Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• kryndor -

Liked Pochmurka’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Lexio: “Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Sonicx: “a gdzie większość nie przepusci odrobine spiny nawet jak lody hurtem rozdadzą w 40.C za oknem :D ( daleka roznica pogoda w zwyz do Metincyków ) ” mialem wlasnie o tym pisac, spiny na…
  • MowMixKos -

Liked Lexio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    wiem, ze nie chcesz przyjac moich prawdziwych slow na temat tej aktualizacji do wiadomosci, poniewaz zdajesz sobie sprawe z tego, jak bardzo jestes zalosny cieszac sie na te same bossy, ktore klepiesz przez polowe swojego zycia xD
  • sobi7 -

Liked ItsDemonWolf’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    turbo zrob taka postac ja ubiore bufke i ci obiecuje ze bez alchemii i odpalu cie przetyram tak ze ci sie przykro zrobi xd
  • sobi7 -

Liked ItsDemonWolf’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from turboo: “Bardzo długo stałem na 55 moim mentalem zrobiłem wyborne koło i teraz wbijam powoli większy lv (aktualnie stoję na 100lv i oddaje biologi) jaka masz alchemie na swoim 120lv ? Pewnie nie jeden 55 ma lepszą niż Ty. Nie jest…
  • kryndor -

Liked xFIFIx’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Wybaczcie ze zmieniam temat forum na dymy eq itp ale musialem xd Quote from SamarytaninEtolina: “gdyz ja mam EQ wojenne nie bawię się w klasowe EQ gdyz nie mam ani ochoty ani czas na takie duperele Więc jak masz EQ klasowe ubrane to się dziwić,…
  • xFIFIx -

Liked NeeQo’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    @kryndor chce żebyś wiedział że jesteś najwspanialszą osobą jaką udało mi się poznać, bierzcie Panowie przykład z tego oto człowieka!
  • NeeQo -

Liked xFIFIx’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Wybaczcie ze zmieniam temat forum na dymy eq itp ale musialem xd Quote from SamarytaninEtolina: “gdyz ja mam EQ wojenne nie bawię się w klasowe EQ gdyz nie mam ani ochoty ani czas na takie duperele Więc jak masz EQ klasowe ubrane to się dziwić,…
  • xFIFIx -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

• kryndor -

Like (Post)
    @kryndor chce żebyś wiedział że jesteś najwspanialszą osobą jaką udało mi się poznać, bierzcie Panowie przykład z tego oto człowieka!
  • kryndor -

Liked Darek-Pogrom’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from kryndor: “Quote from Darek-Pogrom: “zle sie dzieje od kiedy mixy przejely to forum a pamietacie jeszcze spiny bo dobrych zadymach?XD ” No w sumie racja, teraz tylko irre by spamiło na forum...kiedyś to były czasy ;) Te moje legendarne spiny ze…
  • NeeQo -

• Celtycki-Dzik -

Like (Post)
    Quote from kryndor: “Quote from Darek-Pogrom: “zle sie dzieje od kiedy mixy przejely to forum a pamietacie jeszcze spiny bo dobrych zadymach?XD ” No w sumie racja, teraz tylko irre by spamiło na forum...kiedyś to były czasy ;) Te moje legendarne spiny ze…
  • Darek-Pogrom -

• Celtycki-Dzik -

Like (Post)
    zle sie dzieje od kiedy mixy przejely to forum a pamietacie jeszcze spiny po dobrych zadymach?XD
  • turboo -

Quote from ItsDemonWolf: “turbo zrob taka postac ja ubiore bufke i ci obiecuje ze bez alchemii i odpalu cie przetyram tak ze ci sie przykro zrobi xd ” Mój mental to taka postać jest. Tyle, że ma już 100 lv wbity. Kolejną postać robić, może na…
  • Darek-Pogrom -

Replied to a comment by Frescco on Darek-Pogrom’s wall.

Wall Reply
    kk
  • NeeQo -

Liked kryndor’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Darek-Pogrom: “zle sie dzieje od kiedy mixy przejely to forum a pamietacie jeszcze spiny bo dobrych zadymach?XD ” No w sumie racja, teraz tylko irre by spamiło na forum...kiedyś to były czasy ;) Te moje legendarne spiny ze schizo bogiem kto…
  • RebburBogiem -

Liked Szele’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Jabole jabole ona pijaly czas.
  • RebburBogiem -

Like (Post)
    @kryndor umowa stoi, ale obiecaj że jak wygram wydzwonisz też mnie <3
  • kryndor -

Quote from Darek-Pogrom: “zle sie dzieje od kiedy mixy przejely to forum a pamietacie jeszcze spiny bo dobrych zadymach?XD ” No w sumie racja, teraz tylko irre by spamiło na forum...kiedyś to były czasy ;) Te moje legendarne spiny ze schizo bogiem kto…