Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Bellatrix -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Podsumowując ostatnie zmiany w grze nasuwa mi się jedna myśl: KTO GRAŁ W METINA W CYRKU SIĘ NIE ŚMIEJE.
  • Wiwek -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy serwera Diumar.

A no to tak jak myślałem Ares zabronił grać hahaha czekają na bilety aż jaskier pójdzie o ile pójdzie :whistling:
  • Bellatrix -

Lubi post użytkownika WujekDiumar w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Tyle lat minęło a ludzie jeszcze nie ogarneli że nie ma rekompensaty za czas is na przerwie technicznej ? ?( Może nie długo padną pytania a czemu pd leci w nocy jak się zazwyczaj nie gra :rofl: Każdy kupując ofertę w is chyba wie że w grze są przerwy…
  • 0bcy -

• Zaszczuty -

Lubi post użytkownika Art w wątku Wiadomość Zespołu Dezaktywacja możliwości zmiany kanału w grze.

Polubienie (post)
    Szanowni Gracze, Niestety wykryliśmy poważne problemy techniczne, które negatywnie wpływają na funkcję zmiany kanału w grze przez postać. Oprócz innych zagadnień, najważniejszym był negatywny wpływ na stabilność serwerów, który mógł…
  • Wiwek -

Cytat od 0bcy: „CA ” co im się stało? Ares zabronił grać czy co?
  • Yunni -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zabawa - powiedz słowo na literę.....

• mag1kd -

Użytkownik opublikował nowy wątek: Gra Odszukaj prawdziwą Lodową Wiedźmę

Wątek
    Witam. Czy mógłby ktoś opisać jak przebiega ten event,
  • Trucicielski -

Lubi post użytkownika NowyZielony w wątku Etolin MemoriesTeam.

Polubienie (post)
    Cytat od Alvaro: „Dziewczyny lecą tylko na kasę i korzyści płynoncę z podlizywania się koksom. Zawistne interesowne, niesympatycznie gotowe za skrzynkę z jakiegoś bossa zrobić wszystko. ” Co prawda raz już gildię poleciłem. I jako były…
  • Trucicielski -

Lubi post użytkownika xVortx w wątku Etolin MemoriesTeam.

Polubienie (post)
    Przecież te argumenty sa tak głupie, że szkoda tracić czasu na odpowiadanie. Alvaro, zanim wylejesz pomyje na forum i skrytykujesz gildię publicznie, to zachowaj się jak dorosły mężczyzna i porozmawiaj na ten temat z viceliderem badź z liderem.…
  • Trucicielski -

Lubi post użytkownika Gonti w wątku Etolin MemoriesTeam.

Polubienie (post)
    Polecam gildie ze względu na kilku letni staż :)
  • Trucicielski -

Lubi post użytkownika Mesarthim w wątku Etolin MemoriesTeam.

Polubienie (post)
    Panie Alvaro jaką fałszywą osobą trzeba być, by takie rzeczy pisać o nas. Sam nie jesteś w porządku, wychodziłeś z gildii jak z burdelu, albo publicznej toalety, totalnie bez słowa i wytłumaczenia. Zapewne pisząc o dziewczynach, fałszywych…
  • Trucicielski -

Lubi post użytkownika XxWarriorxX3 w wątku Etolin MemoriesTeam.

Polubienie (post)
    Jestem od jakiegoś czasu w gildi i serdecznie chciałbym polecić wszystkim taką gildie znajdziecie tam ciekawych i uczciwych ludzi wartych poznania oraz dobrych śmieszków z dużym poczuciem humoru :D Gildia widać rozwija się cały czas na czele z…