Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Chal -

Liked DeFaCC’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Uuuu szczypie już poniżej pleców :D
  • Chal -

Liked BeeT’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    To wytłumacz jak te dodania zdobyć na nowym serwerze. :)
  • marek22 -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Quote from Hellrider: “Quote from marek22: “Quote from Ritchie: “Quote from marek22: “Bredzisz człowieku, co Ty ćpałeś ? ” Dzięki, że odniosłeś się do konkretnego fragmentu tekstu - dzięki temu mogę się rzeczowo wypowiedzieć.No…
  • Chal -

Liked Ritchie’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    No a kolejna sprawa to YouTuberzy, którzy jako jedyni utrzymywali Botmanię przy życiu przez ponad rok jej istnienia, a polecieli jako pierwsi przy akcji walki z prywatnymi serwerami. Sam dzięki Bubbexowi i Wojtkowi zacząłem grać na Tasmanii - taki…
  • Chal -

Liked Maximoo’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Heh,jako były już gracz mogę powiedzieć jedno-metin pod wodzą gamefail to złoooooo! Czytam tutaj kilka wątków,bo ciekaw jestem co się dzieje z grą którą lubiłem-kiedyś. I z jednej strony szlag mnie trafia,a z drugiej nie mogę powstrzymać…
  • Alimb -

Liked against’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    To dział dyskusji " prywatne servery vs gf"? xd Jaki jest sens o tym dyskutować to nie wiem. Racja prawna jest po stronie gf czy komuś sie to podoba czy nie. Dlatego też z innej beczki,na nowym servie bedzie 100% wiecej expa jak i dropu. Orientuje…
  • SenNaJawie -

Liked AauaaaMetin2’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    najzabawniejsi są ludzie co graja na privach albo w ogolę ale na forum globala siedzą i jęczą
  • Alimb -

Liked DeFaCC’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from WujekDiumar: “@DeFaCC nie dziw się że na globalu mało chętnych do bicia się. Bossy na zamkniętych dungach zero rywalizacji o wyższe bossy z których mamy fajny drop bo ich nie ma :sleeping: ?( generaly zabrane wróżka nie przyciąga wysokie lvl ... Jak…
  • WujekDiumar -

Quote from against: “To dział dyskusji " prywatne servery vs gf"? xd Jaki jest sens o tym dyskutować to nie wiem. Racja prawna jest po stronie gf czy komuś sie to podoba czy nie. ” taki że moze do @Art dojdzie i przekaże wyżej czego brakuje na globalu :mkay:
  • XXThaj-N -

Posted the thread Gra Zaklęty las bufka.

Thread
    Witam mam pytanie odnośnie buki. Dobija 95 i mam postać na 105 chce je ożenić i stad moje pytanie jak zabije i wejdę do zakletego lasu to czy mogę sobie teleportowac bufke czy muszę ją też jechać i zabić tego strażnika aby się dostać. Bo to…
  • against -

To dział dyskusji " prywatne servery vs gf"? xd Jaki jest sens o tym dyskutować to nie wiem. Racja prawna jest po stronie gf czy komuś sie to podoba czy nie. Dlatego też z innej beczki,na nowym servie bedzie 100% wiecej expa jak i dropu. Orientuje…
  • ArixanBogiem -

Replied to the thread Filmiki serwera Etolin.

Liked JaTylkoDoDt’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from IamLegend: “Quote from JaTylkoDoDt: “Dodanie bonów do jednego itemu na PL kosztuje ponad 100 zł xD. ” niedlugo wrocisz z podkulonym ogonkiem na pla jak Wam zamkna ten smieszny serwerek na V. ” Po co mam tutaj wracać? TFT jest o…
  • Alimb -

Liked noPRO8L3M’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    kto chce niech gra sobie na globalu a kto chce na prywatnym serwerze, co komu do tego? Wyluzujcie ;)
  • WujekDiumar -

Quote from Django: “Quote from WujekDiumar: “Co do zmian odnośnie meley myślę że spoko tylko jakieś 2lata za późno ? ” Dla tych co soluja meley to tylko przejściowy problem, taki prezent od GF żeby utrudnić im grę :p, ” wiadomo :thumbdown: ale jednak zawsze coś 8o
  • Alimb -

Liked ArixanBogiem’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from JaTylkoDoDt: “Dodanie bonów do jednego itemu na PL kosztuje ponad 100 zł xD. ” ciekawe kto jeszcze wydaje sm na dodania bonow xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD jest tyle mozliwosci na PL otrzymania dodan ze nie trzeba ich dropic z mobow czy metkow…
  • Alimb -

Liked Ritchie’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from marek22: “Bredzisz człowieku, co Ty ćpałeś ? ” Dzięki, że odniosłeś się do konkretnego fragmentu tekstu - dzięki temu mogę się rzeczowo wypowiedzieć. No chyba, że zamierzasz mi mówić, że czarne jest białe, zaprzeczając…