Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Chrzestny -

Lubi post użytkownika Satomi w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Jedno konto? Nie rozśmieszaj mnie. Na głównym miejsca nie mam, a gdzie niby miałabym trzymać ulepszacze/itemy/drop? A sklep na czym otwierać? Yangi jak podawać? To nie 2007 gdzie każdy miał jedną postać (na samym początku) i to wystarczyło. …
  • Bigos007 -

Polubienie (post)
    Jedno konto? Nie rozśmieszaj mnie. Na głównym miejsca nie mam, a gdzie niby miałabym trzymać ulepszacze/itemy/drop? A sklep na czym otwierać? Yangi jak podawać? To nie 2007 gdzie każdy miał jedną postać (na samym początku) i to wystarczyło. …
  • Swiezu -

Polubienie (post)
  • Swiezu -

Lubi post użytkownika Bigos007 w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Cytat od Stalowy: „Proponuję rozwiązanie wszystkich problemów. Należy wprowadzić zakaz logowania więcej niż 1 kona. Pamiętam czasy metin2 jeszcze gdy był 1 serwer , i wtedy się bałem włączać 2 klienty ponieważ dużo grałem w inne gry i…
  • Tujka -

Lubi post użytkownika Obsession w wątku Galeria Metin2 HD.

Polubienie (post)
    Kolejny budynek. QQVOCMG.jpg
  • Tujka -

Polubienie (post)
    Kowal w końcu dorobił się kuźni. To jego studio jest dobudówką do domu handlarki w shinsoo. Jrik5S5.jpg IL4rYpU.gif
  • Tujka -

Polubienie (post)
    Na głowę ninji :P PS: ten napis to ja, ale gdzie indziej jakby coś. vudvvJz.jpg
  • Tujka -

Polubienie (post)
    Trochę się bawiłem mapami, a konkretniej klimatem na mapach. Jak się troszkę pokombinuje to można uzyskać całkiem ciekawy efekt. Wioska shinsoo: VmhhtUY.jpg 4tj0nXs.jpg KiRQVUH.jpg y4jsrT9.jpg
  • Tujka -

Polubienie (post)
    Tak wyglądałby ninja w jednym z nowych pancerzy po lekkiej modyfikacji (usunięte barki): K8lc2hh.png
  • Tujka -

Polubienie (post)
    Zimowa czapeczka :) lLkLbmS.jpg
  • Tujka -

Polubienie (post)
    Jeszcze trochę i będzie kolejna fryzura do kolekcji. Natomiast na razie (bo to jeszcze nie finał) wygląda to tak: I2OKYOd.jpg rTrA8nf.jpg 0AEpW8V.jpg
  • Tujka -

Polubienie (post)
    Nowa fryzurka, tym razem dla pani ninja. Dopiero w fazie przymiarki, ale jest potencjał :P Zobaczymy co z tego wyjdzie. saQoieq.jpg tJbPYNe.jpg
  • Tujka -

Polubienie (post)
    Wracając do tych włosów szamanki. Ze względu na to, że metin w zasadzie nie rzuca żadnych cieni i nie ma antyaliasingu, to te włosy troszkę wyglądają jakby ciut przesadzone, zbyt dokładne, ale może to też tylko moje wrażenie, bo w 3ds…
  • Tujka -

Polubienie (post)
    Jeszcze dodam taką małą ciekawostkę. Szamanka posiadająca tę fryzurę poprawia swoją twarz w niektórych strojach, przykładowo w stroju salsy. Zobaczcie sobie: J3VoGZRJ3VoGZR.gif 0i7nNGM.jpg puHQSDO.jpg EiU21AC.jpg