Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• KliczeK -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra Brak SM po zakupie.

Cytat od Nikodem: „w żadnym wypadku po takiej sytuacji nie dojdą SM gdyż pieniądze nie wyszły z konta zostały pobrane i zablokowane, miałeś zbyt mały limit ustawiony przerabialem to ostatnio jak HH był dzisiaj 500zł wróciło na konto po…
  • kyross -

Użytkownik napisał komentarz na ścianie użytkownika SharkAttack.

Komentarz na ścianie
    oferuje tytanke nno10blok ciosu10 orki5bon
  • NowyZielony -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Etolin.

Cytat od KilerNo0bs: „Z tego co pamiętam nindian cie pocisnął w pvp a ty mi tu piszesz że jesteś mocny a on był z Etolina. ” Pewien mental z Etolina też Arixana wyjaśnił raz jak sobie dobrze przypominam :D 122k to było?;p
  • Panciojfz -

Lubi post użytkownika Orestes w wątku Informacje nt. zdobywanego doświadczenia..

Polubienie (post)
    Ilość doświadczenia na poszczególne poziomy.
    W niniejszym poradniku przedstawiona jest ilość doświadczona na poszczególne poziomy. Jeśli nie wiesz ile doświadczenia potrzebujesz na swój następny poziom - ten poradnik jest dla Ciebie!
  • Panciojfz -

Lubi post użytkownika Ascoran w wątku Item-Shop Kupony SM w ofercie - 26. lutego.

Polubienie (post)
    announcement_metin2_it_affe259e6b7fc10ac0c2a271d22c67d4.jpg
    26. lutego 2018 24 godziny W SPRZEDAŻY: (30 dni) - 510 SM (30 dni) - 65 SM Udanych zakupów życzy, Zespół Metin2.pl
  • Panciojfz -

Użytkownik odpowiedział w wątku Liczymy do miliona jeden! Liczby nieparzyste :).

• Panciojfz -

Użytkownik odpowiedział w wątku Kapsel, Ci prawdę powie.

• Michcio. -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Wetar.

Cytat od HaniorE: „Nowy wymiar metin2 którego autorem jest SirEmilWP z gildii QuoVadis 'Xu8gyyc.png Powie mi ktoś gdzie można wykupić abonament na spot ?? szukam tej oferty tam gdzie kreci się ta monetka i nie mogę znaleźć, emil nie chce mi…
  • Panciojfz -

Użytkownik odpowiedział w wątku Policz do miliona.

• Orestes -

Użytkownik odpowiedział w wątku Muzyka Jakiej muzy słuchacie?.

O-Zone - Dragostea Din Tei (Shockspears Hardstyle Bootleg) | HQ Videoclip
  • Lorint. -

Dobry wieczór państwu Nie będę się rozpisywać myślę że ten cytat wszystko opisuje :) Cytat od Santonia: „Szanowni gracze zauważyliśmy, że na serwerze Negros jest praktykowany zwyczaj wymuszania haraczy za możliwość ekspienia w niektórych…
  • Panciojfz -

Użytkownik odpowiedział w wątku Bez literki "a".

• HaniorE -

Nowy wymiar metin2 którego autorem jest SirEmilWP z gildii QuoVadis 'Xu8gyyc.png Powie mi ktoś gdzie można wykupić abonament na spot ?? szukam tej oferty tam gdzie kreci się ta monetka i nie mogę znaleźć, emil nie chce mi powiedzieć gdzie to :w00t:
  • Panciojfz -

Użytkownik odpowiedział w wątku Expimy Art`a.

Cytat od Panciojfz: „107 85% ” znowu strona źle się otworzyla wiec 110 75%
  • Panciojfz -

Użytkownik odpowiedział w wątku Expimy Art`a.

• Panciojfz -

Użytkownik odpowiedział w wątku Państwa, miasta, rzeki itp..