Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• VIII -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra Razador solo.

Mam 93-99 abs (bez różnicy ile ale ten przedział zawsze), 10 na umiejętności oraz 18-19k PŻ. Możesz kryształ, ja biję bez.
  • TradinationalPlayer -

Lubi post użytkownika Jazzy.tbd w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    po co w ogóle zadajecie te wszystkie pytania? przecież oni nic nigdy nie wiedzą i się nic nie dowiedzą. Od zawsze ich odpowiedz brzmi tak, że zapytają, a potem, że nie mają żadnych informacji. A jak coś już ma wejść to wrzucają na…
  • Bishu95 -

Ile masz na um przy takiej ilosci abs na ogien oraz ile pz, rozumiem ze kostium obowiazkowo, bez kostiumu jak liczylem to na matowej wykrece 74%abs +krysztal da jakies 4% czyli 78% pytanie czy 78 na ogien i powiedzmy 18 na um wystarczy czy czegos mi…
  • JestMoc -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra Eventy poboczne.

jeżeli chodzi o luty to jeszcze nie ma rozpiska
  • StaryWeteranS7 -

Lubi post użytkownika UPADASZ w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    Elo, moze juz bylo takie pytanie ale nie wiem... Kiedy bedzie prawidlowo gra dzialala? czekam od 2007 i dalej nic
  • Beatles -

Lubi post użytkownika Jazzy.tbd w wątku Zmiany w grze - dyskusja.

Polubienie (post)
    po co w ogóle zadajecie te wszystkie pytania? przecież oni nic nigdy nie wiedzą i się nic nie dowiedzą. Od zawsze ich odpowiedz brzmi tak, że zapytają, a potem, że nie mają żadnych informacji. A jak coś już ma wejść to wrzucają na…
  • Beatles -

Użytkownik odpowiedział w wątku Kobieta vs. Mężczyzna - vol.9.

• Beatles -

Użytkownik odpowiedział w wątku Zgadnij, kto napisze następny?.

• Beatles -

Użytkownik odpowiedział w wątku Luźne pogawędki.

Kształt dla Ciebie będzie powiększać :) Hihi <3 @Cannabisherr gdzie najbardziej?
  • Satomi -

Lubi post użytkownika Jack.Z. w wątku Rozmowy serwera Diumar.

Polubienie (post)
    Ten Diumar upada. przed fuzja jeszcze troche kultury bylo. Teraz to dno, nawet wlasne krolestwa ksuja i postki wybijaja. Moze marudze, ale sami sobie gre psujemy.
  • JestMoc -

Użytkownik odpowiedział w wątku Rozmowy serwera Diumar.

może nie tyle co upada co chęć zarobku jest duża i wielu ma ból że ty bijesz 3 metki w czasie bicia przez kogos innego 1. I potem płaczą, że idź sobie stąd czy nawet są ludzie którzy mają rezerwację na metki pisząc z daleka, że to jego ...
  • VIII -

Ja mam 93-99 na ogień i zbijam normalnie bez buffa. Przy 80+ razador zabiera mi pół życia, bo matowa alchemia. I by zbijać tak całkiem spokojnie w metina bije 12-13k, ale 11,5 też by dało radę tylko trzeba mieć 30+ na krytyk i dobrze otruć.…
  • Swiezu -

Teraz śledzi Cannabisherr.

Obserwuje
  • Vanilla -

Lubi post użytkownika Ascoran w wątku Forum Przerwa techniczna forum - 23.01.2019.

Polubienie (post)
    announcement_metin2_pl_dd94cd54828c0aceeef669b9d8fd8793.png
    Witam! :rolleyes: Dnia 23.01.2019, 10:00 forum zostanie wyłączone na około 30 minut w celu zainstalowania ważnych aktualizacji systemu operacyjnego i zabezpieczeń. Zmiany nie mają nic wspólnego z…
  • Lorint. -

Lubi post użytkownika Shadow w wątku Luźne pogawędki.

Polubienie (post)
    Skończ insynuować coś na co dowodów nie posiadasz.Od paru stron to jest Twoje bla bla.Nic nie wiesz o moim życiu,więc to znów bla bla. Kolejne ubliżania z Twojej strony,i kto tu nienawidzi ludzi? Szach mat.
  • Bishu95 -

Użytkownik opublikował nowy wątek: Gra Razador solo

Wątek
    Chciałbym solować razadora, posiadam wilka 100 lvl na matowej alchemii: *ile na ogień i um potrzebuje żeby ustać razadora bez buffow *jaki dmg powinienem klepać w metki żeby spokojnie zbić razadora ( ta informacja najlepiej mi zobrazuje ile na…
  • Swiezu -

Lubi post użytkownika Xarrion w wątku Luźne pogawędki.

Polubienie (post)
    Cytat od Charlotta: „Aktualnie nie mogę. :( Może jak się wykaraskam z tego przysłowiowego bałaganu... Potem czeka mnie operacja. ” Mam nadzieję, że to nie jest jakaś niebezpieczna operacja :s wszystko będzie dobrze! Musi być!
  • Lorint. -

Lubi post użytkownika Shadow w wątku Luźne pogawędki.

Polubienie (post)
    Twoje tym bardziej nie ma.Skoro nie potrafisz odnosić się do kobiet w cywilizowany sposób.A to,że masz w dowodzie wydrukowane p.męska,wcale nie czyni z Ciebie mężczyzny. Z Tobą dyskusja też nie jest niczym budującym.