Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ItsDemonWolf -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

• Eylis -

Quote from ItsDemonWolf: “a ty co dzieciaku, eylis to facet, masz 14 lat i 1.4m wzrostu :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: ” utkaj sie tam typie 1,5 wzrostu :w00t: :w00t: :w00t: :w00t: demon to baba!!1!11 Quote from ItsDemonWolf: “hahahah zazdroscisz?? karrrrrrzeeel ” a tobie brakuje 30cm…
  • ItsDemonWolf -

Quote from Eylis: “@ItsDemonWolf A ty pijany znowu? XD ” a ty co dzieciaku, eylis to facet, masz 14 lat i 1.4m wzrostu :w00t: :w00t: :w00t: :w00t:
  • Eylis -

Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Uważaj kochana bo w twoim wieku od szerokiego uśmiechu robią się zmarszczki :) ” ja zawsze bede piekna, mloda i bez zmarszczek
  • Edeu -

Replied to the thread Expimy Art'a - Cześć 2.

• Lexio -

Quote from Cykada3301: “Nie muszę pytać gdzie mieszkasz wiedzę już że Podlasie :P ” jezu ufam dla Ciebie Jak tam no lify kolejny dzien spedzony przed komputerkiem :) ? Smy ladnie zaladowane?
  • Lexio -

Liked Cykada3301’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Stachu: “oddaj dla sandry ” Nie muszę pytać gdzie mieszkasz wiedzę już że Podlasie :P
  • VerffeTenCo3ma20stu -

Uważaj kochana bo w twoim wieku od szerokiego uśmiechu robią się zmarszczki :)
  • Lexio -

Liked Darek-Pogrom’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    stachu widze progres teraz przez ip adres zalatwia xD
  • Reverse -

Replied to the thread Luźne pogawędki.

Quote from Charlotta: “O, @Reverse! Oglądałam ostatnio "Fantastyczne zwierzęta..." i fajne, chociaż byłam bardzo sceptyczna :P ” A tam! Kto co lubi! Ja osobiście czekam z niecierpliwością z @Malenka na nową część - w sumie kontynuację obecnych dwóch…
  • Eylis -

Quote from davidek194: “Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “śpij słodko :) robaczki pod poduszeczkę ” A co ja jestem? Mam ci zarcie przechowywac? ” XDDDDDDDDDDD w koncu cos smiesznego
  • Eylis -

Liked davidek194’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Quote from davidek194: “Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “hej wszystkim ” Dobranoc ” śpij słodko :) robaczki pod poduszeczkę ” A co ja jestem? Mam ci zarcie przechowywac?
  • kacha -

Liked kryndor’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Kto uważa, że @Kruszii to prawdziwy ideał kobiety, ten daje like
  • kacha -

Liked Stachu’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Lorint.: “Ładnie, moje 12k z nazarem w porównaniu do twojego 17.5k wypada kiepsko :D ” 12k z nazarem…
  • VerffeTenCo3ma20stu -

• MagKai -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

Liked Naksen’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    da39ba12ca5e9c71gen.png DAWAJ NA RING! XD
  • davidek194 -

Replied to the thread Expimy Art'a - Cześć 2.

• davidek194 -

Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Quote from davidek194: “Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “hej wszystkim ” Dobranoc ” śpij słodko :) robaczki pod poduszeczkę ” A co ja jestem? Mam ci zarcie przechowywac?