Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kruszii -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

ja ide pierwsza sobote od bardzo dawna ale itak godzina 10-14 i to w sobote tonie czas kiedy siedzi sie przed gra , Znowu niby chcieli dobrze ale cos nie pykło
  • Kruszii -

Liked xXCalatorXx_Top1’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Stormus: “Paryż,Rzym,Londyn ” Chyba Meley,Hydra i V3 Pozdrawiam :saint:
  • Kruszii -

Liked Hellrider’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Patolin w formie, znowu pociski na życie realne :D chamidła i prostaki, jełopy, troglodyci, prymitywy i robaki, hatfu. Klejnot Nilu, pomarańczowy król miał rację. Wyjcie, bo prawda boli.
  • belfegor1987 -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

nie mozna bylo dac dropu blaskow 2 godz rano o 10 i 2 godz np o 18? kurde ja i zapewne wielu mi podobnych nie podropie nic a stroje mi wczoraj dosc uplynely alchemi nie zrobilem i czas z nazara tez polecial:(( nie kazdy ma sobote wolna ludziska!!!!
  • Kruszii -

Liked Stachu’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    W sumie @Lexio by było głupie żebyś nie korzystał z tego jak prawnie przysługuje Ci. To tak jak mi przysługuje nie płacić podatku dochodowego do 26r życia xD
  • Kruszii -

Liked weedywoodpecker’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from BamMargera: “Ta przerwa trwa od wczoraj od 8:00 czy od tego momentu była już jakaś przerwa w przerwie? ” Aktualnie trwa przerwa w przerwie między wczorajszą przerwą a przyszłą
  • Kruszii -

Liked SZELEMINATOR’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from BamMargera: “Ta przerwa trwa od wczoraj od 8:00 czy od tego momentu była już jakaś przerwa w przerwie? ” Przerwa była na kanapke między lekcjami.
  • Kruszii -

Liked BamMargera’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Ta przerwa trwa od wczoraj od 8:00 czy od tego momentu była już jakaś przerwa w przerwie?
  • Kruszii -

Liked SZELEMINATOR’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Dlaczego ty mi w głowie zawróciłaś spojrzeniem swoim słodkim mnie zbawiłaś Czy powiesz że nadeszła wreszcie chwila, która tylko dla nas była. Dlaczego ty mi w głowie zawróciłaś spojrzeniem swoim słodkim mnie zbawiłaś tak Aż powiem że…
  • Kruszii -

Liked Laikikos1’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Zjadłbym utuczone prosie
  • Kruszii -

Liked 0bcy’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Tak serio to @Nameczaner nie wyraził zgody na przenosiny co bym nie stał za blisko celtyckiej loszki xD
  • Kruszii -

Liked 0bcy’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Kruszii: “@0bcy dawaj do nas na eto :D ” Pędzę tylko muszę nauczyć się jezyka maup czyli jinno :D
  • Konradeek -

Liked Michu’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    @Lorint. idź tam nowej osobie dupę lizać dla zysków.
  • Konradeek -

Liked WladcaForum’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Stachu: “Quote from WladcaForum: “Quote from Lexio: “A Ty cale zycie siedzisz z tymi podludzmi na tsie i kto tu sie trzyma razem powiedz mi xd ” Nie mów tak brzydko na starego bo Ci kieszonkowe zabierze :chlosta: ” Już zabrał, ponieważ skończył…
  • Konradeek -

Liked Stachu’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from WladcaForum: “Quote from Lexio: “A Ty cale zycie siedzisz z tymi podludzmi na tsie i kto tu sie trzyma razem powiedz mi xd ” Nie mów tak brzydko na starego bo Ci kieszonkowe zabierze :chlosta: ” Już zabrał, ponieważ skończył grę xd
  • Nexylia -

Liked BYBOL’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    We Ascoran nie usuwaj posta bo ja tu porządnego gracza metin2 polecam SiemaVeran Rulesss
  • Konradeek -

Wrote a comment on >>>Bloody<<<’s wall.

Wall Comment
    GDZIE MOJA BLOODKA !
  • Nexylia -

Liked LordzikDST’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Lexio: “Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Quote from Lexio: “Sorry, jednak 45. dopytalem sie Twojego starego kolegi z tsa, bo innych nie masz, tylko na tsie xD ” Zawsze coś, Tobie musi doskwierać samotność po tym jak Cie Mrauka…
  • Megiko -

Replied to the thread Rozmowy serwera Diumar.

Tak, w jakich godzinach jesteś dostępny? Ja z racji pracy od godziny 14stej.