Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Erdap -

Liked ItsDemonWolf’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    rowniez widac jak wielki "top1" mudai napisal sec ubiore eq, po czym z 20k zrobilo sie 8k a i tak padl na 2 skile. jeszcze na samosie mudai padal od archera/wilka na dwa skile wiec nie widze sensu w twojej obronie. jak ktos na mnie mialby nagrany…
  • ItsDemonWolf -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

rowniez widac jak wielki "top1" mudai napisal sec ubiore eq, po czym z 20k zrobilo sie 8k a i tak padl na 2 skile. jeszcze na samosie mudai padal od archera/wilka na dwa skile wiec nie widze sensu w twojej obronie. jak ktos na mnie mialby nagrany…
  • xFIFIx -

Liked Puurpurowy’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Kusohi: “haha ale jak lecisz do koła to już nie pokazałeś ahh te dzisiejsze KAMERZYSTY ” mozesz ty pokazac zawsze ” To tak ciezko bylo dograc 1-2 minuty do tego filmiku ? jeszcze tak perfidnie uciety…
  • KociePomruki. -

Liked Puurpurowy’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Kusohi: “haha ale jak lecisz do koła to już nie pokazałeś ahh te dzisiejsze KAMERZYSTY ” mozesz ty pokazac zawsze ” To tak ciezko bylo dograc 1-2 minuty do tego filmiku ? jeszcze tak perfidnie uciety…
  • LeQuer -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Cześć. Chciałabym poruszyć kilka tematów: Stackowanie itemów, dlaczego od pewnego czasu nie można stackować dłoni krytyka/szycia/setek/medali smoka/pd z rybaków/blasków itd. (sytuacja dotyczy stackowania rzeczy które np. wyjmujemy od dozorcy…
  • Puurpurowy -

• xFIFIx -

Liked KociePomruki.’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Lorint.: “Ty tam wiesz. Tyle co zjesz ” To do mnie? Jeśli tak, to jadłam bardzo mało, a wiem tak dużo... Boję się pomyślec, co będzie jak się najem.
  • Chep -

Replied to the thread Gra smocze płomienie, a mityczna alchemia.

Prawdopodobnie szansa jest taka jak w kostiumach. Tyle że mix kostiumu (pisze o losowaniu ilości bonów) nie kosztuje 50kk+ a i tak jak chce się wbić te 3 bony trzeba często liczyć kasę w wonach
  • Celtycki-Dzik -

Liked Puurpurowy’s post in the thread Muzyka Jakiej muzy słuchacie?.

Like (Post)
  • Chep -

Liked Ligeja’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from SzejkIT: “Quote from SzejkIT: “@Art #1 Dlaczego w ItemShopie nie ma już informacji o zakupionych przedmiotach, tj. o wydatkach? #2 Dlaczego kościanek nie można już łączyć z medalem bohatera/nazarem itp ? Rozumiem, że jest to działanie…
  • Celtycki-Dzik -

Liked Lorint.’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Ty tam wiesz. Tyle co zjesz
  • MinLee -

Liked xNietoperz’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from MinLee: “To pochwalcie się ile wydropiliście blasków :> ” 6600 lacznie z dropieniem na "Sklepach"
  • MinLee -

Liked KociePomruki.’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Lorint.: “Ty tam wiesz. Tyle co zjesz ” To do mnie? Jeśli tak, to jadłam bardzo mało, a wiem tak dużo... Boję się pomyślec, co będzie jak się najem.
  • Erdap -

Liked ItsDemonWolf’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Kusohi: “haha ale jak lecisz do koła to już nie pokazałeś ahh te dzisiejsze KAMERZYSTY ” mozesz ty pokazac zawsze
  • ItsDemonWolf -

Quote from Kusohi: “haha ale jak lecisz do koła to już nie pokazałeś ahh te dzisiejsze KAMERZYSTY ” mozesz ty pokazac zawsze