Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Akwarelsky -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

• Argon -

Liked watus1992r’s post in the thread Galeria Mój model FMS..

Like (Post)
    Jak Wam się podoba mój fms? (Hidden Content)
  • Celtycki-Dzik -

Dzik się zgłasza! @Akwarelsky? Zgłoś się! :D
  • Celtycki-Dzik -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Większą przyjemność sprawia zbijanie bosow z kims niż samemu. :)
  • Beatles -

Liked Michu’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from BamMargera: “Ktoś kiedyś pisał, że na metku nuda bo bossy w zamkniętych lochach są i nikt nie może wjazdu zrobić i ksuć. Nie dalej jak wczoraj widziałem jak grupa uzbrojona po zęby 100lv+ wpadła do łatwego lochu małp i biła…
  • Akwarelsky -

• MaSensi -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Quote from Celtycki-Dzik: “Tak samo jak na meley czas wyexpić postacie tak samo na razadora czas wyexpić buffa czy cokolwiek innego. Zmiany są, minimalny zarobek z razadora jest, a i tak trzeba go robić na misję szczeliny czasu więc zawsze z…
  • Stormus -

Like (Post)
    Hmm, sytuacja rzeczywiście wygląda na ciężką.
  • Stormus -

Liked KociePomruki.’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Michu: “Quote from KociePomruki.: “Quote from 0bcy: “@KociePomruki. coś dużo pracy chyba masz, że nie zapytasz jak etolin żyje ;p ” JAK TAM ETOLIŃCZYCY NA ETOLINIE? ” Wijemy się jak węże w pustynnym słońcu. ” Właśnie jak dzisiaj dosiadlam tam
  • Stormus -

Like (Post)
    Quote from KociePomruki.: “Quote from 0bcy: “@KociePomruki. coś dużo pracy chyba masz, że nie zapytasz jak etolin żyje ;p ” JAK TAM ETOLIŃCZYCY NA ETOLINIE? ” Wijemy się jak węże w pustynnym słońcu.
  • Beatles -

Liked Miki124’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    przepustke zawsze zabieralo w momencie dotkniecia kolumny wiec wczesniej mozna bylo lognac postke to tez zablokowali?
  • Beatles -

Liked Marta’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Miki124: “przepustke zawsze zabieralo w momencie dotkniecia kolumny wiec wczesniej mozna bylo lognac postke to tez zablokowali? ” Tak, zablokowali. Ja osobiście próbowałam już wszystkiego i jednogłośnie stwierdzam, że ta gra spadła…
  • Ritchie -

Liked Marta’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from IamLegend: “Quote from Marta: “Quote from Miki124: “przepustke zawsze zabieralo w momencie dotkniecia kolumny wiec wczesniej mozna bylo lognac postke to tez zablokowali? ” Tak, zablokowali. Ja osobiście próbowałam już wszystkiego i…
  • KociePomruki. -

Replied to a comment by Puurpurowy on KociePomruki.’s wall.

Wall Reply
    PAL GUME
  • KociePomruki. -

Replied to a comment by Puurpurowy on KociePomruki.’s wall.

Wall Reply
    XDD
  • KociePomruki. -

Like (Post)
  • Michu -

Liked KociePomruki.’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Michu: “Quote from KociePomruki.: “Quote from 0bcy: “@KociePomruki. coś dużo pracy chyba masz, że nie zapytasz jak etolin żyje ;p ” JAK TAM ETOLIŃCZYCY NA ETOLINIE? ” Wijemy się jak węże w pustynnym słońcu. ” Właśnie jak dzisiaj dosiadlam tam
  • Michu -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

• Beatles -

Liked AauaaaMetin2’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Nowy serwer = 15-20 minut gry wbijam 20 a w m2 juz lataja boty ide do m1 a tam juz w kostiumach, na lwach i z petami , pomijając fakt chwalenia sie biżuteria juz wybonowana 5b z pz itp +0 na 1 lvl hahha niezla rywalizacja bedzie szkoda tylko ze w tym…
  • Beatles -

Liked Withe’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Ja mam takie pytanie miał byc naprawiony błąd u osób które nie mogą wejść na Razadora i nadal to nie działa, już 3 tydzień ludzie nie mogą robić Razadora mało tego utrudnia to robienie codziennych misji na nowe mapy.Czy zamiast wprowadzać…