Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Arek -

Liked Lexio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Az mi sie spocily palce od tych dymów. Jino pozamiAATAne dzieki za dymki
  • KociePomruki. -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from Kino: “Skala Twojego poziomi którego nie masz i nie bedziesz mieć jest Zerowa :) ” Poniekąd masz rację. Staram się robić dobre wrażenie, ale jak przychodzi co do czego to...
  • Sherrievronbrn -

Liked Kino’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from KociePomruki.: “Kino, ale dlaczego jesteś taki agresywny? (I ogółem ten agresywny ton + tekst o koprze xDD śmiechłam - czyli na moment znizylam się do Twojego poziomu, ale już jest ok). ” Piszesz i sie wyśmiewasz, do tego…
  • KociePomruki. -

Liked WegielWBucie’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Jak czegoś nie ma, to nie może być tego skali
  • Ninhio -

Replied to the thread Sura Sura WP 120Lvl PvP EQ.

No to polecam ripostę przywołanie błyskawic, do tego szafir odp ninja/szaman, zbroje najlepiej cyjanitowa, jeśli nie to ta na 115, broń wystarczająca jest klinga 9, a pet najlepiej nemere antymagia +2x abs
  • AmeLove Etolin -

Szkoda ze pod dt nikt więcej oprócz aaty nie przyszedł. W shinso bylo ciekawie. Moze jutro będą chętni. Pozdrawiam
  • AmeLove Etolin -

Liked WegielWBucie’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
  • WegielWBucie -

• WegielWBucie -

Liked KociePomruki.’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Kino, ale dlaczego jesteś taki agresywny? (I ogółem ten agresywny ton + tekst o koprze xDD śmiechłam - czyli na moment znizylam się do Twojego poziomu, ale już jest ok).
  • Kino -

Quote from KociePomruki.: “Kino, ale dlaczego jesteś taki agresywny? (I ogółem ten agresywny ton + tekst o koprze xDD śmiechłam - czyli na moment znizylam się do Twojego poziomu, ale już jest ok). ” Piszesz i sie wyśmiewasz, do tego…
  • Stormus -

Liked KociePomruki.’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Kino, ale dlaczego jesteś taki agresywny? (I ogółem ten agresywny ton + tekst o koprze xDD śmiechłam - czyli na moment znizylam się do Twojego poziomu, ale już jest ok).
  • Xarrion -

Posted the thread Prośba/zlecenie Logo gildii.

Thread
    Witam ponownie. Wróciłem tutaj z kolejną prośbą o logo gildii. Tym razem potrzebuję loga dla gildii dropka ponieważ jak reszta innych log wyparowała po aktualizacji;( Gildia się nazywa "FokaZboka" (tak wiem, oryginalnie :D ). Co do samego loga to…
  • KociePomruki. -

• WegielWBucie -

Liked Darek-Pogrom’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    youtube.com/watch?v=9qrlbsgrcW4 jeszcze go pokonamy xD
  • Kino -

Quote from Stormus: “Co z tego że AFK byłeś ,przecież piszę że na 2 skille padłeś,ja nwm czy ty nie potrafisz składać literek i nie rozumiesz o co mi chodzi otóż chodzi mi o to że jesteś mixem i do jedynej gildii jakiej się nadajesz to…
  • Darek-Pogrom -

youtube.com/watch?v=9qrlbsgrcW4 jeszcze go pokonamy xD
  • Nikeee88 -

Liked Lexio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Aata... nie Atta: “Quote from Lexio: “Prawdziwy wojownik nie pyta dlaczego gdzies tam. Prawdziwy wojownik wsiada na Manu i jedzie tam, gdzie bedzie zadymka. ” To dlatego razem ze swoim przyjacielem Kilerem, gdy była umówiona zadyma u…
  • ATV -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Pytanie z innej beczki, jak idzie wam dodawanie 6-7 bonusów? Udało się komuś w ostatnich dniach coś dodać na 20-to % szansie?
  • Stormus -

Co z tego że AFK byłeś ,przecież piszę że na 2 skille padłeś,ja nwm czy ty nie potrafisz składać literek i nie rozumiesz o co mi chodzi otóż chodzi mi o to że jesteś mixem i do jedynej gildii jakiej się nadajesz to jest ''SkokLofczyka''…
  • MowMixKos -

Liked Stormus’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Kino: “Witam wszystkie mile buzie po długiej przerwie ! 8) ” OMG, czyli znów zacznie się spamowanie 4-5 postów pod rząd :)