szczeliny…
  • Tujka -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from SamarytaninEtolina: “Quote from Tujka: “Ktoś wie jak mieć ziemię w m1. Moderatorzy umieją tylko kłamać i napisać, że wątek został wyjaśniony, nawet, gdy nie jest wyjaśniony (chodzi o ten wątek: Ziemie Gildii w m1? ). Chciałabym jakiś…
  • Django -

Quote from Marta: “Quote from Miki124: “przepustke zawsze zabieralo w momencie dotkniecia kolumny wiec wczesniej mozna bylo lognac postke to tez zablokowali? ” Tak, zablokowali. Ja osobiście próbowałam już wszystkiego i jednogłośnie…
  • SamarytaninEtolina -

Liked kayohardcore’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from BamMargera: “Ktoś kiedyś pisał, że na metku nuda bo bossy w zamkniętych lochach są i nikt nie może wjazdu zrobić i ksuć. Nie dalej jak wczoraj widziałem jak grupa uzbrojona po zęby 100lv+ wpadła do łatwego lochu małp i biła…
  • SamarytaninEtolina -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from Tujka: “Ktoś wie jak mieć ziemię w m1. Moderatorzy umieją tylko kłamać i napisać, że wątek został wyjaśniony, nawet, gdy nie jest wyjaśniony (chodzi o ten wątek: Ziemie Gildii w m1? ). Chciałabym jakiś poradnik czy kupić ziemię w tym…
  • Django -

Replied to the thread Item Shop - dyskusja.

przed wczoraj myślałem, że przydałoby się coś do szukania strażnika w świątyni i proszę bardzo dzisiaj dali.
  • WujekDiumar -

Replied to the thread Rozmowy serwera Rubinum.

@Art @Ingolf tak jak pisze up dusza jest na jeden dzień a nie na 7 tak jak to pisze podczas ulepszania :mkay:
  • WujekDiumar -

Liked MocWpNaSpota’s post in the thread Rozmowy serwera Rubinum.

Like (Post)
    @Ascoran napraw event dusz a mianowicie czas ulepszonej duszy na max. Przy ulepszaniu pisze 7d a po ulepszeniu zostaje ten czas co byl czyli 1d
  • WujekDiumar -

Liked LeQuer’s post in the thread Rozmowy serwera Rubinum.

Like (Post)
    Jak nisko trzeba upaść, żeby zajmować obce nicki. Wchodzisz na serwer po 10 minutach tylko po to aby ktoś się nie panoszył pod twoim pseudonimem - nick zajęty. Brzydziłoby mnie chodzenie w cudzej tożsamości. Czy to po prostu robienie sobie na…