Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rumford -

Liked NightRex’s post in the thread Rozmowy serwera Rubinum.

Like (Post)
    RIP Cycu nareszcie. Jak administracja chce to potrafi, szkoda, ze tyle to zajęło.
  • Ritchie -

Liked SenNaJawie’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Handlarz30: “Quote from Santonia: “Quote from Forfa: “Najgorsze w tym że team milczy ” Team milczy bo pracuje, a rankingi na stronie aktualizują się co kilka godzin i nie oddają aktualnego stanu "topki". Czasem na niektórych…
  • Ritchie -

Liked Hellrider’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Sam fakt, że potrzebujecie więcej czasu na takich ludzi świadczy o nieudolności kuźni faili (bo to oni ustalają procedury, wy tylko wg nich pracujecie).
  • Nameczaner -

Liked Celtycki-Dzik’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from MaSensi: “Również jestem zdania że powinnaś lepiej pilnować Neme ... Nemo ... Neke ... nie ważne taki męski nick że aż ciężko go przepisać, ale co ja tam wiem ... ” Ten Nemo, Neme, Neke jest dużym chłopcem i sobie poradzi. A…
  • Celtycki-Dzik -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from MaSensi: “Również jestem zdania że powinnaś lepiej pilnować Neme ... Nemo ... Neke ... nie ważne taki męski nick że aż ciężko go przepisać, ale co ja tam wiem ... ” Ten Nemo, Neme, Neke jest dużym chłopcem i sobie poradzi. A…
  • Celtycki-Dzik -

Liked kayohardcore’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from MaSensi: “Quote from Celtycki-Dzik: “To tak samo jak większość tutaj, mało znaczą a najwięcej krzyku robią na forum. Ale co ja tam wiem.. Może to duchowe co ss wstawił Viking było po filmie Cykady. Filmik trwa 8.5 minuty…
  • Celtycki-Dzik -

Liked Nameczaner’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from MaSensi: “Quote from Celtycki-Dzik: “To tak samo jak większość tutaj, mało znaczą a najwięcej krzyku robią na forum. Ale co ja tam wiem.. Może to duchowe co ss wstawił Viking było po filmie Cykady. Filmik trwa 8.5 minuty…
  • MinLee -

Liked Abwehry’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    To prawda że Viking z irre to Ascoran?
  • Abwehry -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

• Abwehry -

Like (Post)
  • Rawness` -

Liked NightRex’s post in the thread Rozmowy serwera Rubinum.

Like (Post)
    RIP Cycu nareszcie. Jak administracja chce to potrafi, szkoda, ze tyle to zajęło.
  • RevWolt -

Replied to the thread Brak dropu szkat. Blasku księzyca.

Jawa ma osobne, ale działają też globalne. Także wczoraj też były blaski od 17-19 i 21-23.
  • NightRex -

Replied to the thread Rozmowy serwera Rubinum.

• Vanilla -

Liked Santonia’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Forfa: “Najgorsze w tym że team milczy ” Team milczy bo pracuje, a rankingi na stronie aktualizują się co kilka godzin i nie oddają aktualnego stanu "topki". Czasem na niektórych potrzebujemy więcej czasu.
  • Vanilla -

Liked Santonia’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Handlarz30: “Czemu mydlicie oczy? ” Mydlenie jest złe, bo mydło szczypie w oczy.
  • Eylis -

Like (Post)
  • SenNaJawie -

Replied to the thread Gra Kupony SM.

• SenNaJawie -

Liked Manucjusz’s post in the thread Gra Kupony SM.

Like (Post)
    dziękuję za trafną, aczkolwiek chamską odpowiedź.
  • Manucjusz -

Liked SenNaJawie’s post in the thread Gra Kupony SM.

Like (Post)
    a widziales kiedys smy przypisane do serwera? Te z kuponow dziala tak samo, jak wszystkie inne i beda do uzycia na kazdym serwerze.