Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• TofiQ -

Liked Ritchie’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from marek22: “Bredzisz człowieku, co Ty ćpałeś ? ” Dzięki, że odniosłeś się do konkretnego fragmentu tekstu - dzięki temu mogę się rzeczowo wypowiedzieć. No chyba, że zamierzasz mi mówić, że czarne jest białe, zaprzeczając…
  • AMG63 -

Liked Django’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Santonia: “Quote from Django: “No właśnie nie, bo prawa autorskie różnią się trochę od benzyny. Nie chcę się na ten temat wypowiadać bo się na tym nie znam aż tak ( chociaż na pewno bardziej niż Art ), ale bym nie…
  • AMG63 -

Liked Rafcio33’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Santonia: “Użyjemy wszelkich możliwych zasobów, sposobów i metod jakimi dysponujemy, aby walczyć z nieuczciwością. Ta odpowiedź musi Ci wystarczyć. ” Ale szczelilas gafę.
  • AMG63 -

Liked /Zuriel/’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Santonia: “Quote from sklepsebka: “jeżeli porównujemy to w ten sposób to zacznijmy od stwierdzenia prostego faktu.. Właściciel który nie pilnuje interesu i daje się okradać zwyczajnie nie powinien się zajmować taką…
  • AMG63 -

Liked ToJaZlodziej’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Santonia: “ Quote from kAArter: “Ale ja chciałbym wiedzieć jak teraz zamierzacie walczyć z botami żeby po pierwszym evencie nie było sytuacji jak na jawie że ulepy jotuna ze skrzynek czy jaja razadora do dziś by można było…
  • Sonicx -

Liked Nameczaner’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Stormus: “Viking idź pod drzewko bo tylko tam potrafisz stać,może jakieś jabłuszko spadnie i sobie zjesz :) ” Standardowe wyj mixie xD
  • BlueEve -

Replied to the thread Muzyka Jakiej muzy słuchacie?.

Liked Nalif’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Zaglądnę co kilkanaście stron i czuję się jak w Modzie na Sukces;) Ridge dalej kocha Brook?;p Pozdrawiam Was :)
  • BlueEve -

Liked 0bcy’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Nameczaner: “To chyba każdy troll z banem xD Został jedynie lexio haha :P ” Też jestem trolem pantofelku :D
  • BlueEve -

Liked Mleeko’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Prawdziwy troll nigdy się nie przyznaje do tego, że trolluje... :whistling:
  • BlueEve -

Like (Post)
    Ale mafia ma ból tyłka o to że pobanowali [ciach] :) Fajnie się na to patrzy.
    Moderator Ascoran:
    Usunąłem niestosowne wyrażenie.
  • BlueEve -

Like (Post)
    Podejrzane jest to że nagle pojawiaja się nowe konta (niekoniecznie "starzy nowi gracze) podczas gdy na forum jest jakiś dym. Również podejrzane jest to że pojawiło się to konto jak trolle typu kryndor czy szele maja bana xd Chociaż wiem że…
  • BlueEve -

Liked Ascoran’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Puurpurowy: “i to nie byla ostra amunicja,jedynie dobre ciezkie pytania bez ataku na moderatorow. ” Tu nie chodziło mi o atakowanie moderatorów, a o wzajemne linczowanie się kilku użytkowników forum w bardzo wulgarny sposób. Nie…
  • BlueEve -

Liked Ascoran’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from MaSensi: “a do tego wszystkiego jeszcze moderatorzy którzy pozostawiają wile do życzenia. ” Pisze to random ze świeżego konta. Odwagi brak napisać z głównego (kiedyś je wytropię :D )? :)
  • BlueEve -

Liked MaSensi’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Witam. Dawno nie grałam, miałam zamiar rozeznać się w sytuacjach serwera poszukać starych znajomy i powrócić do gry. Jednak po tym co zobaczyłam nie widzę sensu powrotu. Dawno takiej toksyczność nie widziałam na każdym kroku plucie jadem a…
  • BlueEve -

Liked Celtycki-Dzik’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Jak to są dymy to ja jestem radziecką baletnicą... To jest patola co odprawiacie na tym forum. Żegnam ozięble.