Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• MowMixKos -

Liked Orishas’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from SlightlySelfObsessed: “Ale posty tego błazna obrażającego kobiety już zostawiłeś? No nieźle. ” Nie tylko tego jednego. Quote from Ascoran: “Wielu z was tutaj wiele rzeczy wyedytowałem zamiast dać ostrzeżenie, bo to jednak…
  • MowMixKos -

Liked NowyZielony’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from MrNobody: “Quote from kryndor: “@KociePomruki. Ah, dziękuję za pomoc, ale chyba nic z tego. Za ładna jesteś dla mnie i sie za bardzo zestresuje. Nie stane na wysokosci zadania, to i ptaki daleko nie odfruna. Jest moze jakaś brzydka…
  • MowMixKos -

Liked kryndor’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from homeless: “Kryndor kiedy zrobisz prezentację gildii? Jestem twoim fanem, ale nie wiem jakie są wymagania gildyjne. Besos Krynduś ” Dzięki, miło mi ;) W sumie dobry pomysł z tą prezentacją. Zastanowię się nad tym. Jeśli chcesz dojść do…
  • MowMixKos -

Liked WegielWBucie’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Być może pan nikt nie dostaje kłódek, gdyż w swoich postach, myśląc że kogoś obraża, tak naprawdę ośmiesza samego siebie. Zatem jeśli on sam się niszczy, to nie musi ktoś robić tego za niego, więc powstaje mniej niecenzuralnych postów. PS: panie 195IQ,
  • Orestes -

Replied to the thread Muzyka Jakiej muzy słuchacie?.

Armin van Buuren live at EDC Las Vegas 2019
  • Sherrievronbrn -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

• Jazzy.tbd -

Na pierwszej randce już kłótnie, więc małżeństwa z tego nie bedzie ;)
  • MaxPeo -

Liked xxxargoxxx’s post in the thread Gra Nowe wyzwanie.

Like (Post)
    moim zdaniem pl tak szybko nie upadnie bo ciągle widać nawet po shoopach jak są wypełnione kostiumami, nakladkam, kuponami Sm więc kasą się na pewno zgadza
  • Nyarr -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Wprowadzili potworne trio.... Było to już wgl.?
  • KociePomruki. -

• Nikeee88 -

Liked homeless’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Kryndor XDD Aktualnie nie mam tyle wolnego czasu, ale słodko, że mnie zauważyłeś Btw czekam na prezentację (czuje ze bedzie epicka) Besos
  • Orishas -

Quote from Jazzy.tbd: “Akurat ja mówię na podstawie swoich doświadczeń z team i obserwacji banów i ostrzeżeń na forum, a twoja wypowiedź to krzyk rozkapryszonej dziewki: "usunęli mi post na forum ! korupcja w team, faworyzowanie, podwójne…
  • Ayen -

Replied to the thread Muzyka Jakiej muzy słuchacie?.

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

• Lorint. -

Liked kryndor’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from homeless: “Kryndor kiedy zrobisz prezentację gildii? Jestem twoim fanem, ale nie wiem jakie są wymagania gildyjne. Besos Krynduś ” Dzięki, miło mi ;) W sumie dobry pomysł z tą prezentacją. Zastanowię się nad tym. Jeśli chcesz dojść do…
  • kryndor -

Liked Jazzy.tbd’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    czasem mod może sie mylic w tym co zrobi ale to zwykła pomyłka, nie widzę tu żadnej faworyzacji. Jak chcesz coś zmienić w teamie to się tam zgłoś, takim gadaniem nic nie zmienisz, a już na pewno nie e-mailem do arta, który od razu poleci do…
  • kryndor -

Liked Jazzy.tbd’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Akurat ja mówię na podstawie swoich doświadczeń z team i obserwacji banów i ostrzeżeń na forum, a twoja wypowiedź to krzyk rozkapryszonej dziewki: "usunęli mi post na forum ! korupcja w team, faworyzowanie, podwójne standardy... " brakuje…
  • Jazzy.tbd -

Akurat ja mówię na podstawie swoich doświadczeń z team i obserwacji banów i ostrzeżeń na forum, a twoja wypowiedź to krzyk rozkapryszonej dziewki: "usunęli mi post na forum ! korupcja w team, faworyzowanie, podwójne standardy... " brakuje…