Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Cannabisherr -

Liked kryndor’s post in the thread Diumar Dziewczyno z cyjanitem.

Like (Post)
    Won zajenta
  • Wiwek -

Liked SenNaJawie’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    co do tych youtuberow, to zagranie jest bardzo dobre, jesli chodzi o banowanie tych co mieli filmy z privow, niech zostana tylko ci co maja samego PL'a. A co do tych wielkich reklamodawcow co to by chcieli hajs dostawac, to przypominacie mi Ferdusia…
  • Ritchie -

Liked Hellrider’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from marek22: “Quote from Ritchie: “Quote from marek22: “Bredzisz człowieku, co Ty ćpałeś ? ” Dzięki, że odniosłeś się do konkretnego fragmentu tekstu - dzięki temu mogę się rzeczowo wypowiedzieć.No chyba, że zamierzasz mi…
  • PrisonBreak17 -

Liked DeFaCC’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from WujekDiumar: “@DeFaCC nie dziw się że na globalu mało chętnych do bicia się. Bossy na zamkniętych dungach zero rywalizacji o wyższe bossy z których mamy fajny drop bo ich nie ma :sleeping: ?( generaly zabrane wróżka nie przyciąga wysokie lvl ... Jak…
  • Ritchie -

Liked WujekDiumar’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from IamLegend: “Quote from JaTylkoDoDt: “Quote from ArixanBogiem: “Quote from JaTylkoDoDt: “Dodanie bonów do jednego itemu na PL kosztuje ponad 100 zł xD. ” ciekawe kto jeszcze wydaje sm na dodania bonow xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDjest tyle…
  • K4RAMBA -

Liked Naksen’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Przecież to o kryndorze. XD edit 8fc2131a5d18ad54.png :pillepalle:
    Moderator Ascoran:
    Usunąłem niestosowny cytat.
  • LifeIsDeath -

Liked IamLegend’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from JaTylkoDoDt: “Quote from ArixanBogiem: “Quote from JaTylkoDoDt: “Dodanie bonów do jednego itemu na PL kosztuje ponad 100 zł xD. ” ciekawe kto jeszcze wydaje sm na dodania bonow xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDjest tyle mozliwosci na PL…
  • against -

Like (Post)
    co do tych youtuberow, to zagranie jest bardzo dobre, jesli chodzi o banowanie tych co mieli filmy z privow, niech zostana tylko ci co maja samego PL'a. A co do tych wielkich reklamodawcow co to by chcieli hajs dostawac, to przypominacie mi Ferdusia…
  • Naksen -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Ta od Heńka, co z Krzyśkiem na budowie pracowali.
  • Bellatrix -

Liked AauaaaMetin2’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    najzabawniejsi są ludzie co graja na privach albo w ogolę ale na forum globala siedzą i jęczą
  • Cannabisherr -

Like (Post)
  • Charakternik -

Liked Django’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from WujekDiumar: “ Co do zmian odnośnie meley myślę że spoko tylko jakieś 2lata za późno ? ” Dla tych co soluja meley to tylko przejściowy problem, taki prezent od GF żeby utrudnić im grę :p,
  • Cannabisherr -

Liked Chep’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Gf obudź się w końcu ... Gf sramto ... Gf bla bla bla ... Gf po 10 latach odwiesił się patcher i zaczyna ładować pliki do głowy. Jedni są dobrej myśli wróżą że za niedługo zostanie odcięty od maszyny podtrzymującej życie i zacznie…
  • SenNaJawie -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

• Cannabisherr -

Liked ArixanBogiem’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from JaTylkoDoDt: “Dodanie bonów do jednego itemu na PL kosztuje ponad 100 zł xD. ” ciekawe kto jeszcze wydaje sm na dodania bonow xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jest tyle mozliwosci na PL otrzymania dodan ze nie trzeba ich dropic z mobow czy metkow…
  • Cannabisherr -

Liked IamLegend’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from JaTylkoDoDt: “Dodanie bonów do jednego itemu na PL kosztuje ponad 100 zł xD. ” niedlugo wrocisz z podkulonym ogonkiem na pla jak Wam zamkna ten smieszny serwerek na V.
  • Lorint. -

Liked Nalif’s post in the thread Zmiany w Zespole Metin2.pl.

Like (Post)
    W dniu dzisiejszym czerwone szeregi zespołu zasilił tGM Razr. Etolin (s702) to serwer na którym będzie pełnił swoje obowiązki. Życzymy wielu sukcesów.