Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Abwehry -

Liked Lorint.’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    To @Mein zajął wam te Nicki, nie musicie dziękować xd
  • Reverse -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

nie! To tylko ja, skromny czarodziej! @Eylis jak kawunie?
  • Abwehry -

Liked /Zuriel/’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Naksen: “Wbijam na ten nowy serwer zrobić 1 lvl, zająć nick - zajęty. XD Pozdrawiam fanów i uprzedzam, że poza Etolinem to nie ja. edit Lol, ale zgranie! :w00t: ” U mnie to samo, nawet nicki dropków pozajmowane. Ktoś się postarał :rofl:
  • Zoran -

Liked Lorint.’s post in the thread Film Filmy dające do myslenia ?.

Like (Post)
    Będę trochę niekonwencjonalny, ale mnie osobiście wzruszył wczorajszy konkurs indywidualny skoków narciarskich w Sefeeld, gdzie zawodnik, który nigdy nie osiągnął miejsca na podium, wczoraj tego dokonał. :D Jego zadowolenie jest ciężko opisać jednym…
  • MaSensi -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Przeczytaj regulamin i zawarte w nim podpunkty. Zasady GF można by porównać do ustawy która zakłada że od jutra nie można już biegać solo, należy łączyć się w pary lub grupki ponadto grupy muszą być różnorodne pod względem rasowym i…
  • Zoran -

Liked pajong’s post in the thread Film Filmy dające do myslenia ?.

Like (Post)
    Zielona Mila, Mother!.
  • Zoran -

Liked BamMargera’s post in the thread Film Filmy dające do myslenia ?.

Like (Post)
    Dwunastu Gniewnych Ludzi (1957) - jeden z najlepszych filmów jakie widziałem, a debata sądowa przeprowadzona mistrzowsko.
  • SamarytaninEtolina -

Quote from MaSensi: “Quote from SamarytaninEtolina: “nikt Ci nie karze dzielić zarobków na 2, lecz ludzie narzekali, że nie ma nic GF nic nie robi a jak zrobili to teraz płacze i żale sam uważam, że wprowadzenie bossów które już są to…
  • BamMargera -

Olać te wszystkie śmieszne bossy w myśl Razador, Nemere i takie tam. Mi ich koncepcja nie pasowała to bije sobie metki na mapach i wyciągam nie mniej jak z tych "grupowych" lochów.
  • Extaza -

Replied to the thread Item Shop - dyskusja.

Quote from Django: “przed wczoraj myślałem, że przydałoby się coś do szukania strażnika w świątyni i proszę bardzo dzisiaj dali. ” Aż tak trudno niektórym go znaleźć? :P Jest 1x spot w świątyni, gdzie na 1x CH na 99% jest
  • Abwehry -

Liked Michu’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Hmm, sytuacja rzeczywiście wygląda na ciężką.
  • Abwehry -

Liked KociePomruki.’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Michu: “Quote from KociePomruki.: “Quote from 0bcy: “@KociePomruki. coś dużo pracy chyba masz, że nie zapytasz jak etolin żyje ;p ” JAK TAM ETOLIŃCZYCY NA ETOLINIE? ” Wijemy się jak węże w pustynnym słońcu. ” Właśnie jak dzisiaj dosiadlam tam
  • Abwehry -

Liked Michu’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from KociePomruki.: “Quote from 0bcy: “@KociePomruki. coś dużo pracy chyba masz, że nie zapytasz jak etolin żyje ;p ” JAK TAM ETOLIŃCZYCY NA ETOLINIE? ” Wijemy się jak węże w pustynnym słońcu.
  • MaSensi -

Quote from Akwarelsky: “@MaSensi Ale czego Ty nie rozumiesz metin to nie singleplayer i ludzie narzekają że wszystko idzie robić solo no to teraz nie będzie można a rynek po jakimś czasie i tak się otrząśnie z szoku że razadorek już nie jest…
  • Puurpurowy -

Replied to a comment by Puurpurowy on KociePomruki.’s wall.

Wall Reply
    Ojaszumi
  • MaSensi -

Liked Hellrider’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Akwarelsky: “@MaSensi Ale czego Ty nie rozumiesz metin to nie singleplayer i ludzie narzekają że wszystko idzie robić solo no to teraz nie będzie można ” Ja tak tylko wspomnę, że jest różnica między brakiem możliwości solowania…
  • homeless -

Liked Akwarelsky’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    @MaSensi Ale czego Ty nie rozumiesz metin to nie singleplayer i ludzie narzekają że wszystko idzie robić solo no to teraz nie będzie można a rynek po jakimś czasie i tak się otrząśnie z szoku że razadorek już nie jest aż tak opłacalny jak…
  • homeless -

Liked Celtycki-Dzik’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Większą przyjemność sprawia zbijanie bosow z kims niż samemu. :)
  • SamarytaninEtolina -

Quote from MaSensi: “Quote from Celtycki-Dzik: “Tak samo jak na meley czas wyexpić postacie tak samo na razadora czas wyexpić buffa czy cokolwiek innego. Zmiany są, minimalny zarobek z razadora jest, a i tak trzeba go robić na misję szczeliny…