Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• PrisonBreak17 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Cytat od VIII: „Cytat od TawisK: „postanowili zmienić jedyną rzecz, która zdaniem tych graczy działała całkiem dobrze ” Jeszcze tasowanie bonusów zwierzaka. Dużo łatwiej będzie wbić perfa i nie będzie trzeba kupować iluś jajek, które…
  • Glabro -

Lubi post użytkownika Art w wątku Nowość Serwer Open Beta - wersja 18.4.

Polubienie (post)
    Wersja polska zmian na serwerze Beta Mityczna alchemia Wprowadziliśmy do gry mityczną alchemię. Pozwoli ona wam na dalsze ulepszanie Waszej alchemię i rozwój postaci. System wprowadza szereg nowych legendarnych smoczych kamieni, które można…
  • dyabolina -

Lubi post użytkownika ICE w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Ty się pierd... w łeb. Jak masz matowa alchemie to sobie rób co chcesz. Nie masz pojęcia ile pracy i nerwów kosztuje zrobienie perf wybornego kamienia. Nie pisz więcej takich bzdur.
  • PrisonBreak17 -

Cytat od Miusiu: „Cytat od Rafcio33: „Kurcze zamiast coś myśleć zęby ludziska z M1 dupska swoje ruszyli to robią wszystko żeby im się odechciało na Metina wchodzić.Ciekawa perspektywa w ich wykonaniu.Bo ja pier... grac znów kilka lat zeby…
  • Bellatrix -

Lubi post użytkownika Deo w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    GF naoglądał się liveów Adriana PGT jak robi alchemie i stwierdzili, że zrobią coś wyżej bo dobrze chłopakowi idzie pakowanie nam pieniążków w portfel xD
  • Miki124 -

Nom tylko z tego co widzialem to przy mixowaniu petow ze skilami wbitymi jest jakis problem
  • TawisK -

Lubi post użytkownika VIII w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Cytat od TawisK: „postanowili zmienić jedyną rzecz, która zdaniem tych graczy działała całkiem dobrze ” Jeszcze tasowanie bonusów zwierzaka. Dużo łatwiej będzie wbić perfa i nie będzie trzeba kupować iluś jajek, które były (lub są…
  • TawisK -

Cytat od VIII: „Cytat od TawisK: „postanowili zmienić jedyną rzecz, która zdaniem tych graczy działała całkiem dobrze ” Jeszcze tasowanie bonusów zwierzaka. Dużo łatwiej będzie wbić perfa i nie będzie trzeba kupować iluś jajek, które…
  • VIII -

Cytat od TawisK: „postanowili zmienić jedyną rzecz, która zdaniem tych graczy działała całkiem dobrze ” Jeszcze tasowanie bonusów zwierzaka. Dużo łatwiej będzie wbić perfa i nie będzie trzeba kupować iluś jajek, które były (lub są…
  • PrisonBreak17 -

Lubi post użytkownika GeeNo-Tasmania w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Jedyne co mnie śmieszy to to że ludzie mający Wyborna alchemie na postaci będą zaczynać z tego samego stopnia go ludzie nie mający alchemi bo mityczna to jest przepaść
  • TawisK -

Cytat od Dosarphic: „Cytat od LookiMuss: „Tylko wiesz, że jak dasz wyborny to zrobi Ci z niego mata nie wybornego? Więc lepiej rzucać dwa maty niż wyborne ” Ja to rozumiem na zasadzie by mieć ogólnie szansę/możliwość zrobienia matowego…
  • Miki124 -

10 wybornych do mixu daje 5 legend z 5 legend to ja czasami mam 1 przejrzysty xd
  • Dosarphic -

Cytat od LookiMuss: „Tylko wiesz, że jak dasz wyborny to zrobi Ci z niego mata nie wybornego? Więc lepiej rzucać dwa maty niż wyborne ” Ja to rozumiem na zasadzie by mieć ogólnie szansę/możliwość zrobienia matowego mitycznego to jeden z…
  • PrisonBreak17 -

Lubi post użytkownika Extaza w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Brak przekładania odłamków przez dozo/handel = masowe kończenie gry. I pewnie nie jestem jedyny, która tak uważa i który rozważy tą kwestię odnośnie swojej egzystencji w metku. Także Art, pierwsze opinię na ten temat możesz przesłać do…
  • TawisK -

Cytat od Dosarphic: „Cytat od Miusiu: „Pamietaj ze nie którzy wywalali wyborne lub zamieniali na te e. czasu . I ich nei posiadaja ” To się nazywa pechowa wypadkowa, bo nikt im nie kazał. Jak to będzie tak jak wspomniałem, to nie będzie…
  • PrisonBreak17 -

Lubi post użytkownika Miusiu w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Cytat od Rafcio33: „Kurcze zamiast coś myśleć zęby ludziska z M1 dupska swoje ruszyli to robią wszystko żeby im się odechciało na Metina wchodzić.Ciekawa perspektywa w ich wykonaniu.Bo ja pier... grac znów kilka lat zeby tylko mistyczna…
  • PrisonBreak17 -

Lubi post użytkownika Rafcio33 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Kurcze zamiast coś myśleć zęby ludziska z M1 dupska swoje ruszyli to robią wszystko żeby im się odechciało na Metina wchodzić.Ciekawa perspektywa w ich wykonaniu.Bo ja pier... grac znów kilka lat zeby tylko mistyczna wyborna alchemie zrobić.No…
  • Dosarphic -

Polubienie (post)
    Cytat od Miusiu: „Cytat od Dosarphic: „Ale albo ja źle zrozumiałem, albo 90% ludzi narzekających nie załapała. Ilu z was (robiących i klikających alchemię na poziomie znakomitym/wybornym) ma w swoich ekwipunkach wyborne legendy do mixu, z…
  • Dosarphic -

Polubienie (post)
    Jedyne co mnie śmieszy to to że ludzie mający Wyborna alchemie na postaci będą zaczynać z tego samego stopnia go ludzie nie mający alchemi bo mityczna to jest przepaść
  • PrisonBreak17 -

Lubi post użytkownika ICE w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Ty się pierd... w łeb. Jak masz matowa alchemie to sobie rób co chcesz. Nie masz pojęcia ile pracy i nerwów kosztuje zrobienie perf wybornego kamienia. Nie pisz więcej takich bzdur.