Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• RShamane2137 -

Lubi post użytkownika Lexio w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    A czy ktos pisze, ze ja wyszedlem? Delektuje sie blaganiem osoby, która boli, ze ja ignoruje, o moja atencje :) giphy.gif Jednoczesnie ta osoba, ktorej zostaly zadane przez kilka tygodni pytania, na ktore nigdy nie odpowiedzial, teraz mysli, ze bede na…
  • RShamane2137 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Cytat od GrupaBraaaci: „Lexio skakac potrafi tylko do slabszych ” Cytat od Lexio: „Cytat od 2nd Demon: „Ogarnij konto na Samos to przyjde na Samos jak dadzą bilety i walniemy arene, nie ma problemu mordo. :) ” kiedy…
  • PocieKomruki -

Lubi post użytkownika Lexio w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    A czy ktos pisze, ze ja wyszedlem? Delektuje sie blaganiem osoby, która boli, ze ja ignoruje, o moja atencje :) giphy.gif Jednoczesnie ta osoba, ktorej zostaly zadane przez kilka tygodni pytania, na ktore nigdy nie odpowiedzial, teraz mysli, ze bede na…
  • Lexio -

• Ritchie -

Lubi post użytkownika waldi580 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Po kija tą alchemia było ruszać? To była jedyna bardzo dobra rzecz zrobiona dla graczy. Każdy był zadowolony: a)dropinie dla zarobku b)antyki i legendy na rynku c)było można zrobić wyborny o wiele prościej Po aktualizacji to teraz 120 lvl…
  • waldi580 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Cytat od lolek00666: „Właśnie 90% graczy straciło jedyny sensowy zarobek. Good job! ” Można już kończyć grę i na markecie oferty wystawiać oraz shopy z èq. Dobra zmiana nadeszła :)
  • Nalif -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w Zespole Metin2.pl.

W dniu dzisiejszym zespół opuścił GM Alur. Życzymy powodzenia w życiu realnym.
  • Lexio -

Lubi post użytkownika Hellrider w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Cytat od PocieKomruki: „To co się dzieje tu na forum z tym pvp i na wołaju w grze to obraz patologii xD Ludzie, przestańcie, bo łapie cringe. Nagonka jak w gimnazjum w dzielnicy patologii. ” To forum akurat ma kilka patologii. Szajbusy…
  • Mordetis -

Cytat od MagKai: „Chciał pvp z Kimuskiem, to czemu nie chce stanąć na arenie z Mordetisem ? Czegoś się boi? Skoro NAGLE wyszedł z forum? ” Przegranej się boi.
  • Arrabbiata -

Lubi post użytkownika MagKai w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Nie nazwałabym tego atakiem:) Nie użyłam żadnego obraźliwego zwrotu, żadnych wyzwisk aby był to atak na Lexia. Chciał pvp z Kimuskiem, to czemu nie chce stanąć na arenie z Mordetisem ? Czegoś się boi? Skoro NAGLE wyszedł z forum? Co do…
  • RShamane2137 -

Polubienie (post)
    Cytat od PocieKomruki: „To co się dzieje tu na forum z tym pvp i na wołaju w grze to obraz patologii xD Ludzie, przestańcie, bo łapie cringe. Nagonka jak w gimnazjum w dzielnicy patologii. ” To forum akurat ma kilka patologii. Szajbusy…
  • nike12qw -

Lubi post użytkownika GrupaBraaaci w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    SzkodaSensu z tym Lexiem xd Lexio skakac potrafi tylko do slabszych :D
  • lolek00666 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Właśnie 90% graczy straciło jedyny sensowy zarobek. Good job!
  • PocieKomruki -

Polubienie (post)
  • Deo -

Lubi post użytkownika Miki124 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Jak mogles gf.. Juz osiagalismy 30 online na androsie i wychodzilismy na prosta. A teraz te 50-60lv ktore robily dla mnie antyki nie beda graly;d
  • Hellrider -

• MagKai -

Nie nazwałabym tego atakiem:) Nie użyłam żadnego obraźliwego zwrotu, żadnych wyzwisk aby był to atak na Lexia. Chciał pvp z Kimuskiem, to czemu nie chce stanąć na arenie z Mordetisem ? Czegoś się boi? Skoro NAGLE wyszedł z forum? Co do…
  • waldi580 -

Lubi post użytkownika Erfu w wątku Item Shop - dyskusja.

Polubienie (post)
    Beka z tych co załadowali dziś w HH lub wczoraj kamienie kowala nie wiedząc o patchu :rofl:
  • 2nd Demon -

Lubi post użytkownika GrupaBraaaci w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    SzkodaSensu z tym Lexiem xd Lexio skakac potrafi tylko do slabszych :D