Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Orestes -

Użytkownik odpowiedział w wątku Muzyka Jakiej muzy słuchacie?.

Intents Festival 15 YEARS EXPERIENCE SHOW
  • MagKai -

Lubi post użytkownika Nexylia w wątku Rozmowy konTROLLowane Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od Lorint.: „Czy serwer Etolin jest gotowy na przyjęcie uchodźców z Samosa, Negrosu oraz Androsa? :D ” weź idź spać kopciuszku , już dawno po północy :)
  • PaleStresy97 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.

będzie ciężko, a o GOSPODARCE serwera nie wspomnę, pierwsze dni (tygodnie?) będą szokiem XD :w00t: :w00t:
  • NowyZielony -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Etolin.

Cytat od Lorint.: „Czy serwer Etolin jest gotowy na przyjęcie uchodźców z Samosa, Negrosu oraz Androsa? :D ” Jak od Ciebie to won wpisowego na serwer :rofl: :rofl:
  • Misiaczek -

Etolin przygotowany na spotkanie z @Lorint.
  • Misiaczek -

wetar - srednio tortuga - srednio tasmania - źle
  • Tatyna -

Użytkownik odpowiedział w wątku skojarzenia :D.

• Lorint. -

Zostało ostatnie 9h do fuzji serwerów (licząc od 24:00). Jesteście gotowi na przyjęcie uchodźców z Wetara, Tasmani oraz Tortugii? Jak myślicie trafiliście dobrze, czy też źle?
  • Lorint. -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy serwera Jawa.

Odwiedziłem i Jawę. :D Jak myślicie nazwa serwera pozostanie taka jaka jest czy jak w przypadku serwera Solar zostanie zmieniona?
  • Lorint. -

Lubi post użytkownika Nexylia w wątku Rozmowy konTROLLowane Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od Lorint.: „Czy serwer Etolin jest gotowy na przyjęcie uchodźców z Samosa, Negrosu oraz Androsa? :D ” weź idź spać kopciuszku , już dawno po północy :)
  • Lorint. -

Dobrze mamo :D Już idę spać. Zastanawialem się czyj pantofelek został zgubiony na zodiaku, ahh pewnie to był mój. Tak się nalatalem z tym aparatem że kapcie mi pospadały ze stóp :D
  • Lorint. -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Tasmania.

Czy serwer Tasmania obawia się łączenia serwerów, gdzie frekwencja graczy oraz przepaść finansową może w znacznym stopniu wykończyć ten serwer? Z tego co mi wiadomo sporo osób zaraz po fuzji zmienia serwer na Etolin, czy ktoś z was należy…
  • Nexylia -

• Lorint. -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Andros.

Zostało ostatnie 9h istnienia serwera (licząc od 24:00)Andros przygotowani do fuzji? Cytat od Deo: „Po fuzji bedzie ss, ale trzeba większy obiektyw kupić XD ” Pomyslimy, lecz przypuszczam, że trzeba będzie zmienić lokację. Choć w sumie...…
  • Lorint. -

Czy serwer Etolin jest gotowy na przyjęcie uchodźców z Samosa, Negrosu oraz Androsa? :D
  • Lorint. -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Negros.

Zostało ostatnie 9h istnienia serwera (licząc od 24:00)Negros przygotowani do fuzji? Cytat od Konradeek: „Negros się pewno raduje na widok mojej postaci w m1 :D ” Napewno się ucieszy, jestem tego pewien :D Tak samo cieszyli się jak nadali mi przydomek…
  • Lorint. -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Tortuga.

Zostało ostatnie 9h istnienia serwera (licząc od 24:00)Tortuga przygotowani do fuzji?