Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• kacha -

Liked Naksen’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Lexio: “a co bedzie w Wersji 2137? ” 21:37 Nowość! Skorzystajcie z okazji i zapewnijcie sobie przejażdżkę papa-mobile! W ofercie item-shop również sutanny papieskie! (Michał, Ty prosiaku... XD) Zapomniałem wspomnieć w poście wyżej -
  • BillieJean -

Liked Blutengel’s post in the thread Film Seriale... Czyli co oglądacie?.

Like (Post)
    Teraz oglądam "Orange is the new black". Chciałbym być strażnikiem w takim pudle.
  • KociePomruki. -

Liked SZELEMINATOR’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Eylis: “Quote from Lorint.: “Marna podróbka, bo takie coś jak Aata to szkoda podrabiać :chinese: ” A jednak to robisz :/ ” A co Ty sie tak irytujesz?
  • Insomnia -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

Liked Kruszii’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Lorint.: “Cale szczęście, że już jej nie ma xd ” Nie odzywaj się marna podróbko @WladcaForum
  • Kruszii -

Liked xXCalatorXx_Top1’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from WladcaForum: “Informuję, że konto @Lorint. to tylko jakaś marna podróbka, proszę mnie z nim nie wiązać:> ” Ja informuje,że osoba na ts StaryLexia to też moja podróbka :D
  • SamarytaninEtolina -

Liked WladcaForum’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Informuję, że konto @Lorint. to tylko jakaś marna podróbka, proszę mnie z nim nie wiązać:>
  • Simlas31 -

Replied to the thread Gra Potworne Trio.

Gdyby nie podpowiedzi daloby rade grac pewno po 5 razy jak na evencie krola to wtedy jest sposob na same srebrne, strona gdzie zapisujesz wszystko, 9 rund odkrywasz 9 dopasowujesz i sreberko. A boty bardziej na okeyach moga zarobic bo maja skrypty…
  • Naksen -

Liked Lexio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Naksen: “Quote from Lexio: “a co bedzie w Wersji 2137? ” 21:37 Nowość! Skorzystajcie z okazji i zapewnijcie sobie przejażdżkę papa-mobile! W ofercie item-shop również sutanny papieskie! (Michał, Ty prosiaku... XD) ” zamiast…
  • Naksen -

Like (Post)
    Nie mam psa i nie muszę się martwić o budę chociaż chciałbym mieć takie zmartwienia. Tak czy siak będą ludziee którzy mimo wszystko utrzymają GF poprzez sm. Na to nie masz wpływu. Bądźmy dżentelmenami i nie zaglądajmy komuś w kieszeń.…
  • SamarytaninEtolina -

• MinLee -

Like (Post)
    Nie mam psa i nie muszę się martwić o budę chociaż chciałbym mieć takie zmartwienia. Tak czy siak będą ludziee którzy mimo wszystko utrzymają GF poprzez sm. Na to nie masz wpływu. Bądźmy dżentelmenami i nie zaglądajmy komuś w kieszeń.…
  • JestMoc -

Liked Lexio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Naksen: “Quote from Lexio: “a co bedzie w Wersji 2137? ” 21:37 Nowość! Skorzystajcie z okazji i zapewnijcie sobie przejażdżkę papa-mobile! W ofercie item-shop również sutanny papieskie! (Michał, Ty prosiaku... XD) ” zamiast…
  • Lexio -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

• Kruszii -

Like (Post)
  • SZELEMINATOR -

• Kruszii -