Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• IreePlebS -

Liked Lexio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Aata... nie Atta: “Nie chodzi o żadne dane, to, że czasami sobie takimi cykadami czy leksiami manipuluje to inna sprawa ^^ ” argument z serii „wszystko poszlo zgodnie z gory zaplanowanym planem“ rodem z kreskowek. Jestes nudny
  • Aata... nie Atta -

Liked Distracted’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Jakby komuś abs brakowało to chętnie sprzedamy dwa topowe kostiumy, mianowicie 15 miecze 15 2reka 15 sztylety oraz 15 miecze 15 2reka 15 magia, kostiumy na serwerze Diumar. Pozdrawiam Etolińczyków :)
  • Satomi -

Liked Ascoran’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Przybyłem, zobaczyłem, spam ubiłem (przynajmniej ten płytki). Napisaliście naprawdę dużo postów, ale szkoda, że spora część była denna, albo wałkujecie ten sam temat na tysiąc sposobów. Tacy wy odważni od krzyków na forum, kto jest TOP…
  • Jelen -

Liked Charlotta’s post in the thread Item Shop - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from SenNaJawie: “a tak z drugiej strony to tez nie ma co sie dziwic ze gf ma nas w dupie i to co nam sie podoba a co nie, mam na mysli nas Polakow, bo ile nas jest w porownaniu np z Turkami, jest nas za malo zebysmy mieli im cos…
  • xSONY1 -

Like (Post)
    Sami sportowcy w metinie xd
  • SenNaJawie -

Replied to the thread Item Shop - dyskusja.

Quote from Charlotta: “Quote from SenNaJawie: “a tak z drugiej strony to tez nie ma co sie dziwic ze gf ma nas w dupie i to co nam sie podoba a co nie, mam na mysli nas Polakow, bo ile nas jest w porownaniu np z Turkami, jest nas za malo zebysmy…
  • xSONY1 -

Liked xFIFIx’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “ja na rolkach w 8h 124km zrobilem, takze dla chcacego nic trudnego :D a wydaje mi sie ze rower jest mniej meczacy niz rolki ” W Metinie nie ma rolek
  • Jelen -

Liked ToJaZlodziej’s post in the thread Item Shop - dyskusja.

Like (Post)
    @Jelen zgadzam sie :) @Art spróbuj nauczyć sie rozmawiać z graczami :)
  • WegielWBucie -

Liked Ascoran’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Przybyłem, zobaczyłem, spam ubiłem (przynajmniej ten płytki). Napisaliście naprawdę dużo postów, ale szkoda, że spora część była denna, albo wałkujecie ten sam temat na tysiąc sposobów. Tacy wy odważni od krzyków na forum, kto jest TOP…
  • Sonicx -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from Michu: “Quote from Sonicx: “jak myslicie usuną post w smieszne ss jak dodam rozmówke co duzo przeklestw ?:D ” Usuną i dadzą bana, wiem to z własnego doświadczenia. xd Ascoran wszystko wypatrzy, nawet jak ktoś przeklina w oddali. ” ;(( to…
  • Michu -

Quote from Sonicx: “jak myslicie usuną post w smieszne ss jak dodam rozmówke co duzo przeklestw ?:D ” Usuną i dadzą bana, wiem to z własnego doświadczenia. xd Ascoran wszystko wypatrzy, nawet jak ktoś przeklina w oddali.
  • Distracted -

Jakby komuś abs brakowało to chętnie sprzedamy dwa topowe kostiumy, mianowicie 15 miecze 15 2reka 15 sztylety oraz 15 miecze 15 2reka 15 magia, kostiumy na serwerze Diumar. Pozdrawiam Etolińczyków :)
  • Michu -

Like (Post)
    Quote from Aata... nie Atta: “Nie chodzi o żadne dane, to, że czasami sobie takimi cykadami czy leksiami manipuluje to inna sprawa ^^ ” argument z serii „wszystko poszlo zgodnie z gory zaplanowanym planem“ rodem z kreskowek. Jestes nudny
  • Sonicx -