Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Bubu -

Użytkownik odpowiedział w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

• Eylis -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra ULEPSZANIE PANCERZA NA DMG MAGICZNYM KAMIENIEM.

Cytat od SenNaJawie: „inteligencja wiadra gwozdzi, wbrew pozorom metin nie zapamietuje spalen, to jak z rzutem moneta, jesli nawet 100x pod rzad wypadnie reszka to i tak dalej bedzie 50% szans na orla. Tak samo mozesz wbic za 1 kamieniem a mozesz nie…
  • Bubu -

• LookiMuss -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Killer skoro jesteś taki kox, organizujesz zadyme to dlaczego zamiast przyjść do niebieskich, ze swoją pro ekipa zapraszasz ich do was? Bo w Red macie przewagę? To może jednak zadymka pod dt, bądź u niebieskich? Chcesz ustalać jakieś warunki? Powodzenia.
  • Xarrion -

Lubi post użytkownika KilerNo0bs w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od GrupaBraaaci: „Cytat od KilerNo0bs: „Jakaś zadyma Jutro? ktoś za lub przeciw? Godzina 20 ? Może blue przyjdzie podbić RED po raz kolejny? ” mozesz wpasc z nowymi kolegami z PlanuB do blu ” Ja nie mam kolegów ! Czekamy na was…
  • Hellrider -

Pomijając kwestie zwykłego farta, to ucięcie dropu by mnie nie zdziwiło, jak ludzie potrafią to robić na -naście postaci, dodajmy do tego boty. Z 2 strony to jedyny sposób, by coś z tego mieć, 75% dropu to yangi.
  • SenNaJawie -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra ULEPSZANIE PANCERZA NA DMG MAGICZNYM KAMIENIEM.

inteligencja wiadra gwozdzi, wbrew pozorom metin nie zapamietuje spalen, to jak z rzutem moneta, jesli nawet 100x pod rzad wypadnie reszka to i tak dalej bedzie 50% szans na orla. Tak samo mozesz wbic za 1 kamieniem a mozesz nie wbic za 100. Takie…
  • KilerNo0bs -

Cytat od GrupaBraaaci: „Cytat od KilerNo0bs: „Jakaś zadyma Jutro? ktoś za lub przeciw? Godzina 20 ? Może blue przyjdzie podbić RED po raz kolejny? ” mozesz wpasc z nowymi kolegami z PlanuB do blu ” Ja nie mam kolegów ! Czekamy na was…
  • mateusz1usz -

Użytkownik opublikował nowy wątek: Gra Księga młodego zwierza

Wątek
    Z jakich bossów najczęściej leci wam księga młodego zwierza?
  • Maniekxxx -

Lubi post użytkownika Yovive w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Polubienie (post)
    Ok, pomyliłam się o 1h :D Przerwa właśnie się zaczęła, może Cytat od Swiezu: „Cytat od damian0426: „jakoś nie wierzę w to co tu jest pokazane czyli żeby ludzie płacili po 500sm za ksiege przebicia xd ” 10 "osób" "kupiło" kamień…
  • Lorint. -

Nie do końca się z Tobą zgodzę, zbierając informacje na temat ulepszeń można w prosty sposób określić chociażby typowy przedział zmienności ulepszeń zbrojki DMG na +9, co pozwoli w pewnym stopniu określić ile potrzeba średnio magicznych…
  • Yovive -

Ok, pomyliłam się o 1h :D Przerwa właśnie się zaczęła, może Cytat od Swiezu: „Cytat od damian0426: „jakoś nie wierzę w to co tu jest pokazane czyli żeby ludzie płacili po 500sm za ksiege przebicia xd ” 10 "osób" "kupiło" kamień…
  • PrisonBreak17 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Cytat od GamePriv: „Cytat od Shadow: „Napisz o tych biletach jeszcze ze 100 razy.. ” A napiszę, bo nie chcę by znów była sytuacja jak ostatnio, że nie każdy mógł skorzystać i nawet nikt nie poinformował.Potrzebuję informacji na temat…
  • Motoki -

Lubi post użytkownika Maniekxxx w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

Polubienie (post)
    odpoczniesz sobie , zjesz obiad o danej porze dnia :P , posprzątasz mieszkanie :P wiele innych czynności wykonasz w tym zaplanowanym czasie na grę :P
  • PrisonBreak17 -

Lubi post użytkownika GamePriv w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Cytat od Shadow: „Napisz o tych biletach jeszcze ze 100 razy.. ” A napiszę, bo nie chcę by znów była sytuacja jak ostatnio, że nie każdy mógł skorzystać i nawet nikt nie poinformował. Potrzebuję informacji na temat kiedy będą bilety,…