Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• WyroczniaAlethei -

Replied to the thread Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

Quote from PanZagadka3634734: “Quote from BeeT: “i wiesz ze ten transmut Ci sie skonczy po 1 godzinie? XDDDDDDDDDDDDDDD ” co ty gadasz, nie robiłeś tego a się wypowiadasz.jeżeli weźniesz sobie dzika, wsadzasz go na pierwsze okienko (dzika) np…
  • SZELEMINATOR -

Liked MocWpNaSpota’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Wam tylko polerowanie torpedy w glowie omg ta chusteczka jest juz zuzyta
  • Laikikos1 -

Liked LudifaT’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    nie bylo. Grzecznie dropilismy blaski
  • Laikikos1 -

Liked 0bcy’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Laikikos1: “Quote from Lorint.: “P.S: Żartowałem, nie jestem jak powyższy pan, który wszystko nagrywa i wykorzystuje to przeciwko innej osobie. Nie polecam z tym panem dyskutować. ” to siedź cicho ” kurde przeczytałem " to śledź cicho"…
  • Kruszii -

Like (Post)
    Quote from Laikikos1: “Quote from Lorint.: “P.S: Żartowałem, nie jestem jak powyższy pan, który wszystko nagrywa i wykorzystuje to przeciwko innej osobie. Nie polecam z tym panem dyskutować. ” to siedź cicho ” kurde przeczytałem " to śledź cicho"…
  • NQ2C4X8Y3 -

Liked ItsDemonWolf’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    @KilerNo0bs ty niedobry złoczyńco, ukradłeś mi dzisiaj 4 blaski, dam Ci dzień na zwrot albo policja przyjeżdża na metina.
  • Kruszii -

Liked Laikikos1’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Lorint.: “ P.S: Żartowałem, nie jestem jak powyższy pan, który wszystko nagrywa i wykorzystuje to przeciwko innej osobie. Nie polecam z tym panem dyskutować. ” to siedź cicho
  • Kruszii -

Like (Post)
    Loli prosze nie rob tego xDDDDD
  • Kruszii -

Liked xXCalatorXx_Top1’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Lorint.: “Z racji tego, iż Kos mnie ostatnimi czasy zdenerwował nagrywając mnie podczas rozmowy z nim oraz zatrudniając pachołków do publicznego oczerniania mnie na oczach kilkadziesiąt osób to postanowiłem się odgryźć a propos…
  • NQ2C4X8Y3 -

Liked xXCalatorXx_Top1’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Lorint.: “Z racji tego, iż Kos mnie ostatnimi czasy zdenerwował nagrywając mnie podczas rozmowy z nim oraz zatrudniając pachołków do publicznego oczerniania mnie na oczach kilkadziesiąt osób to postanowiłem się odgryźć a propos…
  • Kruszii -

Like (Post)
    zapraszam na ts
  • NQ2C4X8Y3 -

Liked davidek194’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    On to chyba sam niewie co pisze :D
  • NQ2C4X8Y3 -

Liked Naksen’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Cykada3301: “"Lepiej milczeć sprawić wrażenie idioty niż się odezwać i rozwiać wątpliwości ” Mądrze to napisałeś Cykada, ale z nagrania z ts Irre wynika, że to hipokryzja. :lol:
  • kacha -

Like (Post)
    Loli prosze nie rob tego xDDDDD
  • WegielWBucie -

Like (Post)
  • belfegor1987 -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Quote from BeeT: “No i dobrze, bo jawa jest dla dobrych graczy a nie dla gnoi ” nie boj zaby i na jawe przyjdzie ten czas jak was GF wydoi i wyj...ie
  • belfegor1987 -

Liked BeeT’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    No i dobrze, bo jawa jest dla dobrych graczy a nie dla gnoi