Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

Drodzy Gracze!
Przestrzegamy przed osobami, które namawiają do wyrzucania przedmiotów z ekwipunku.
Przedmiot wyrzucony na ziemię może zostać podebrany przez innego gracza!

Prosimy o zwracanie uwagi na wiadomości rejestracyjne dotyczące portalu Gameforge.com.
Osoba postronna może namówić Was do akceptacji rejestracji konta w naszym portalu i dzięki temu może uzyskać dostęp do Waszego konta w grze!

Support w takich wypadkach nie będzie udzielał wsparcia.

• Art -

Lubi post użytkownika IdeNaZywiol w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Ojjj Wy to się zawsze pospieszycie ;D Jest i polska wersja ;) youtube.com/watch?v=Hrt_mE0_zQQ&feature=youtu.be
  • Orestes -

Użytkownik odpowiedział w wątku Jakiej muzy słuchacie?.

Armin van Buuren feat. Josh Cumbee - Sunny Days (Official Music Video)
  • Orestes -

Użytkownik odpowiedział w wątku Państwa, miasta, rzeki itp..

• Orestes -

Użytkownik odpowiedział w wątku skojarzenia :D.

• Orestes -

Użytkownik odpowiedział w wątku Kobieta vs. Mężczyzna - vol.5.

• Santonia -

Lubi post użytkownika >>>Bloody<<< w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Tokarz ja wiem, że prawda Cie boli. Mój jeden post waszych 10. Nie rozumiem po co piszesz pod publikę i na siłę znów piszesz o mojej osobie. Masz umiar? To, że nie umiesz interpretować przeczytanej treści nie jest moją winą. Post o którym…
  • Orestes -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zgadnij, kto napisze następny?.

• Hooves -

Użytkownik odpowiedział w wątku GRA Wp vs zarobek.

Zdecydowałem się dropić odłamki w DT Pytanie które piętro będzie najbardziej efektywne? 61 wp ostrze/strach m4 , wir m3 fms +9 40% 2 kd +4 yy +9 kd spalone 1.5k 10 do pz tarcza 61 +9 czysta srebrna +9 5b 20 dt 5 do pz 20 zwierzeta wyzywka +7 20…
  • Ingolf -

Użytkownik opublikował nowy wątek: SUPPORT Kasacja przedmiotów eventowych.

Wątek
    Drodzy Gracze, 13 lipca 2017 podczas czwartkowej przerwy technicznej z kont graczy zostaną usunięte następujące przedmioty Eventowe: - - - - - Wasz, Zespół Metin2.pl
  • BlizzarD22 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Mhm, zachęcenie nowych graczy dodając masę przedmiotów z szkaty? Oni chyba nie wiedza jaką se wyrobili opinie. Postaci powstanie może więcej ale expić będą je tylko osoby co już maja postacie i eq czyli starzy gracze a nowi nie przyjdą, no…
  • TheNameless -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Powiedzcie lepiej dzieci co zamierzacie robić przez te 2miesiące? Kto będzie miał nowych kolegów we wrześniu? I najważniejsze, jak tam wasze świadectwa :D ?
  • TheNameless -

Lubi post użytkownika StaryWeteranS7 w wątku Rozmowy konTROLLowane Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od Ingolf: „Jestem pewny, że ten temat był poruszany wiele razy w działach częściej odwiedzanych :) Powtórzę jeszcze raz, każdy przydzielony Hwang został skasowany, oczywiście jest to możliwe do zweryfikowania :) więc jeżeli się upieracie, że…
  • DAMN. -

Lubi post użytkownika chrispaul3 w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Przeciez to typowe u nich xD Wyzywaja sie a potem sie godza i atakuja innych :D Wystarczy cofnac kilkanascie stron wstecz i zobaczyc jak Mordetis z Parvatim jechali po tokarzu a teraz wielcy kumple xD Jak mozna kogos szanowac nie szanujac samego siebie :)