Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nameczaner -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from WladcaForum: “Gdyby patomierz wywaliło poza skale, a ja nie zdążę wrzucić z przyczyn "bliżej nieokreślonych" :crazy: to filmik u mnie na kanale , zapraszam gorąco :love: ” Jak zrobisz końcowa mowę jak u kubona "trzymajcie się, cześć" to aż…
  • Naksen -

Liked Lorint.’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Ahh te zamykanie dyskusji i serwerów na Wetarze, piękne czasy XDDD
  • Mleko -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Quote from ToJaZlodziej: “@Art co ze zmianą kanału? Dlaczego od x czasu próbujesz nam wmówić że na to potrzeba czasu skoro nawet Sebastian z osiedla naprawiłby to w max 4h? :w00t: ” Dokładnie w samo sedno @Art powiedz mi jak to jest taka duża firma jak…
  • Kruszii -

Liked WladcaForum’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Gdyby patomierz wywaliło poza skale, a ja nie zdążę wrzucić z przyczyn "bliżej nieokreślonych" :crazy: to filmik u mnie na kanale , zapraszam gorąco :love:
  • WladcaForum -

Gdyby patomierz wywaliło poza skale, a ja nie zdążę wrzucić z przyczyn "bliżej nieokreślonych" :crazy: to filmik u mnie na kanale , zapraszam gorąco :love:
  • JestMoc -

Liked Kruszii’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Przynajmniej coś się dzieje :D
  • 0bcy -

Liked JestMoc’s post in the thread Rozmowy serwera Diumar.

Like (Post)
    42/55 dt / v2/3 I zobaczysz różnicę ^^
  • Nameczaner -

Liked Aszti’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Gorąco w tym temacie dzisiaj. Niektórzy powinni polać się zimną wodą, Ascoran wejdzie to połowa nowych stron wyleci więc opanujcie swoje emocje i słownictwo bo jeśli zajdzie potrzeba to temat zostanie zamknięty do tego czasu. ;/ Pozdrawiam WSZYSTKICH :whistling: ;:p
  • Kruszii -

• MinLee -

Like (Post)
    Gorąco w tym temacie dzisiaj. Niektórzy powinni polać się zimną wodą, Ascoran wejdzie to połowa nowych stron wyleci więc opanujcie swoje emocje i słownictwo bo jeśli zajdzie potrzeba to temat zostanie zamknięty do tego czasu. ;/ Pozdrawiam WSZYSTKICH :whistling: ;:p
  • Kruszii -

Liked JestMoc’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Aszti: “Gorąco w tym temacie dzisiaj. Niektórzy powinni polać się zimną wodą, Ascoran wejdzie to połowa nowych stron wyleci więc opanujcie swoje emocje i słownictwo bo jeśli zajdzie potrzeba to temat zostanie zamknięty do tego czasu. ;/
  • Mleko -

Liked ToJaZlodziej’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    @Art co ze zmianą kanału? Dlaczego od x czasu próbujesz nam wmówić że na to potrzeba czasu skoro nawet Sebastian z osiedla naprawiłby to w max 4h? :w00t:
  • JestMoc -

Quote from Aszti: “Gorąco w tym temacie dzisiaj. Niektórzy powinni polać się zimną wodą, Ascoran wejdzie to połowa nowych stron wyleci więc opanujcie swoje emocje i słownictwo bo jeśli zajdzie potrzeba to temat zostanie zamknięty do tego czasu. ;/
  • Sonicx -

• Mleeko -

Liked Sonicx’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Kruszii: “Jaka tu patola dzisiaj XDD ” youtu.be/8b8AwcJKG7s
  • 0bcy -

Like (Post)
  • Kruszii -

• SweetH3ller -

Liked Naksen’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from SweetH3ller: “Oooo jak się dzieci ładnie wyrażają ” Prawda Justynko? My się tak na naszych starych dwóch serwerach nie wyrażaliśmy. Quote from Sonicx: “Quote from Kruszii: “Jaka tu patola dzisiaj XDD ” youtu.be/8b8AwcJKG7s ” CZY ZAJARASZ ZE…