Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nerose -

Liked WujekDiumar’s post in the thread Rozmowy serwera Diumar.

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Konradeek: “A ty powiedz Gastanowi że jest klaczem i grubym lol(na pw bym gorzej napisał xD) ” a ty jestes sprzedajny i siedzisz tam gdzie jeszcze sie nie spaliles ” Ja to się jeszcze dziwię że kto…
  • VroeKilwaoz -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Quote from SenNaJawie: “w mojej opinii posiadanie sklepow i magazynow to nie granie na wiele kont, bo raczej postac ktora nigdy nie wyszla z m1 i jest smietnikiem nie jest postacia ktora sie gra, wiec w mojej opinii mozna miec wiele kont grajac tylko…
  • Hellrider -

Quote from homeless: “No źle gracie w metina Multikonta są zabronione, więc po co wam odpalać kilka klientów? Powinny być stałe blokady. Wtedy granie zespołowe miałoby sens. ” To było od początku tą grę tak skonstruować, aby granie w…
  • VroeKilwaoz -

Liked PoteznyBODY’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from SenNaJawie: “w mojej opinii posiadanie sklepow i magazynow to nie granie na wiele kont, bo raczej postac ktora nigdy nie wyszla z m1 i jest smietnikiem nie jest postacia ktora sie gra, wiec w mojej opinii mozna miec wiele kont grajac tylko…
  • Celtycki-Dzik -

Liked Shadow’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Całe koło się boi 44lv :sleeping:
  • Beatles -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

• Beatles -

Liked Charlotta’s post in the thread Item Shop - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from SenNaJawie: “nie musi byc uwzgledniane, ankiety to idiotyczny pomysl, bo wiekszosc to nooby, nie chcialbym zeby te nooby o czymkolwiek decydowaly. ” Dlaczego idiotyczny? Przecież można zrobić ankiety i do tego prośba o uzasadnienie…
  • PoteznyBODY -

• Beatles -

Liked Shadow’s post in the thread Item Shop - dyskusja.

Like (Post)
    Czyli dodadzą z ..200 lv z 5 nowych setów kolejną alchemie,pety,znerfią to co już masz i dalej bedzie dla Ciebie ok,bo oni mogą(firma)?Nowości są potrzebne,bo ludzie po xxx czasu nudzą się monotonią gierki..ale..is zaczęło odgrywać…
  • Beatles -

Like (Post)
    Wypowiadając się w pogardliwym tonie "dorośnij", stosujesz agresywny argument ad personum, nie merytorykę. Czasem jeden gracz ma lepszy pomysł niż pozostali zatrudnieni w firmie specjaliści. Do eventów, czy płaczu się nie odniosłam…
  • Charlotta -

Replied to the thread Item Shop - dyskusja.

Quote from SenNaJawie: “nie musi byc uwzgledniane, ankiety to idiotyczny pomysl, bo wiekszosc to nooby, nie chcialbym zeby te nooby o czymkolwiek decydowaly. ” Dlaczego idiotyczny? Przecież można zrobić ankiety i do tego prośba o uzasadnienie…
  • Alvaro -

Liked Shadow’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Wystarczy odpalić google i wpisać kask motorowy z radiam i masz odpowiedź.
  • Alvaro -

Liked DeFaCC’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    To Ty mało wiesz... zatrzymałem się kiedyś w sklepie na jakiejś wsi, podjeżdża jakiś Pioter skuterem i tak muza łupie, ze nawet system nagłośnienia BOSE się chowa xd
  • Beatles -

Like (Post)
    Quote from SenNaJawie: “a tak z drugiej strony to tez nie ma co sie dziwic [ciach] i to co nam sie podoba a co nie, mam na mysli nas Polakow, bo ile nas jest w porownaniu np z Turkami, jest nas za malo zebysmy mieli im cos dyktowac. ” Nie można…
  • Shadow -

Like (Post)
    Quote from SenNaJawie: “a tak z drugiej strony to tez nie ma co sie dziwic [ciach] i to co nam sie podoba a co nie, mam na mysli nas Polakow, bo ile nas jest w porownaniu np z Turkami, jest nas za malo zebysmy mieli im cos dyktowac. ” Nie można…
  • Stormus -

Liked Michu’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Sonicx: “jak myslicie usuną post w smieszne ss jak dodam rozmówke co duzo przeklestw ?:D ” Usuną i dadzą bana, wiem to z własnego doświadczenia. xd Ascoran wszystko wypatrzy, nawet jak ktoś przeklina w oddali.
  • Shadow -

Replied to the thread Item Shop - dyskusja.

Czyli dodadzą z ..200 lv z 5 nowych setów kolejną alchemie,pety,znerfią to co już masz i dalej bedzie dla Ciebie ok,bo oni mogą(firma)?Nowości są potrzebne,bo ludzie po xxx czasu nudzą się monotonią gierki..ale..is zaczęło odgrywać…
  • Stormus -

Liked Lexio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Aata... nie Atta: “Nie chodzi o żadne dane, to, że czasami sobie takimi cykadami czy leksiami manipuluje to inna sprawa ^^ ” argument z serii „wszystko poszlo zgodnie z gory zaplanowanym planem“ rodem z kreskowek. Jestes nudny
  • KociePomruki. -

Liked Michu’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Sonicx: “jak myslicie usuną post w smieszne ss jak dodam rozmówke co duzo przeklestw ?:D ” Usuną i dadzą bana, wiem to z własnego doświadczenia. xd Ascoran wszystko wypatrzy, nawet jak ktoś przeklina w oddali.