Ostatnie aktywności

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

• Oxytocyna -

Użytkownik odpowiedział w wątku Is.

Możesz napisać na Support z prośbą o odłączenie tego konta od Steamu i problem powinien się rozwiązać
  • Maxpayn -

powiem Ci ze nawet nie wiem. A czy da sie to jakoś zmienic?
  • Simlas31 -

Lubi post użytkownika Al Cubone w wątku Gra Pytanie odnośnie levelowania.

Polubienie (post)
    Na tym poziomie ze słabym eq najlepsza jest dolina (Czarne Orki/ Ezoty wokół BO). Co prawda jest to czasochłonne, ale można na niej wbić 55lvl. Jeśli to dla Ciebie wciąż za wysokie loty, pozostaje pustynia bądź generały w M2. Następnie…
  • Lexio -

Lubi post użytkownika PocieKomruki w wątku skojarzenia :D.

Polubienie (post)
    polityka
  • Oxytocyna -

Jeśli masz konto na Steamie nie będziesz miał części rzeczy dostępnych w IS Ograniczenie dostępności przedmiotów w Sklepie dla platformy Steam
  • PocieKomruki -

Lubi post użytkownika Lexio w wątku skojarzenia :D.

Polubienie (post)
    Piekna sprawa
  • Lexio -

Użytkownik odpowiedział w wątku skojarzenia :D.

• Maxpayn -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra A jaka jest roznica pomiedzy 55lvl a 61lvl na blaskach w v3.

Cytat od Maxpayn: „ja wbilem 61 lev jakis czas temu i powiem że koledzy up maja racje, drop raczej porównywalny ale syfu leci w cholerę, A jeszcze jak nie masz 3reki i dochodzą yangi to jest Armagedon nic nie widać. To tak jak z tych 5u metkow w…
  • Maxpayn -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra A jaka jest roznica pomiedzy 55lvl a 61lvl na blaskach w v3.

ja wbilem 61 lev jakis czas temu i powiem że koledzy up maja racje, drop raczej porównywalny ale syfu leci w cholerę, A jeszcze jak nie masz 3reki i dochodzą yangi to jest Armagedon nic nie widać. To tak jak z tych 5u metkow w kupie podczas Eventy zuo
  • rafiko31 -

Użytkownik odpowiedział w wątku Gra Pytanie odnośnie levelowania.

Moje zdanie jest takie że nie ma sensu wbijać wiecel lvl.Na razie zostań na tym jaki masz i nie wbijaj nic więcej.Nie radzisz sobie za bardzo teraz to i wyżej nie poradzisz.Zarabiać możesz w M2 bijąc metiny i przy okazji dropiąc odłamki.Zrób…
  • Maxpayn -

Użytkownik opublikował nowy wątek: Is

Wątek
    Siemanko mam problem z Is A odnośnie polowa is-u jest niedostępna na jednym z moich kon np wczoraj pojawiły się te nowe skrzynki u mnie są nie dostanę, na innych rzeczach pisze brak przedmiotów do twojej klasy. Jeśli ktoś mial podobny problem…
  • Maxpayn -

Użytkownik odpowiedział w wątku Eventy w Metin2PL - temat ogólno-dyskusyjny..

Cytat od MocWpNaSpota: „przez 2tyg szukam blaskow bo taka ameba ich nie wystawia ” To wbij na Tortuge, ja Ci chętnie sprzedam. Dzisaj mam w promocyjnej cenie 2,49kk za szt, nic tylko brać :rofl:
  • PocieKomruki -

Lubi post użytkownika Al Cubone w wątku Gra Pytanie odnośnie levelowania.

Polubienie (post)
    Na tym poziomie ze słabym eq najlepsza jest dolina (Czarne Orki/ Ezoty wokół BO). Co prawda jest to czasochłonne, ale można na niej wbić 55lvl. Jeśli to dla Ciebie wciąż za wysokie loty, pozostaje pustynia bądź generały w M2. Następnie…
  • Maxpayn -

Użytkownik odpowiedział w wątku Item Shop - dyskusja.

Cytat od Ingolf: „Cytat od Arrabbiata: „Wiadomo już coś o biletach podróżnika? :( ” Art pisał, że nie będzie ich prawdopodobnie, aż do fuzji serwerów. ” ale lipa A ja jak głupi ja kupiłem eq na różnych servach. Ehh to sobie teraz ściągnę…
  • Maibuu -

Lubi post użytkownika LuckyLack w wątku Rozmowy konTROLLowane Andros.

Polubienie (post)
    O jej , wchodziłeś komuś w drogę?:D często byłeś rozjeżdżany tak że trzeba było płakać na forum .. Oj tomeczku jak to mówisz prawdziwa bystrość... mały ale wariat :>>>
  • Maibuu -

Lubi post użytkownika LaLunaa w wątku Rozmowy konTROLLowane Andros.

Polubienie (post)
    Oj Tomsa ty to powinieneś zostać bajkopisarzem, może wtedy byś jakąś karierę zrobił... Twoje wymysły do tej pory mnie bawią, a i w płaczu jesteś dobry. Ktokolwiek Cie ubije to się żalisz że masz broń +4, że kd nie masz, może jeszcze…
  • PocieKomruki -

Użytkownik odpowiedział w wątku skojarzenia :D.