Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• IdeNaZywiol -

Replied to the thread Filmiki Jawy.

Replied to the thread Gra DMG.

Razadora na pewno ubijesz, trucie i krwawienie to podstawa. Ja nemere bez marmura zbijam bijąc w metka 15 k, ale pamiętaj że jest jeszcze talizman lodu, mityczna alchemia, wiec takie porównania nie do końca są dobre
  • Mleeko -

Liked Naksen’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Pomyślałem, że będzie śmiesznie jak napiszę "Billie Eyelash", to napisałem.
  • homeless -

Liked Satomi’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Wymyślacie jakieś nowe instancje, a oni nawet zmiany kanału i poczty nie potrafią naprawić xd :D
  • homeless -

Liked JaTylkoDoDt’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from RevWolt: “ten boss by respił się w losowych miejscach na mapce ” Losowy resp bossa zabija rywalizacje, nie wygrywa najsilniejsza gildia tylko masówka :)
  • Django -

Liked Uzumaki Naruto’s post in the thread System Zwierzaków - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Django: “Quote from Uzumaki Naruto: “pisalem juz ze meley na poli biebo lepiej z buta wychodzi razador duzo lepiej napewno na woju surze i ninji i pewnie likanie tez ” Nie chce być niemiły, ale wez edytuj tego posta, bo kompletnie nie…
  • SenNaJawie -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Quote from PowiewWiosny: “To ja może z innej beczki.. Czy kiedykolwiek zostanie naprawiony błąd z szybkością taku na wszystkich postaciach bijących z konia? Ten filmik wszystko wyjaśnia: youtu.be/UnWGjXDP41Y ” nie pomyslales ze to bylo zamierzone?