Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Calineczka -

Liked perkele’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Calineczka: “Witam wszystkich:)) Czytając forum to nie wiadomo śmiać się czy płakać.? Gra która powinna bawić staje się kością niezgody dla graczy co graja w nią już nie pierwszy rok. Kiedyś ludzie też się bili , kłócili…
  • Darek-Pogrom -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

takie male sprostowanie twoj screnshot byl jeszcze za nim skonczylem robic postac twoj dmg we mnie jest pokazany idealnie na moim filmiku masz date godzine kiedy bylo i ile uderzyles twoje zdrowie przyjacielu lepszej postaci ci zycze
  • MowMixKos -

Liked Darek-Pogrom’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    walnij baranka w sciane i zobacz co tam wklejasz jakis dmg 6k we mnie tak bardzo mnie mieliscie gdzies ze jak skonczylem to kazdy wyjal kdki woja ;) viking grasz tyle lat a twoje pojecie o tej grze jest zerowe nie mam zamiaru ci dalej odpisywac bo klamiesz…
  • kayohardcore -

Quote from Darek-Pogrom: “walnij baranka w sciane i zobacz co tam wklejasz jakis dmg 6k we mnie tak bardzo mnie mieliscie gdzies ze jak skonczylem to kazdy wyjal kdki woja ;) viking grasz tyle lat a twoje pojecie o tej grze jest zerowe nie mam zamiaru ci…
  • MowMixKos -

Liked perkele’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Calineczka: “Witam wszystkich:)) Czytając forum to nie wiadomo śmiać się czy płakać.? Gra która powinna bawić staje się kością niezgody dla graczy co graja w nią już nie pierwszy rok. Kiedyś ludzie też się bili , kłócili…
  • MowMixKos -

Liked Calineczka’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Witam wszystkich:)) Czytając forum to nie wiadomo śmiać się czy płakać.? Gra która powinna bawić staje się kością niezgody dla graczy co graja w nią już nie pierwszy rok. Kiedyś ludzie też się bili , kłócili ale umieli się też z…
  • kayohardcore -

Liked Ninhio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from kayohardcore: “Quote from Darek-Pogrom: “Quote from kayohardcore: “Quote from MhymmmxD: “z tego co pamiętam raz na Tobie się skupilem na dymie I wojennym są biles 250 z duchowegoPOZDRAWIAM to mentala ” podeślij filmik, mam…
  • Ninhio -

Quote from kayohardcore: “Quote from Darek-Pogrom: “Quote from kayohardcore: “Quote from MhymmmxD: “z tego co pamiętam raz na Tobie się skupilem na dymie I wojennym są biles 250 z duchowegoPOZDRAWIAM to mentala ” podeślij filmik, mam…
  • Darek-Pogrom -

walnij baranka w sciane i zobacz co tam wklejasz jakis dmg 6k we mnie tak bardzo mnie mieliscie gdzies ze jak skonczylem to kazdy wyjal kdki woja ;) viking grasz tyle lat a twoje pojecie o tej grze jest zerowe nie mam zamiaru ci dalej odpisywac bo klamiesz…
  • Bl00dyTamp00n -

Liked Art’s post in the thread Event Gra Finał Pucharu Mistrzów.

Like (Post)
    Witajcie! Już niedługo finał pucharu mistrzów, a zatem pojawia się doskonała okazja na zagłosowanie na swojego faworyta. Ankieta potrwa do 31 maja. Jeżeli poprawnie wytypujecie mistrza turnieju, przygotujemy dla Was dwa trzygodzinne eventy…
  • kayohardcore -

Quote from Darek-Pogrom: “Quote from kayohardcore: “Quote from MhymmmxD: “z tego co pamiętam raz na Tobie się skupilem na dymie I wojennym są biles 250 z duchowegoPOZDRAWIAM to mentala ” podeślij filmik, mam piwko, powspominam ” znowu…
  • Calineczka -

Wiesz, ludzie myślą że jak będą poniżać innych przez forum to wyjdą na zajfajnych a tak naprawdę widać jaka słoma im z butów wystaje. I czasem to jest słoma top 1 :((
  • Darek-Pogrom -

Quote from kayohardcore: “Quote from MhymmmxD: “Quote from kayohardcore: “Quote from MrNobody: “Quote from Nameczaner: “Co jak co ale Viking nie musi chyba poŻyczac eq xDNo ale 31 dostać to chyba więcej jak pogrom co? ” Czytaj ogólny czat…
  • WegielWBucie -

Like (Post)
    Quote from SamarytaninEtolina: “Quote from KilerNo0bs: “JESTEŚ ZERO które ulepszyło EQ w taki sposób że kilerNoObs bije cie tylko 2k z ognistej a Lexio składa cię w 5 sekund BRAWO TY ! Każdy o tym wie a jak nie to pokaż nam KAMERZYSTO…
  • SamarytaninEtolina -

Like (Post)
    Quote from SamarytaninEtolina: “Quote from KilerNo0bs: “JESTEŚ ZERO które ulepszyło EQ w taki sposób że kilerNoObs bije cie tylko 2k z ognistej a Lexio składa cię w 5 sekund BRAWO TY ! Każdy o tym wie a jak nie to pokaż nam KAMERZYSTO…
  • kayohardcore -

Quote from MhymmmxD: “Quote from kayohardcore: “Quote from MrNobody: “Quote from Nameczaner: “Co jak co ale Viking nie musi chyba poŻyczac eq xDNo ale 31 dostać to chyba więcej jak pogrom co? ” Czytaj ogólny czat i pw coś chyba ktoś miał…
  • Ninhio -

• kayohardcore -

Liked MhymmmxD’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from kayohardcore: “Quote from MrNobody: “Quote from Nameczaner: “Co jak co ale Viking nie musi chyba poŻyczac eq xDNo ale 31 dostać to chyba więcej jak pogrom co? ” Czytaj ogólny czat i pw coś chyba ktoś miał do ukrycia że nie dał…
  • SamarytaninEtolina -

Quote from KilerNo0bs: “JESTEŚ ZERO które ulepszyło EQ w taki sposób że kilerNoObs bije cie tylko 2k z ognistej a Lexio składa cię w 5 sekund BRAWO TY ! Każdy o tym wie a jak nie to pokaż nam KAMERZYSTO ETOLINA SWOJE EQ zobaczymy co tam masz.…
  • Darek-Pogrom -

Liked MhymmmxD’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from kayohardcore: “Quote from MrNobody: “Quote from Nameczaner: “Co jak co ale Viking nie musi chyba poŻyczac eq xDNo ale 31 dostać to chyba więcej jak pogrom co? ” Czytaj ogólny czat i pw coś chyba ktoś miał do ukrycia że nie dał…