Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Edeu -

Replied to a comment by Edeu on KociePomruki.’s wall.

Wall Reply
    oł yea <3
  • Stormus -

Liked WegielWBucie’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Michu: “Quote from kryndor: “Pozdrowienia lorda Cykady: (Hidden Content) ” Panie szanse są bardzo nierówne, jeden przeciwko czterem to po prostu nie jest w porządku. ” We 4 muszą Solo pipy
  • Stormus -

Liked Abwehry’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    To znaczy że mafia wygrała wojnę z irre?
  • BlueEve -

Liked Naksen’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Właśnie miałem pisać, że rozmowy tutaj są już tak denne, że chyba pokażę Aacie jak się wylogować z forum. :lol: Quote from BamMargera: “Teraz rozumiesz mistrzu ironicznego upadku? ” Ciebie mam rozumieć? Nie dorastam Ci do pięt, reprezentujesz zbyt…
  • BlueEve -

Like (Post)
    Quote from BamMargera: “Pomyślałem i zacząłem stawiać sklep w kole ” Stary, jak na to wpadłeś?
  • BlueEve -

Liked homeless’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Abwehry: “Quote from homeless: “w sumie dobrze ze robia kasacje sklepow chilwami ciezko sie dostac do depozytu... ” To nie graj jak ci się nie podoba cos. ” właśnie miałem to pisać skoro wyjesz, że ci sklepy zamykają to postaw w kole xD
  • BlueEve -

Liked ArixanBogiem’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Abwehry: “Co to ma byc?! Czy gildia Irre zwariowała do reszty? Cały dzień stoją w m1 i zabijają mój sklep, jak jak mam handlować? Czy mogę to gdzieś zgłosić? ” mozesz : wejsc na ts i wyjasnic sytuacje zlozyc skarge do lidera…
  • BlueEve -

Liked Lorint.’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Zgłoś to do ministerstwa cyfryzacji. Powinni szybko zająć się tym problemem.
  • BlueEve -

Like (Post)
    5c4843765f84698d.png
    Brawo, 600 stron patolin! XD
  • BlueEve -

Like (Post)
    youtube.com/watch?v=UioPwKLbqXk Za... wygospodaruj przestrzeń jedynie dla siebie. xd
  • WegielWBucie -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from Michu: “Quote from kryndor: “Pozdrowienia lorda Cykady: (Hidden Content) ” Panie szanse są bardzo nierówne, jeden przeciwko czterem to po prostu nie jest w porządku. ” We 4 muszą Solo pipy
  • KociePomruki. -

Liked 0bcy’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Smutne jest to, że odebrali mobki z blasków to czuj się wyróżniony gdy ktoś generała na Twoj sklep przywołuje xD
  • KociePomruki. -

Liked /Zuriel/’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Jaacenty.: “Quote from AauaaaMetin2: “Quote from Jaacenty.: “Czemu nie można dodać opcji nieśmiertelności sklepów? Na etolinie co chwilę jakiemuś bohaterowi się nudzi i odpala generała, żeby ubić wszystkie sklepy.... to jest…
  • KociePomruki. -

Liked Crypto’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Satomi: “@Art kiedy zmiana kanału i poczta zostaną naprawione? ” Otóż nigdy
  • KociePomruki. -

Liked Michu’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Każdy kto chce zacząć grę na Etolinie proszę pisać do mnie, Jinno, nick 200IQHealer, dam coś na start. :D
  • KociePomruki. -

Like (Post)
    Quote from snamthor: “weź ty kij i wypierdziel sie w ryj tylko redy się licza ” Zawsze idziemy naprzód, armia jinno zmiecie wszystko na swej drodze.
  • KociePomruki. -

Like (Post)
    Wszystkich niezadowolonych serwerem Rubinum zapraszam na serwer Etolin królestwo jinno! Dużo ludzi, zero botów, miła atmosfera, wszystko da się kupić i sprzedać!
  • KociePomruki. -

Liked Satomi’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Nie grają dzieciaki w tą grę, tylko ludzie pracujący, idąc waszym tokiem rozumowania musiałabym szukać szamana bądź szamanki, żeby iść na cokolwiek, a mój czas jest bardzo ograniczony. Na siłę szukać znajomych nie będę, bo obecnie…
  • KociePomruki. -

Liked Abwehry’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    To znaczy że mafia wygrała wojnę z irre?