Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Xiomix -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra Odpalony wp 55..

i wszystko w temacie :) zbroja z 50 wartości też pewnie dużo da :)
  • Oxytocyna -

Użytkownik odpowiedział w wątku Kobieta vs. Mężczyzna - vol.7.

• Lexio -

Lubi post użytkownika Renz w wątku Rozmowy konTROLLowane Wetar.

Polubienie (post)
    Zagadaj z mamą Tadzia. Pozdro dla kumatych!
  • JustOnSkill -

Użytkownik opublikował nowy wątek: Gra Auto Łowy vs Woj Body 55 Lvl - V2

Wątek
    Witam, Posiadam wojownika body 55 Lvl i zastanawiam się nad wykupieniem opcji premium do „WSPOMAGACZA” Pt Auto łowy. Zamieżam puszczać postać do expa na V2 (szpony) wraz z odpalaniem w miarę możliwość PD -głównie z Lasu. Myślicie, że…
  • japa543 -

Lubi post użytkownika Echo w wątku Nowości - wersja teoretyczna vol2. - pomysły/dyskusja.

Polubienie (post)
    A gdyby tak dodać coś w stylu dziennego zadania w stylu: Odszukaj gracza: xxx , xxx , xxx (zbliżone lv które są online) I zabijcie razem (np. 100 zawadiaków , czy tam 20 graczy z innego królestwa) albo złapcie 100 karasi.. Pamiętacie starego…
  • Bigos007 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Ogólne zagadnienie Archer or Heller.

To zależy w jakie pojedynki celujesz, czy to pvp do 60 lvla czy nawet 90+. Mimo wszystko dzięki antymagii szaman zawsze coś uderzy z archerem na tym lvl-u bywa różnie. Jeśli chodzi o nakład finansowy na daną postać no to niestety: pety, szarfy,…
  • Amira -

+2 652 woow dwa dni mnie tu nie było i taka liczba juz :D podziwiam!
  • Arrabbiata -

• Arrabbiata -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zabawa - powiedz słowo na literę.....

• Aszti -

Lubi post użytkownika Nathiel w wątku Inne Morderca #33.

Polubienie (post)
    Nie zmieniłam zdania... Moje podejrzenia padły na Ciebie @Aszti ponieważ główny podejrzany z mojego kręgu został bestialsko zamordowany :rip:
    Byłeś naszym światłem, Byłeś naszą ostoją, Kiedy odszedłeś to światło zgasło. Pozostał ból i cierpienie Śmierć
  • Chatime -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy serwera Jawa.

Ja bardziej rozumiem wątpliwości względem Hellady i wszelkich odmian tego słowa, niż "nowości". Przedrostek jest całkiem powszechny i dość instynktowny. Hellenistyka już tak oczywiście nie brzmi, nawet jak kto na historii względnie uważał :crazy: Niemniej…
  • GabrielGab -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Diumar.