Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Beatles -

Liked Handlarz30’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Santonia: “Użyjemy wszelkich możliwych zasobów, sposobów i metod jakimi dysponujemy, aby walczyć z nieuczciwością. Ta odpowiedź musi Ci wystarczyć. ” Santomia firma od poczatku gry sobie nie poradzila z botami wiec nie pisz bzdur…
  • Beatles -

Liked /Zuriel/’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Art: “Quote: “- Patrz pan, a może ludzie krytują tyle czasu model biznesowy nie dlatego, że sebastian potrafi dodać wymarzoną opcję do metka just like that, tylko dlatego, że model prezentowany przez oficjalny serwer jest dramatyczny? ;-)
  • Beatles -

Liked KliczeK’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Art: “Nie interesują Was relacje wydawca <-> producent ” :thumbup: Zupełnie jak was nie interesują relacje gracz -> wydawca. Art, oszczędź sobie wstydu, wróć do pierdzenia w stołek i liczenia kasiory bo zaczynasz już naprawdę być śmieszny. :D
  • Beatles -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

• AMG63 -

Liked GreenKeczap’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Kochana administracjo PLa, nie chcę tutaj nikogo obrażać ale czy Wy jesteście ślepi xD? Każdy choć troszkę zaznajomiony z tematem metina w Polsce wie, że PL jako tako żyje bo: - po pierwsze primo; privy utrzymują posłuch o metinie w…
  • TofiQ -

Liked Ritchie’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from marek22: “Bredzisz człowieku, co Ty ćpałeś ? ” Dzięki, że odniosłeś się do konkretnego fragmentu tekstu - dzięki temu mogę się rzeczowo wypowiedzieć. No chyba, że zamierzasz mi mówić, że czarne jest białe, zaprzeczając…
  • AMG63 -

Liked Django’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Santonia: “Quote from Django: “No właśnie nie, bo prawa autorskie różnią się trochę od benzyny. Nie chcę się na ten temat wypowiadać bo się na tym nie znam aż tak ( chociaż na pewno bardziej niż Art ), ale bym nie…
  • AMG63 -

Liked Rafcio33’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Santonia: “Użyjemy wszelkich możliwych zasobów, sposobów i metod jakimi dysponujemy, aby walczyć z nieuczciwością. Ta odpowiedź musi Ci wystarczyć. ” Ale szczelilas gafę.
  • AMG63 -

Liked /Zuriel/’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Santonia: “Quote from sklepsebka: “jeżeli porównujemy to w ten sposób to zacznijmy od stwierdzenia prostego faktu.. Właściciel który nie pilnuje interesu i daje się okradać zwyczajnie nie powinien się zajmować taką…
  • AMG63 -

Liked ToJaZlodziej’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Santonia: “ Quote from kAArter: “Ale ja chciałbym wiedzieć jak teraz zamierzacie walczyć z botami żeby po pierwszym evencie nie było sytuacji jak na jawie że ulepy jotuna ze skrzynek czy jaja razadora do dziś by można było…
  • Sonicx -

Liked Nameczaner’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Stormus: “Viking idź pod drzewko bo tylko tam potrafisz stać,może jakieś jabłuszko spadnie i sobie zjesz :) ” Standardowe wyj mixie xD
  • BlueEve -

Replied to the thread Muzyka Jakiej muzy słuchacie?.

Liked Nalif’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Zaglądnę co kilkanaście stron i czuję się jak w Modzie na Sukces;) Ridge dalej kocha Brook?;p Pozdrawiam Was :)
  • BlueEve -

Liked 0bcy’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Nameczaner: “To chyba każdy troll z banem xD Został jedynie lexio haha :P ” Też jestem trolem pantofelku :D
  • BlueEve -

Liked Mleeko’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Prawdziwy troll nigdy się nie przyznaje do tego, że trolluje... :whistling:
  • BlueEve -

Liked Nameczaner’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Ale mafia ma ból tyłka o to że pobanowali [ciach] :) Fajnie się na to patrzy.
    Moderator Ascoran:
    Usunąłem niestosowne wyrażenie.