Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Vronbrn -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Cytat od FvnkyTriip: „Cytat od Voilie: „Jak wrócę do domu to się przypomnę o zaproszenie do gildii :D ” Ty masz dom ? :?: ??( Chyba do kontenera albo kartonu, mleko gotować :rofl: :rofl: :rofl: ” A Ty gniazdo bocian masz ulepione już ? ;)
  • VVulfgar -

Lubi post użytkownika Dosarphic w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Jak już memujemy/screenujemy, jakkolwiek: A4blPt6.jpg
  • DzikiKnur -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra W co zainwestować?.

Również myślałem o talizmanie 25% na mrok, a co sądzicie o jakiejś szarfie około 17% i 50/60 wartości np?
  • Salo -

Lubi post użytkownika Simlas31 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Nadal pamiętam jak pod koniec 2016 przeczytałem o fuzji serwerów to wróciłem do gry z myślą, że w parę miesięcy ogarną to, a już jest 2018 i miesiąc szukam 3 prostych itemków, ale poprostu nikt ich nie sprzedaje bo mało osób gra.
  • FvnkyTriip -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Cytat od Voilie: „Jak wrócę do domu to się przypomnę o zaproszenie do gildii :D ” Ty masz dom ? :?: ??( Chyba do kontenera albo kartonu, mleko gotować :rofl: :rofl: :rofl:
  • lolek00666 -

Lubi post użytkownika SamosShelly w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Znów nas ładują w tyłek aż miło. SMy podrożały dlaczego??? Ja wam powiem. Aby ludzie dodali więcej $$$ do skarbcu GFu. I aby oni nic nie stracili. Dodali system komunikacji . Związany z czym? Z ISem. co za tym idzie $$$ do GFu Ewent Okey…
  • Ravdal -

Lubi post użytkownika MocWpNaSpota w wątku Item Shop - dyskusja.

Polubienie (post)
    I w ten sposob GF zostanie wysmiany na forach.... co to maja byc za ceny???? Cena powinna byc proporcjonalna do jakosci gry czyli o 50% taniej bo ta gra to smiech. Informatyk po studiach w miesiac zrobi lepsza gre niz ta i udostepi ja za darmo albo za…
  • SamosShelly -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Cytat od NieznanySprawca: „Ja mam inne pytanie zmieniam ch wywala do okna logowania . czy to jest normalne ? wychodzę z meley robi mi sie czarny obraz i nic nie idzie zrobić trzeba odpalać nowego klienta i jeszcze raz się logować . To też jest…
  • Xiomix -

Użytkownik odpowiedział w wątku Sura Gdzie i jak efektywnie dropić/zarabiać Surą?.

Cytat od Ordian: „W swiatyni na pierwszych platformach rozumiem?? ” tak ostatnie, albo żaby można. Tylko lepiej i tak iść na parter dt. Szybciej się dropi te odłamki.. małpy są upierdliwe.. szybki przykład.. pojedź sobie buffem przez cały…
  • Handlarz30 -

Lubi post użytkownika SamosShelly w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Znów nas ładują w tyłek aż miło. SMy podrożały dlaczego??? Ja wam powiem. Aby ludzie dodali więcej $$$ do skarbcu GFu. I aby oni nic nie stracili. Dodali system komunikacji . Związany z czym? Z ISem. co za tym idzie $$$ do GFu Ewent Okey…
  • Handlarz30 -

Lubi post użytkownika Simlas31 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Nadal pamiętam jak pod koniec 2016 przeczytałem o fuzji serwerów to wróciłem do gry z myślą, że w parę miesięcy ogarną to, a już jest 2018 i miesiąc szukam 3 prostych itemków, ale poprostu nikt ich nie sprzedaje bo mało osób gra.
  • Handlarz30 -

Lubi post użytkownika Lexio w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Krew mnie zalewa jak widze, ze ta firma nawet nie ejst w stanie podac PRZYBLIZONEJ daty fuzji w poszczegolnych krajach... Czy to jest az tak trudne ?
  • Crypto -

Użytkownik odpowiedział w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

Piłki zapewne na mistrzostwa świata w tej dyscyplinie :D
  • ImNotPro -

Lubi post użytkownika NieznanySprawca w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Ja mam inne pytanie zmieniam ch wywala do okna logowania . czy to jest normalne ? wychodzę z meley robi mi sie czarny obraz i nic nie idzie zrobić trzeba odpalać nowego klienta i jeszcze raz się logować . To też jest normalne ? zapewne w mt2 tak…