Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ArixanBogiem -

Liked WladcaForum’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Lexio: “Quote from WladcaForum: “Lexio nie będę wchodził z Tobą w polemikę bo dla mnie sorry ale jesteś mixem :D: ” zobaczymy czy bedziesz taki madry jak Ci zamkna metina xD ” spoko wynajmę Twojego starego, i zaskarżymy GF
  • ItsDemonWolf -

Liked WladcaForum’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Lexio: “Quote from WladcaForum: “Lexio nie będę wchodził z Tobą w polemikę bo dla mnie sorry ale jesteś mixem :D: ” zobaczymy czy bedziesz taki madry jak Ci zamkna metina xD ” spoko wynajmę Twojego starego, i zaskarżymy GF
  • WladcaForum -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

• Charlotta -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

Liked ItsDemonWolf’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Ata, czy jednak przegrana zadymka tak boli, że jednak lepiej dodać początek jak się wygrywa? Demonek chyba dostał ataku "gula" pod koniec jak leżał co minutę, bo przez 40 ostatnich minut już go na polu bitwy nie było :P
  • Kusohi -

Liked Ninhio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from WladcaForum: “youtu.be/7SwvfIE3IVk Wczorajsza zadymka pod dt :marzy: ” Czemu nie wrzuciłeś filmiku kiedy reszta ludzi z shinsoo już przyszli?
  • WladcaForum -

Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Ata, czy jednak przegrana zadymka tak boli, że jednak lepiej dodać początek jak się wygrywa? Demonek chyba dostał ataku "gula" pod koniec jak leżał co minutę, bo przez 40 ostatnich minut już go na polu bitwy nie było :P
  • ItsDemonWolf -

• Frescco -

Replied to a comment by Frescco on Mleeko’s wall.

Wall Reply
    ^^ do zobaczenia później :D - pij mleko!
  • Lexio -

Quote from WladcaForum: “Lexio nie będę wchodził z Tobą w polemikę bo dla mnie sorry ale jesteś mixem :D: ” zobaczymy czy bedziesz taki madry jak Ci zamkna metina xD
  • Frescco -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

Ata, czy jednak przegrana zadymka tak boli, że jednak lepiej dodać początek jak się wygrywa? Demonek chyba dostał ataku "gula" pod koniec jak leżał co minutę, bo przez 40 ostatnich minut już go na polu bitwy nie było :P
  • kryndor -

Liked Hellrider’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    "twoja stara" w 2019 to tekst zarezerwowany wyłącznie dla podludzi, pozdrawiam. Nie żeby to kiedyś było normalne oczywiście.
  • kryndor -

Liked Michu’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Nameczaner: “Przestań wyć, od 2-3 miesiecy z ekipa nas obrażacie ” Sprostuj kto jest w mojej ekipie, bo jeżeli chodzi o storma to tak wyzywa ciebie, nawet go uspokajałem na pw, żeby tak nie wyzywał, co może potwierdzić. :) Quote from…
  • kryndor -

Liked Michu’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Nameczaner: “To że michu z ekipa wszystkich obrażali i jak ktoś coś im odpowiedział to lecieli z płaczem na forum? :D Napisałem wcześniej skoro z nich takie chojraki to niech przyjdą na dym sie pobić, a wyszło jak wyszło, że stali obok…
  • kryndor -

Liked Hellrider’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Nameczaner: “Quote from Hellrider: “Quote from Nameczaner: “Hmm.. Trolle płaczą że ktoś ich obraził... XDDDD To jesteście trolle czy beksy? :P ” troll a seba patol to 2 różne rzeczy krecie.Płacz. ” Wyj dalej że ktoś gra w metina…
  • kryndor -

Liked Lexio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Nameczaner: “Quote from Hellrider: “Quote from Nameczaner: “Hmm.. Trolle płaczą że ktoś ich obraził... XDDDD To jesteście trolle czy beksy? :P ” troll a seba patol to 2 różne rzeczy krecie.Płacz. ” Wyj dalej że ktoś gra w metina…