Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• JestMoc -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra Aukcja błyskawiczna.

wszystko zmierzą w kierunku pogorszenia i jak największego wyciągnięcia od graczy pieniążków i pewnie coraz to lepsze rzeczy zaczną się dziać w tym IS
  • Deo -

Lubi post użytkownika LuckyLack w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Polubienie (post)
    To był żart :P Nie Ty jesteś moim celem :D
  • Deo -

Polubienie (post)
    No to teraz Panie i Panowie wybieracie sobie cel na zadymach gdy ktoś uderzy zły cel to hasło Nie Ty jesteś moim celem :D
  • Maibuu -

Lubi post użytkownika Goldber w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od Maibuu: „@Aphrodite @Goldber - widząc co się dzisiaj działo i jak to wszystko wygląda, gdybyście jutro przyszli, to można rozegrać resztę turnieju jutro, nie ma chyba sensu rozwlekać tego na 2 tygodnie? Co sądzisz @LuckyLack? Chyba,…
  • Maibuu -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Cytat od Goldber: „Cytat od Maibuu: „@Aphrodite @Goldber - widząc co się dzisiaj działo i jak to wszystko wygląda, gdybyście jutro przyszli, to można rozegrać resztę turnieju jutro, nie ma chyba sensu rozwlekać tego na 2 tygodnie? Co sądzisz…
  • Deo -

Lubi post użytkownika LaLunaa w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Polubienie (post)
    Mordetis po prostu uważa się za lepszych od całej reszty świata i jak widać szkoda mu jakże cennego czasu. To jego całe gadanie o tym że podejmie każdą rzuconą mu rękawice to tylko pic na wodę. Mówi tak mając nadzieje, że nikt się nie…
  • Deo -

Lubi post użytkownika Aphrodite w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Polubienie (post)
    Przypominam, że pojedynek Smarki może jeszcze wygrać. Za 10 minut rozpoczyna się nasza walka. :) @Mordetis To Schizofrenik szkoda, że jednak dla beki się zapisałeś... To pokazuje jakim niehonorowym człowiekiem jesteś. Chyba, że jednak pojawisz się…
  • Aphrodite -

Lubi post użytkownika Goldber w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od Maibuu: „@Aphrodite @Goldber - widząc co się dzisiaj działo i jak to wszystko wygląda, gdybyście jutro przyszli, to można rozegrać resztę turnieju jutro, nie ma chyba sensu rozwlekać tego na 2 tygodnie? Co sądzisz @LuckyLack? Chyba,…
  • Deo -

Polubienie (post)
    Cytat od Mordetis To Schizofrenik: „Gratulacje wygranej. Możemy zawalczyć za kulisami któregos dnia ale nie Ty jesteś moim celem. Jeżeli masz ochotę się sprawdzić to się jakoś złapiemy i zgadamy. ” Możemy zawalczyć za Kulisami? czy Ty…
  • Deo -

Lubi post użytkownika Maibuu w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od Mordetis To Schizofrenik: „Gratulacje wygranej. Możemy zawalczyć za kulisami któregos dnia ale nie Ty jesteś moim celem. Jeżeli masz ochotę się sprawdzić to się jakoś złapiemy i zgadamy. ” Po pierwsze, zapisałeś się na turniej…
  • Aphrodite -

Cytat od Eylis: „Cytat od LuckyLack: „Cytat od Eylis: „Ale wy placzecie o to pvp jakbyście innych zajęć w weekend nie mieli :rofl: ” Nikt nie płaczę .. :D Tylko jeden uczestnik wypił chyba red bulla i fruwa zbyt wysoko nad ziemią X/ :S ” Ja nie rozumiem…
  • Goldber -

• Mein -

• Deo -

Polubienie (post)
    Cytat od Mordetis To Schizofrenik: „Słyszałem że na turnieju prawdziwy pogrom a w rzeczywistości nawet nie było p0grom'a. Zależało mi tylko na pvp z nim więc bawcie się dobrze. ” Cytat od Mordetis To Schizofrenik: „Cytat od Gonti: „ok…
  • Deo -

Lubi post użytkownika LaLunaa w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od Mordetis To Schizofrenik: „Gratulacje wygranej. Możemy zawalczyć za kulisami któregos dnia ale nie Ty jesteś moim celem. Jeżeli masz ochotę się sprawdzić to się jakoś złapiemy i zgadamy. ” Widzę że ktoś tu się obawia, że…
  • Deo -

Lubi post użytkownika Aphrodite w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od Maibuu: „Cytat od Mordetis To Schizofrenik: „Słyszałem że na turnieju prawdziwy pogrom a w rzeczywistości nawet nie było p0grom'a. Zależało mi tylko na pvp z nim więc bawcie się dobrze. ” Czy to oznacza, że jutro nie…
  • Deo -

Lubi post użytkownika Maibuu w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od Mordetis To Schizofrenik: „Słyszałem że na turnieju prawdziwy pogrom a w rzeczywistości nawet nie było p0grom'a. Zależało mi tylko na pvp z nim więc bawcie się dobrze. ” Czy to oznacza, że jutro nie przyjdziesz?
  • Obora13 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Item Shop - dyskusja.

jedyne konto 2 błyski 2 wiatr 1 ogień Dziś 0/10 symboli :(