Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Charlotta -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

Tak. Z czego się cieszysz? ?( @Celtycki-Dzik?
  • Megiko -

Posted the thread Diumar Kolega, koleżanka do pogaduch bądź wspólnej gry..

Thread
    Cześć :thumbsup: Na wstępie zacznę od siebie czyli, mam 26 lat jestem osobą pracującą stąd z czasem bywa różnie. Moje początki gry to jeszcze czasy serwera Feniks, potem był Phobos bardzo długa przerwa i od jakiegoś czasu gram na serwerze Diumar w…
  • Kruszii -

Liked WladcaForum’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    youtu.be/7SwvfIE3IVk Wczorajsza zadymka pod dt :marzy:
  • WladcaForum -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

youtu.be/7SwvfIE3IVk Wczorajsza zadymka pod dt :marzy:
  • Nameczaner -

Quote from Kruszii: “Quote from Michu: “Quote from Nameczaner: “To że michu z ekipa wszystkich obrażali i jak ktoś coś im odpowiedział to lecieli z płaczem na forum? :D Napisałem wcześniej skoro z nich takie chojraki to niech przyjdą na dym sie pobić,…
  • Kruszii -

Quote from Michu: “Quote from Nameczaner: “To że michu z ekipa wszystkich obrażali i jak ktoś coś im odpowiedział to lecieli z płaczem na forum? :D Napisałem wcześniej skoro z nich takie chojraki to niech przyjdą na dym sie pobić, a wyszło jak…
  • Frescco -

Quote from Michu: “Quote from Nameczaner: “To że michu z ekipa wszystkich obrażali i jak ktoś coś im odpowiedział to lecieli z płaczem na forum? :D Napisałem wcześniej skoro z nich takie chojraki to niech przyjdą na dym sie pobić, a wyszło jak…
  • Kruszii -

Liked Hellrider’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Nameczaner: “Quote from Hellrider: “Quote from Nameczaner: “Hmm.. Trolle płaczą że ktoś ich obraził... XDDDD To jesteście trolle czy beksy? :P ” troll a seba patol to 2 różne rzeczy krecie.Płacz. ” Wyj dalej że ktoś gra w metina…
  • Kruszii -

Liked KociePomruki.’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Dobra, a co tam słychać w realnym świecie?
  • Michu -

Quote from Nameczaner: “To że michu z ekipa wszystkich obrażali i jak ktoś coś im odpowiedział to lecieli z płaczem na forum? :D Napisałem wcześniej skoro z nich takie chojraki to niech przyjdą na dym sie pobić, a wyszło jak wyszło, że stali obok…
  • Michu -

Like (Post)
    Quote from Nameczaner: “Quote from Hellrider: “Quote from Nameczaner: “Hmm.. Trolle płaczą że ktoś ich obraził... XDDDD To jesteście trolle czy beksy? :P ” troll a seba patol to 2 różne rzeczy krecie.Płacz. ” Wyj dalej że ktoś gra w metina…
  • Nameczaner -

Quote from Hellrider: “Quote from Nameczaner: “Quote from Hellrider: “Quote from Nameczaner: “Hmm.. Trolle płaczą że ktoś ich obraził... XDDDD To jesteście trolle czy beksy? :P ” troll a seba patol to 2 różne rzeczy krecie.Płacz. ” Wyj dalej że…
  • Eylis -

Quote from KociePomruki.: “Dobra, a co tam słychać w realnym świecie? ” Pomruczki, może lepiej nie zadawać takowego pytania. :P
  • Darek-Pogrom -

• blue45 -

Replied to the thread Expimy Art'a - Cześć 2.

• NQ2C4X8Y3 -

Liked Mleeko’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    lnPp9Fc.jpg *WYBIERZ ADRESATA*
  • Lexio -

Like (Post)