Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• kosip -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

• Satomi -

Lubi post użytkownika Eylis w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Cytat od Lorint.: „Od siebie dodam że szkaty hydry powinny lecieć w ilości 8-11szkat oraz ograniczyć możliwość wchodzenia do 30minut. ” Ja bym byla za tym zeby szkaty hydry byly na zasadzie, ze kazdy podchodzi i bierze jedna wlasna szkate. W…
  • Mleeko -

@kosip a ja Ciebie omomm! :love: Kiedy jakiś koncert w metinie robisz?
  • Mleeko -

Lubi post użytkownika kosip w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Ja to go lubię
  • kosip -

• Mleeko -

Ja Cię nie pytałam, ale dobrze, że mówisz :) <3
  • DaggerMaster -

Użytkownik opublikował nowy wątek: Parametr jest niepoprawny

Wątek
    Witam, mam pytanko. Podczas zmieniania confingu gry (zmiana trybu pełnego ekranu w tryb okna) oraz zmianie innych ustawień wyskakuje mi komunikat, ze parametr jest niepoprawny. Czy jest ktoś w stanie pomoc z tym problemem? Posiadam Windowsa 10 Home…
  • Eylis -

Użytkownik odpowiedział w wątku Brak przedmiotów w IS )Kostiumy itd).

• kosip -

Lubi post użytkownika GrupaBraaaci w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Arixan waszym Bogiem
  • Lexio -

Lubi post użytkownika Vronbrn w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Cytat od Mleeko: „Cytat od DARKRIDER: „Tak, jestem samotny (jakby Sherrie nie powiedziała mi kocham Cię to nigdy bym tego nie usłyszał!) ” LOFKI LOFKI, największy metinowy dżentelmenie! Mru :3 <3 Nie jesteś samotny Darek, przestań... Masz fanów! :D ” Ja…
  • Ascoran -

Użytkownik opublikował nowy wątek: Item-Shop Auto Łowy, Peleryna Męstwa, Wino z Kwiatu Brzoskwini, Eliksir Słońca i Księżyca - 17. sierpnia

Wątek
    announcement_metin2_it_79c08168dcab9920187b81acc3cccf99.jpg
    17. sierpień 2018 24 godziny OFERTA PROMOCYJNA: icon_metin2_de_00e9ffeb387e7db12a79c67962d338da.png Auto Łowy (7 dni) - 40 SM (49 SM) icon_metin2_de_00e9ffeb387e7db12a79c67962d338da.png Auto…
  • Simlas31 -

Lubi post użytkownika Eylis w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Cytat od Lorint.: „Od siebie dodam że szkaty hydry powinny lecieć w ilości 8-11szkat oraz ograniczyć możliwość wchodzenia do 30minut. ” Ja bym byla za tym zeby szkaty hydry byly na zasadzie, ze kazdy podchodzi i bierze jedna wlasna szkate. W…
  • Vronbrn -

Cytat od Mleeko: „Cytat od DARKRIDER: „Tak, jestem samotny (jakby Sherrie nie powiedziała mi kocham Cię to nigdy bym tego nie usłyszał!) ” LOFKI LOFKI, największy metinowy dżentelmenie! Mru :3 <3 Nie jesteś samotny Darek, przestań... Masz fanów! :D ” Ja…
  • MagKai -

Lubi post użytkownika Mleeko w wątku Rozmowy konTROLLowane Samos.

Polubienie (post)
    Cytat od DARKRIDER: „Tak, jestem samotny (jakby Sherrie nie powiedziała mi kocham Cię to nigdy bym tego nie usłyszał!) ” LOFKI LOFKI, największy metinowy dżentelmenie! Mru :3 <3 Nie jesteś samotny Darek, przestań... Masz fanów! :D
  • przemusina12 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra Czy warto.

a mentalek wlasnie jak sie sprawuje teraz ?
  • Mentosx2 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Brak przedmiotów w IS )Kostiumy itd).

Cytat od Eylis: „Masz konto połączone ze steamem? ” nie jest połączone, normalnie założone.