Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• dadzio191011 -

Replied to the thread Rozmowy serwera Diumar.

lorint a Ty jeszcze grasz tym słabym dywanem? Hehe...
  • MowMixKos -

Liked Ninhio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Demon, komuś się chwaliłeś że 4 klasy ustoisz chyba nie? (bez kd ninji, ataków i innych tego typu gówien) [url]https://www.youtube.com/w…0QNJcsu9tHKHsBo0r98[/url]
  • Arek -

Liked Darek-Pogrom’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Ninhio: “Demon, komuś się chwaliłeś że 4 klasy ustoisz chyba nie? (bez kd ninji, ataków i innych tego typu gówien) [url]https://www.youtube.com/w…0QNJcsu9tHKHsBo0r98[/url] ” mozemy sie ustawic nastepnym razem, kiedy…
  • AusZamar -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from kryndor: “Quote from AusZamar: “No hejka jak tam giereczka komputerowa, dobrze, źle, nie istnieje bo umarła? ” powiem ci nie jest źle, dziś kilka melejek na rozgrzewke wjechało, potem klasyczne dymy ze SkokiemLofczyka i DebIrre,…
  • Przypadkowy -

+ słaba alchemia, no masz dużo braków i na 1 miejscu brak tego szycia i dowodzenia, więc nie ma co się dziwić. Nie mogę edytować, niech mod połączy jak będzie ogarniał temat.
  • Ninhio -

Like (Post)
    Sam mi pisales ze jeszcze eq do mixu xD
  • Przypadkowy -

Quote from Lorint.: “Ktoś mi może wytlumaczyć, dlaczego pomimo dosyć dobrego eq. Moja ninja zadaje śmieszne obrażenia w kolumnę ;p youtube.com/watch?v=IBZFJxYF_9s&feature=youtu.be ” Soku z pokrzywy na siłę nie klikaj na poli, a wody na szycie, kryt i…
  • xXSajgonXx -

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Ninhio: “Demon, komuś się chwaliłeś że 4 klasy ustoisz chyba nie? (bez kd ninji, ataków i innych tego typu gówien) [url]https://www.youtube.com/w…0QNJcsu9tHKHsBo0r98[/url] ” mozemy sie ustawic nastepnym razem, kiedy…
  • Nerose -

Quote from KociePomruki.: “Quote from Nerose: “Quote from KociePomruki.: “Quote from Nerose: “Quote from Lorint.: “Ktoś mi może wytlumaczyć, dlaczego pomimo dosyć dobrego eq. Moja ninja zadaje śmieszne obrażenia w kolumnę ;p
  • xXSajgonXx -

Liked Ninhio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Darek-Pogrom: “viking 5 minut 5 razy sie wylozyl no coz ” [url]https://www.youtube.com/watch?v=36t1_Xa8Bxs[/url]
  • xXSajgonXx -

Liked MowMixKos’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Odkąd jestem w Mafii mój klient gry stał się stabilniejszy niż relacje w gildii irre
  • Darek-Pogrom -

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Darek-Pogrom: “to teraz pomysl ze ja musialem stac lepsze postacie i 2 razy wiecej potem pomysl ile musisz dopracowac w ewkipunku jak i viking bo zaden topowy gracz nie padlby od 2 ninji i likanow i jakiegos…
  • KociePomruki. -

Quote from Nerose: “Quote from KociePomruki.: “Quote from Nerose: “Quote from Lorint.: “Ktoś mi może wytlumaczyć, dlaczego pomimo dosyć dobrego eq. Moja ninja zadaje śmieszne obrażenia w kolumnę ;p youtube.com/watch?v=IBZFJxYF_9s&feature=youtu.be ” Ty…
  • ItsDemonWolf -

Quote from Darek-Pogrom: “to teraz pomysl ze ja musialem stac lepsze postacie i 2 razy wiecej potem pomysl ile musisz dopracowac w ewkipunku jak i viking bo zaden topowy gracz nie padlby od 2 ninji i likanow i jakiegos wpka ” nie watpie :D nigdzie nie…
  • Darek-Pogrom -

• Ninhio -

Quote from Darek-Pogrom: “Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Darek-Pogrom: “nie martw sie viking tam chyba z 10 desek zaliczyl ” zycie :D oba nagrania ninhio oczywiscie jak bylismy solo (ja osobno i viking osobno)a zanim viking poszedl to mi pz nie…
  • Ninhio -

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Darek-Pogrom: “nie martw sie viking tam chyba z 10 desek zaliczyl ” zycie :D oba nagrania ninhio oczywiscie jak bylismy solo (ja osobno i viking osobno) a zanim viking poszedl to mi pz nie spadal xd ale no roznica jest…
  • Darek-Pogrom -

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Darek-Pogrom: “nie martw sie viking tam chyba z 10 desek zaliczyl ” zycie :D oba nagrania ninhio oczywiscie jak bylismy solo (ja osobno i viking osobno) a zanim viking poszedl to mi pz nie spadal xd ale no roznica jest…