Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• NowyZielony -

Liked SweetH3ller’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Ahahaha padłam :rofl: :rofl: :rofl: Gorzej niż dzieci w piaskownicy :rofl: :rofl: :rofl:
  • Deo -

Liked Darek-Pogrom’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    walnij baranka w sciane i zobacz co tam wklejasz jakis dmg 6k we mnie tak bardzo mnie mieliscie gdzies ze jak skonczylem to kazdy wyjal kdki woja ;) viking grasz tyle lat a twoje pojecie o tej grze jest zerowe nie mam zamiaru ci dalej odpisywac bo klamiesz…
  • Deo -

Liked SummaImperii’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    demon swoją gildie ciśniesz :rofl: tobie już nic nie pomoże ... nie znam ciebie ... po za tym tak widać patola, moje nagranie xD po co promujesz patole?? ^^
  • Deo -

Liked SummaImperii’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Niezłe Irrre beka i wy tak zawsze ?? [ciach] Viking psełno mental-pudło co trafić nie umie duchowych, gra w metina, tylko dlatego bo jego umiejętności nawet ta gra przewyższa....to w co ma grać? Chłopie pamiętam jak się odpalałeś na PvP…
  • Deo -

Liked Jazzy.tbd’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Lexio: “Czy Wy serio kazdej sytuacji musicie robic screena? ” K6iXaLF.png jeszcze na drugim pendrive mam z 5k xd takze jak chcesz cos wiedziec to wiesz gdzie blagac o info :D ” zakładam że własnych zdjęć z reala…
  • Deo -

Liked Lexio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Czy Wy serio kazdej sytuacji musicie robic screena?
  • Deo -

Liked AmeLove Etolin’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Demon niektórzy sa tak biedni ze musza chodzic do pracy by miec co jeść. Co nie ninhio Jedzenie jest dla biednych elo xdd
  • Deo -

Liked Ninhio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “przeciez wy lepiej wiecie co kto ma pozyczone, co ma w eq to i powinniscie wiedziec o alchemii :D ” dziwnym trafem na filmiku gdzie biłeś Ame (3k hit 13 skill) gdzieś Ci się zapodziała szarfa 25 z cyjanitem, a no i cyjanity…
  • Deo -

Liked Arek’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “wystarczy ze wy jako nasz dywan jestescie wytresowani zeby klasc sie na ziemie i uciekac do kola jak przychodzimy sie bic ” Quote from Lexio: “ 7d914b77f5101.png ” Ty jestes bardziej wytresowany :D :P
  • Deo -

Liked Sherrievronbrn’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Aata... nie Atta: “Quote from Lexio: “Demon czy Ty oprocz stylu pisania musisz nawet kopiowac sygnature arixona xd? Porownajcie sobie avatar arixona z sygna demona xd ” Lexio czy Ty musisz nawet kopiować sygnature Lanisterów z GoT xd?…
  • Deo -

Liked Arek’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from SlightlySelfObsessed: “Quote from Lexio: “Demon czy Ty oprocz stylu pisania musisz nawet kopiowac sygnature arixona xd? Porownajcie sobie avatar arixona z sygna demona xd ” Wiesz, chyba pożyczanie eq to było za mało.. demon poszedł o…
  • Deo -

Liked SlightlySelfObsessed’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Lexio: “Demon czy Ty oprocz stylu pisania musisz nawet kopiowac sygnature arixona xd? Porownajcie sobie avatar arixona z sygna demona xd ” Wiesz, chyba pożyczanie eq to było za mało.. demon poszedł o krok dalej i teraz pożycza nawet…
  • Deo -

Like (Post)
    Demon czy Ty oprocz stylu pisania musisz nawet kopiowac sygnature arixona xd? Porownajcie sobie avatar arixona z sygna demona xd
  • Deo -

Liked Kuba-Postrach’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    D90YTRM.jpg pzdr
  • Deo -

Like (Post)
    Taka sytuacja xd Hity 7d09188441742.png W efekcie: 7d914b77f5101.png :chlosta:
  • MhymmmxD -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Quote from kayohardcore: “Quote from MhymmmxD: “Quote from kayohardcore: “Quote from MrNobody: “Quote from Nameczaner: “Co jak co ale Viking nie musi chyba poŻyczac eq xDNo ale 31 dostać to chyba więcej jak pogrom co? ” Czytaj ogólny czat…
  • Nikeee88 -

Liked Ninhio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from kayohardcore: “Quote from Darek-Pogrom: “Quote from kayohardcore: “Quote from MhymmmxD: “z tego co pamiętam raz na Tobie się skupilem na dymie I wojennym są biles 250 z duchowegoPOZDRAWIAM to mentala ” podeślij filmik, mam…
  • Deo -

Liked AmeLove Etolin’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Arixan jak widzial nindiana albo matysa to sam w kolo uciekal ja oferowalem 100w za kordy na demona
    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.
  • Deo -

Liked Darek-Pogrom’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Dobrze powiedziane cieszyc się gra szkoda że sam się za późno zreflektowalem
  • Nikeee88 -

Liked Calineczka’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Wiesz, ludzie myślą że jak będą poniżać innych przez forum to wyjdą na zajfajnych a tak naprawdę widać jaka słoma im z butów wystaje. I czasem to jest słoma top 1 :((