Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Darek-Pogrom -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

Liked Lexio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Tak jak pisalem Demon w grze, zycze Ci wszystkiego co najlepsze w grze i w dalszym zyciu po nim. Nie zywie do Ciebie urazy za te slowa kierowane w moja strone, ba, sa mi obojetne. Moge Ci tylko polecic zebys wyluzowal i po prostu sie bawil ta gra
  • WegielWBucie -

Liked SlightlySelfObsessed’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from demoon: “Quote from 0bcy: “ehh gdyby ktoś w pore kupił cale eq mnemo to by miał deko krótszy łańcuch :rolleyes: ” nwm ciezko stwierdzic bo w sumie nic od mnemo nie kupiłem <3 ” No tak, za biedny jesteś to pożyczasz hehe
  • WegielWBucie -

Like (Post)
    Kazdy, kto musi mowic na kazdym kroku ze jest silny, nie jest silny. O tym, ze ktos jest silny decyduja nasi wrogowie, nie my sami.
  • WegielWBucie -

Like (Post)
    Demon jestes juz dlugo na Etolinie, ale nie siejesz nigdzie zgrozy. Na roznych tsach w przypadku przyjscia jakiegos dobrego gracza X ten fakt jest odnotowywany. Na Ciebie nikt nie zwraca szczegolnie uwagi, no chyba ze w kontekscie humorystycznym-…
  • SamarytaninEtolina -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Meley z tsem. Meley z tsem. Meley z tsem.
  • Ninhio -

Liked Darek-Pogrom’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Dobrze powiedziane cieszyc się gra szkoda że sam się za późno zreflektowalem
  • Ninhio -

Liked Arek’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from demoon: “nono lexio pokazales jak ladnie wytrzec podloge jak seta nie siądzie :* pocwicz dalej ide spac elo ” xD.
  • Forfa -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Od tego roku duzo rzeczy stało się nielegalnych w metinie, wykryto bugi które rzekomo dręczą ludzi od 2007 roku, śmiech na sali żeby za zmianę postaci karano gracza blokada za wykorzystanie błędów gry. Skoro ktoś zmienia postać powinien…
  • Aata... nie Atta -

Liked ArixanBogiem’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from KilerNo0bs: “Quote from FunkyTrlp: “Quote from demoon: “Odbiegajac o tej burzy, moze redy albo chunjo zbiora mase i przyjda nas zaatakowac? Bo nudy na metinku ” Tak przeczytałem co szczekasz na tym forum to komedia.Jedno jest pewne…
  • Arek -

Like (Post)
  • Aata... nie Atta -

Liked demoon’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from Lexio: “Demon jestes juz dlugo na Etolinie, ale nie siejesz nigdzie zgrozy. Na roznych tsach w przypadku przyjscia jakiegos dobrego gracza X ten fakt jest odnotowywany. Na Ciebie nikt nie zwraca szczegolnie uwagi, no chyba ze w kontekscie…
  • Testosteron -

Like (Post)
  • Lexio -

Like (Post)
  • Arek -

Like (Post)
    Tak jak pisalem Demon w grze, zycze Ci wszystkiego co najlepsze w grze i w dalszym zyciu po nim. Nie zywie do Ciebie urazy za te slowa kierowane w moja strone, ba, sa mi obojetne. Moge Ci tylko polecic zebys wyluzowal i po prostu sie bawil ta gra