Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nameczaner -

Liked Puurpurowy’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Quote from Cykada3301: “masz 20k w kredo XD ” Powstanie nowa miłość. Cykada i Pogrom jak kiedyś Kriszna. PS: Nie zapomnij zrobić sobie dziary z jego nickiem <3 ” Zawsze sobie mozesz dolaczyc do tego trojkacika…
  • xXCalatorXx_Top1 -

Liked Lexio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Naksen: “Quote from Lexio: “PS lubie kawke z Orlenu, ale z Lotosu juz nie. ” Drugi ja, ale w trasach, bo jak tankuję na lotosie w mojej biednej mieścinie, to tutaj ogarnęli, że mają syf i za ekspresem leżą puste opakowania po tych…
  • Lexio -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from Naksen: “Quote from Lexio: “PS lubie kawke z Orlenu, ale z Lotosu juz nie. ” Drugi ja, ale w trasach, bo jak tankuję na lotosie w mojej biednej mieścinie, to tutaj ogarnęli, że mają syf i za ekspresem leżą puste opakowania po tych…
  • Celtycki-Dzik -

Liked Puurpurowy’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Quote from Cykada3301: “masz 20k w kredo XD ” Powstanie nowa miłość. Cykada i Pogrom jak kiedyś Kriszna. PS: Nie zapomnij zrobić sobie dziary z jego nickiem <3 ” Zawsze sobie mozesz dolaczyc do tego trojkacika…
  • Celtycki-Dzik -

Quote from Cykada3301: “Quote from Celtycki-Dzik: “Nastepnym razem cie zwyzywam tomeczku i już nie będę miła. ” Jak lubisz się "zwyzywać" to podam Ci Ts-a Iree :thumbsup: Quote from Celtycki-Dzik: “Aaata i pamietaj psy głosu nie mają. ” Aa-ta i tak się nie…
  • Puurpurowy -

• Lexio -

Liked xXCalatorXx_Top1’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Nawet Valiuma w kredo waliłeś :D
  • Puurpurowy -

Liked Michu’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Heh, prawdziwy patolin.
  • kryndor -

Liked Cykada3301’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Celtycki-Dzik: “Nastepnym razem cie zwyzywam tomeczku i już nie będę miła. ” Jak lubisz się "zwyzywać" to podam Ci Ts-a Iree :thumbsup: Quote from Celtycki-Dzik: “ Aaata i pamietaj psy głosu nie mają. ” Aa-ta i tak się nie odzywa :D Quote from…
  • kryndor -

Liked Michu’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Heh, prawdziwy patolin.
  • kryndor -

Like (Post)
    Quote from WladcaForum: “Quote from Lorint.: “Quote from WladcaForum: “Dzisiaj na dymie zrobie challenge, wyjdę na zadymkę bez ani jednej sety ( wszystko oczywiście nagram) zobaczymy czy mnie ktoś zabije przez cały dym :P Cykada podejmujesz wyzywanie? :)
  • Atorpa -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Dlaczego płaszcz uciekiniera jak dropi z metków to jest tylko na 1 min, a nie jak na wiki na 4 h?
  • Zoran -

Replied to the thread Gra BRAK 1 STRONY Z EQ . BYLA ODBLOKOWANA I JEST ZABLOKOWANA WTF?.

metin2.support.gameforge.com/index.php?fld=pl Tam zgłoś problem a dział techniczny znajdzie przyczynę i pomoże w rozwiązaniu zagadki.
  • Stormus -

Like (Post)
    Quote from WladcaForum: “Quote from Lorint.: “Quote from WladcaForum: “Dzisiaj na dymie zrobie challenge, wyjdę na zadymkę bez ani jednej sety ( wszystko oczywiście nagram) zobaczymy czy mnie ktoś zabije przez cały dym :P Cykada podejmujesz wyzywanie? :)
  • Naksen -

Quote from Lexio: “PS lubie kawke z Orlenu, ale z Lotosu juz nie. ” Drugi ja, ale w trasach, bo jak tankuję na lotosie w mojej biednej mieścinie, to tutaj ogarnęli, że mają syf i za ekspresem leżą puste opakowania po tych 200 mg ziarnistych…