Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• UPADASZ -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Cytat od Karramba: „Ale są plusy, coś porobię z rodziną a nie w tym syfie cas będę tracił. ” o ile cie pamietaja jeszcze ;d a ja mam neta z BT (angielska firma) i lagow zero , za to botow masa
  • stresik90 -

Pora iść spać bo i tak nic na metinie po nas wiecej w is ładować a oni lepsze serwy maja :D niby :D maja :D
  • Maniekxxx -

Użytkownik odpowiedział w wątku skojarzenia :D.

• JestMoc -

plus I minus to jedyne co widzę A tak na poważnie to ciekawe co jeszcze popsują po nowym roku. Za niedługo trzeba będzie korbką kręcić aby Metek zapalił ^^
  • Xarrion -

Użytkownik odpowiedział w wątku skojarzenia :D.

• anakin92s -

Lubi post użytkownika OnlyDrop w wątku Gra LAGI WYWALANIE POSTACI PROBLEMY Z ZALOGOWANIEM !!!.

Polubienie (post)
    Robicie KURWA JEGO MAĆ fuzję serwerów a nie macie nawet serwerów, żeby tą grę utrzymać !!! Chcieliście dużo graczy na serwerach to macie !!! Szkoda tylko, że połowa tych graczy nie może nawet KURWA grać !!!
  • Obora13 -

Lubi post użytkownika Karramba w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Ale są plusy, coś porobię z rodziną a nie w tym syfie cas będę tracił.
  • Obora13 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra LAGI WYWALANIE POSTACI PROBLEMY Z ZALOGOWANIEM !!!.

• JestMoc -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra Typ zwierzaka.

przetrzymać to teraz z 300 dni i będzie łódzki miodzio
  • M4VericK -

Lubi post użytkownika Hellrider w wątku Rozmowy serwera Etolin.

Polubienie (post)
    Cytat od LuckyLack: „Na Androsie było 4ch i garstka graczy i było ksute i pozajmowane spoty a co dopiero teraz na 4serwery będzie rzeź,lagi ” Niech rozpoczną się igrzyska, serwery spłyną krwią, a góry wypełnią się echem jęków pokonanych xD
  • Karramba -

Ale są plusy, coś porobię z rodziną a nie w tym syfie cas będę tracił.
  • JestMoc -

no cóż przykro, że potencjalni rywale w dropie zostali nie zdrowo wycięci z serwera:(
  • OnlyDrop -

Użytkownik opublikował nowy wątek: Gra LAGI WYWALANIE POSTACI PROBLEMY Z ZALOGOWANIEM !!!

Wątek
    Robicie KURWA JEGO MAĆ fuzję serwerów a nie macie nawet serwerów, żeby tą grę utrzymać !!! Chcieliście dużo graczy na serwerach to macie !!! Szkoda tylko, że połowa tych graczy nie może nawet KURWA grać !!!
  • stresik90 -

Lubi post użytkownika damian0426 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    dokładnie tak..ja już od ponad godziny praktycznie nie gram może 2 minuty w godzinie gdzie się udało dostać na metka co jest śmiechem na sali
  • Karramba -

Lubi post użytkownika Obora13 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Cytat od damian0426: „Cytat od Karramba: „Przed fuzja problemów nie miałem na Orange, co sie dzieje? 30 min zbrojke przez dozo przekładałem. KOnczyć gre czas czy jak!? ” to i tak jesteś lepszy bo ja się nawet nie zalogowałem jeszcze ” To…
  • Nietoperz -

Lubi post użytkownika grzedzikk w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    wszyscy ktorzy pisza ze internet od orange jest zly sa W BLEDZIE ja mam od kogos innego i jest tragedia. Pisalem wyzej ale jak zwykle znajduja sie tu napinacze ktorzy wiedza najlepiej i wszystko. Wszystko gra dziala oprocz Mt2. Dlaczego nikt z…