Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• tomasitopl -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Quote from Abruzzo: “Quote from SenNaJawie: “Quote from VhurkeV: “Quote from Wiwek: “Quote from Wiwek: “@Art @Ingolf Kiedy wkoncu bedzie mozna ten syf sprzedac u handlarki?.. 95f3bbf0d9b7c.png ” Halo @Art @Ingolf moze wkoncu raczy ktos z was cos na ten…
  • Wiwek -

Liked Art’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Wiwek: “Halo @Art @Ingolf moze wkoncu cos sie wypowiecie na ten temat?? olewacie forum a pozniej wielkie zdziwienie ze gracze koncza gre i pustki na serwerach i po was cisna.. ” Sprawę zgłosiłem już jakiś czas temu. Tutaj zmiany musi…
  • Danvis -

Liked mruwkojad’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Ja się staram i żadna mnie nie chce.
  • Danvis -

Liked kacha’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Coś szybko spisaleś go na straty... nie wiem czy któraś z forumowych dam zaryzykuje i spróbuje go zastąpić xd
  • kryndor -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from KociePomruki.: “Quote from kryndor: “Napisalem jej wiec, ze wygląda jak wiesniaczka i ze moge ja wprowadzić na królewski dwór, ale dostałem kosza. ” xDDD Jesteś strasznie kreatywny. ” przynajmniej tu mnie jakaś…
  • Danvis -

Liked Nikeee88’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from kacha: “Larya to facet... ” jakby to komus przeszkadzało... xD
  • Danvis -

Liked Darek-Pogrom’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Nie bądź zazdrosny:D
  • Danvis -

Quote from Jazzy.tbd: “Quote from kacha: “Larya to facet... ” o to chodzi, przecież już jednego męża miał xd ” Chyba cos mnie ominelo albo o czyms nie pamietam? O kim mowa? Jak na razie wiernie trwam przy moim szamanie blogoslawionym przez…
  • KociePomruki. -

Quote from kryndor: “Napisalem jej wiec, ze wygląda jak wiesniaczka i ze moge ja wprowadzić na królewski dwór, ale dostałem kosza. ” xDDD Jesteś strasznie kreatywny. I sprostuje to, co napisałam, bo trochę mnie nosi, gdy myślę o…
  • KociePomruki. -

Liked Nikeee88’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from KociePomruki.: “Quote from Lucjusz: “Quote from kacha: “Coś szybko spisaleś go na straty... nie wiem czy któraś z forumowych dam zaryzykuje i spróbuje go zastąpić xd ” Może właśnie to powinno być motywujące. Jako…
  • KociePomruki. -

Liked kryndor’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from mruwkojad: “Ja się staram i żadna mnie nie chce. ” Mam tak samo Nibembenie. Wczoraj nareszcie jakas się do mnie odezwała, spodziewałem się przełomu. Napisalem jej wiec, ze wygląda jak wiesniaczka i ze moge ja wprowadzić na…
  • KociePomruki. -

Liked mruwkojad’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Ja się staram i żadna mnie nie chce.
  • dadzio191011 -

Replied to the thread Rozmowy serwera Diumar.

only metin 2 pl i love you... Wszystko idealnie nie mam zastrzeżeń.
  • Beatles -

Liked Wiwek’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Wiwek: “@Art @Ingolf Kiedy wkoncu bedzie mozna ten syf sprzedac u handlarki?.. 95f3bbf0d9b7c.png ” Halo @Art @Ingolf moze wkoncu raczy ktos z was cos na ten temat sie wypowiedziec.. czy serio jestem zmuszony isc na niemieckie forum sie…
  • Neferet -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

Bum cyk cyk, a nastepny bedziesz ty @NowyZielony :w00t:
  • Neferet -

Replied to the thread Hobby „Podziel się czytaniem” – przedstawiamy ulubione książki.

Ja mam wersje papierowa, uwielbiam papier <3 i juz mozna napisac na pw, wiec zapraszam 8)
  • Neferet -

Replied to the thread Sport Jaki sport polecacie? Jaki sami uprawiacie?.

Kiedys moja wielka miloscia byla siatkowka a potem jazda konna. Klasa sportowa i te sprawy, ale po kontuzjach odpuscilam :(
  • Selene666 -

Liked Neferet’s post in the thread Muzyka Jakiej muzy słuchacie?.

Like (Post)
  • Neferet -

Replied to the thread Film Seriale... Czyli co oglądacie?.