Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Neferet -

Replied to the thread Szaman Build Szaman SMOK.

• Obora13 -

Liked Michu’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Ktoś wie czy wartość ataku na 6-7 bon może wejść do każdego itemu?
  • Michu -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Ktoś wie czy wartość ataku na 6-7 bon może wejść do każdego itemu?
  • Obora13 -

Liked Sherrievronbrn’s post in the thread Gra Nowy serwer w 2019 ? Jeśli już to jaki..

Like (Post)
    Jak dla was rozwojem gry nazywa się dodawaniem nowych tekstur do kostiumów i podwyższanie ich ceny to pzdro 70000.
  • Obora13 -

Quote from Ligeja: “Quote from Nyarr: “Film gracza który jest znany z bocenia? Wracamy do tematu gdzie gracze wręcz wyrażają aprobatę na bocenie, więc czemu oczekiwać od team walki z botami skoro sami za nimi stoimy? ” Skoro administracja…
  • Santonia -

Liked Nyarr’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Film gracza który jest znany z bocenia? Wracamy do tematu gdzie gracze wręcz wyrażają aprobatę na bocenie, więc czemu oczekiwać od team walki z botami skoro sami za nimi stoimy?
  • Ligeja -

Quote from Nyarr: “Film gracza który jest znany z bocenia? Wracamy do tematu gdzie gracze wręcz wyrażają aprobatę na bocenie, więc czemu oczekiwać od team walki z botami skoro sami za nimi stoimy? ” Skoro administracja nie robi nic z tymi…
  • Nameczaner -

Replied to the thread Muzyka Jakiej muzy słuchacie?.

Film gracza który jest znany z bocenia? Wracamy do tematu gdzie gracze wręcz wyrażają aprobatę na bocenie, więc czemu oczekiwać od team walki z botami skoro sami za nimi stoimy?
  • MinLee -

Liked 0bcy’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from KociePomruki.: “Quote from 0bcy: “Podejrzewam, że nie wkręcisz do itemków gdzie jest to możliwe tj. zbrojki bo tak 2x 50 wartość mokry sen :love: :love: :love: ” Ja pogoda, ty sny. Może się dogadamy? ;3 ” Wole psiaki jak kociaki :c
  • BigMen -

Liked Ligeja’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
  • massey -

Wrote a comment on belfegor1987’s wall.

Wall Comment
    mam tylko onyks legendarny wyborny +6 z 12 % blok ciosów i 12 % blok przeszywki
  • Fusia -

Replied to the thread Gra Wklad do szarfy.

• KociePomruki. -

Liked 0bcy’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from KociePomruki.: “Quote from 0bcy: “Podejrzewam, że nie wkręcisz do itemków gdzie jest to możliwe tj. zbrojki bo tak 2x 50 wartość mokry sen :love: :love: :love: ” Ja pogoda, ty sny. Może się dogadamy? ;3 ” Wole psiaki jak kociaki :c