Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• sobi7 -

Liked Ninhio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from NeeQo: “Quote from sobi7: “taa a jeszcze niedawno Uzurrpatora chyba? ” Jego też kocham, mamy z kryndorem związek otwarty. ” wolisz dzwon DonKryndor’a czy jednak miecz Uzurpatora? :D
  • Ninhio -

Liked NeeQo’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Ninhio: “Quote from NeeQo: “Quote from sobi7: “taa a jeszcze niedawno Uzurrpatora chyba? ” Jego też kocham, mamy z kryndorem związek otwarty. ” wolisz dzwon DonKryndor’a czy jednak miecz Uzurpatora? :D ” Ciężkie pytania zadajesz ?(
  • NeeQo -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from Ninhio: “Quote from NeeQo: “Quote from sobi7: “taa a jeszcze niedawno Uzurrpatora chyba? ” Jego też kocham, mamy z kryndorem związek otwarty. ” wolisz dzwon DonKryndor’a czy jednak miecz Uzurpatora? :D ” Ciężkie pytania zadajesz ?(
  • Ninhio -

Quote from NeeQo: “Quote from sobi7: “taa a jeszcze niedawno Uzurrpatora chyba? ” Jego też kocham, mamy z kryndorem związek otwarty. ” wolisz dzwon DonKryndor’a czy jednak miecz Uzurpatora? :D
  • KociePomruki. -

Like (Post)
    Quote from sobi7: “taa a jeszcze niedawno Uzurrpatora chyba? ” Jego też kocham, mamy z kryndorem związek otwarty.
  • NeeQo -

Quote from sobi7: “taa a jeszcze niedawno Uzurrpatora chyba? ” Jego też kocham, mamy z kryndorem związek otwarty.
  • NeeQo -

Liked sobi7’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    taa a jeszcze niedawno Uzurrpatora chyba?
  • KociePomruki. -

• sobi7 -

taa a jeszcze niedawno Uzurrpatora chyba?
  • KociePomruki. -

Like (Post)
    @NeeQo, ostatnio dużo łapek mi dajesz, sorki kotku jestem zajęty :D
  • Helio -

Replied to the thread Muzyka Jakiej muzy słuchacie?.

Like (Post)
    Quote from Ninhio: “@NeeQo, ostatnio dużo łapek mi dajesz, sorki kotku jestem zajęty :D ” Te te ja kocham kryndora :D
  • NeeQo -

Like (Post)
    @NeeQo, ostatnio dużo łapek mi dajesz, sorki kotku jestem zajęty :D
  • Ninhio -

Like (Post)
    Quote from Ninhio: “@NeeQo, ostatnio dużo łapek mi dajesz, sorki kotku jestem zajęty :D ” Te te ja kocham kryndora :D
  • NeeQo -

• Aata... nie Atta -

Liked Mleeko’s post in the thread Filmiki serwera Etolin.

Like (Post)
  • sobi7 -

Like (Post)
    Quote from Nameczaner: “Quote from Ninhio: “Trzymanie dymu na setkach to wgl nie trzymanie ^^ ja setek nie mam, szkoda mi kasy na blaski żeby się oszukiwać czy utrzymam kogoś czy nie ” Według mnie setki są po to żeby je klikać.Nie widziałem…