Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Arek -

Lubi post użytkownika Swiezu w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Cytat od Mordetis: „Widzę, że jeszcze chcesz stękać mimo, że nawet 1k życia nie zabrałeś. Więc zapamiętaj 3:0 bo po tym płaczu na nic więcej nie zasługujesz. Chcesz rewanż za 10 minut? ” Zdążysz w tyle pożyczyć eq?
  • Lorint. -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra Jak zarobić ładując w IS?.

jak zarobić na ISie: szczeniaki, rozszerzenia ekwipunku, skrzynia świąt, kostiumy.
  • MagKai -

Lubi post użytkownika Rozkmin w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Pożyczył czy nie pożyczył co za różnica, jak pożyczył to jego sprawa cykał się, że przegra to pożyczył a jak nie pożyczył to po prostu Lexio jest słaby.
  • Lorint. -

Lubi post użytkownika Extaza w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Moje teamowe konto to nawet nie banowali, od razu całe skasowali xD
  • MowMiKos -

Lubi post użytkownika Ravdal w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Tylko Ingolf miał na tyle jaj żeby się tu pokazać i wypowiedzieć ? Gdzie Art? Zajebistego mamy CM
  • MowMiKos -

Lubi post użytkownika koniikama1 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    CO więcej, na rynku widziałem tylko 1 granat legendę po cenie nie 3w tylko 6w, a gdzie reszta alchemi? Normalnie był rynek zawalony a teraz co się stało? Tak ma to teraz wyglądać? Kto będzie miał alchemie? ci co zdążyli zrobić i…
  • MowMiKos -

Lubi post użytkownika koniikama1 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    sprawa wygląda tak: 560 corow co kosztuje na tasmani jakieś 23w i zrobiłem tyle.antyków ze wyszło mi 24w (dobrze ze rubin pykl bo by było 18w) czyli straciłem tylko czas i czas do zdobycia perf matowego sie wyzerowal.. Od wtorku sobie…
  • MowMiKos -

Lubi post użytkownika ErmpeNes w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Wyczuwam jad w tym temacie, potrzebna bedzie surowica.
  • CardinaleLeJiin -

Lubi post użytkownika Swiezu w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Cytat od Ingolf: „[...] Ok, rozumiem fajnie było dropić odłamki na no0bkach i je przekładać, ale nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że to pro elo (jedyny!) sposób na zarobek małych lvli. Kiedyś inaczej sobie radzili [..] ” cPmFiVy.jpg "Panie Ingolfie",…
  • Rozkmin -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Pożyczył czy nie pożyczył co za różnica, jak pożyczył to jego sprawa cykał się, że przegra to pożyczył a jak nie pożyczył to po prostu Lexio jest słaby.
  • Mordetis -

(Ukryta treść) Ja przynajmniej nie sprzedaje eq swojej partnerki(z gry) która o tym nic nie wie. :rofl:
  • Mleeko -

Lubi post użytkownika 2nd Demon w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

Polubienie (post)
    Cytat od CzarnyAreS: „Jeśli zasób Twoich byłych i przyszłych kolegów co by cię wspierali się ukruszył nie mój i nie nasz problem, nie dajesz rady ? To ewidentnie oznacza że przegrałeś ! Szukanie jak Ty to nazywasz "atencji" na samosie też…
  • Lorint. -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra skrzynie ucznia itd..

Tak tylko że teraz starzy gracze tej broni nie dostaną. Miałem aktywny zwój z misją oczywiście tej broni nie odebrałem, teraz ten zwój z niewiadomych mi przyczyn zniknął i niestety nie mogę latać po M1 w zaszczytnej broni.
  • 2nd Demon -

Lexio przegrał, a teraz szuka dziury w całym.
  • JedenUczciwy -

Lubi post użytkownika KosmoKaczor w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Przede wszystkim oszukano nas, graczy, że niezdatne do handlu odłamki to błąd bety. Przez to nie było zbyt wielkiego "feedbacku" w tej kwestii, bo liczono, że to naprawią. Ciekawe gdzie są nasi "niebiescy" . Przecież oni są tacy arcy aktywni...…
  • JedenUczciwy -

Lubi post użytkownika Demcio20 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Cytat od waldi580: „Teraz to jedynie jak poprzednicy pisali: zakupić odżywki i przerwa od gry lub jej koniec. GF daje wyraźnie do zrozumienia na każdym kroku "ludzie won z gry". ” Ten dzisiejszy Event z dropem Odżywek to chyba jakiś znak "z…
  • Swiezu -

Cytat od Mordetis: „Widzę, że jeszcze chcesz stękać mimo, że nawet 1k życia nie zabrałeś. Więc zapamiętaj 3:0 bo po tym płaczu na nic więcej nie zasługujesz. Chcesz rewanż za 10 minut? ” Zdążysz w tyle pożyczyć eq?
  • Lorint. -

nie żebym bronił Lexia, ale teraz to ty zaczynasz stękać. Bardziej powiedziałbym że pokazujesz wszystkim jaki to ty jesteś niepokonany :D
  • JedenUczciwy -

Lubi post użytkownika saskuke7 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    A moim zdaniem wrócić do tego co było.