Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• kayohardcore -

Liked Lucjusz’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “Quote from WujekDiumar: “Jak dropek może zarabiać bez posiadania Eq pvp to sory ale po co ma je kupować ?( ” zgadzam sie w 100%a potem do mnie ludzie pisza na pw eeee czemu mi bijesz postacie na meley i logaja zamiast zwolac…
  • Lucjusz -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from WujekDiumar: “Jak dropek może zarabiać bez posiadania Eq pvp to sory ale po co ma je kupować ?( ” zgadzam sie w 100%a potem do mnie ludzie pisza na pw eeee czemu mi bijesz postacie na meley i logaja zamiast zwolac…
  • 0bcy -

Liked DeFaCC’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from WujekDiumar: “@DeFaCC nie dziw się że na globalu mało chętnych do bicia się. Bossy na zamkniętych dungach zero rywalizacji o wyższe bossy z których mamy fajny drop bo ich nie ma :sleeping: ?( generaly zabrane wróżka nie przyciąga wysokie lvl ... Jak…
  • 0bcy -

Liked DeFaCC’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from ArixanBogiem: “Quote from JaTylkoDoDt: “Quote from ArixanBogiem: “Quote from JaTylkoDoDt: “Dodanie bonów do jednego itemu na PL kosztuje ponad 100 zł xD. ” ciekawe kto jeszcze wydaje sm na dodania bonow xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDjest…
  • ItsDemonWolf -

Quote from WujekDiumar: “Jak dropek może zarabiać bez posiadania Eq pvp to sory ale po co ma je kupować ?( ” zgadzam sie w 100% a potem do mnie ludzie pisza na pw eeee czemu mi bijesz postacie na meley i logaja zamiast zwolac kumpli i pobic…
  • BeeT -

Na forum u nich napisane jest ze aktualizacja weszla wczoraj wraz z startem serwera
  • Neithan. -

Quote from noPRO8L3M: “@Art a po dzisiejszych serwerach w innych krajach nadal jest dostępny depozyt? ” O co chodzi z tym depozytem?
  • ItsDemonWolf -

Liked ArixanBogiem’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from JaTylkoDoDt: “Quote from ArixanBogiem: “Quote from JaTylkoDoDt: “Dodanie bonów do jednego itemu na PL kosztuje ponad 100 zł xD. ” ciekawe kto jeszcze wydaje sm na dodania bonow xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDjest tyle mozliwosci na PL…
  • NieznajomyZInternetu -

Liked Art’s post in the thread Społeczność Nowy serwer Rubinum (18.07).

Like (Post)
    Szanowni Gracze, --- Pudełko premium 60% taniej ---
    Dla graczy rozpoczynających rozgrywkę na serwerze Rubinum, przygotowaliśmy promocję na za 60% ceny: 147 SM przez pierwsze 4 tygodnie od otwarcia serwera. Przedstawiamy Wam także listę Eventów…
  • Flawlee -

Quote from BeeT: “Czegoś nie rozumiem. Miał być pet smok magmy Na niemieckim weszła już aktualizacja i jest tylko jedna skrzynka a w niej Equus Purpur. Nie ma ani tego nowego peta ani nowego wierzchowca ” Bo niezależnie od tego kiedy wystartował…
  • NieznajomyZInternetu -

Liked Ingolf’s post in the thread Przerwa Techniczna 18.07.2019 - Wersja 19.4 + Start serwera Rubinum.

Like (Post)
    * announcement_metin2_pl_1e38a4a3eec6b123556c593fc2066dd0.png * PRZERWA TECHNICZNA 18.07.2019 start ok. 10:00 Nowy serwer Rubinum (18.07) Aktualizacja 19.4 – Niebiańskie czasy Logowanie przes Steam zostanie naprawione. Restart serwerów.
  • BeeT -

Czegoś nie rozumiem. Miał być pet smok magmy Na niemieckim weszła już aktualizacja i jest tylko jedna skrzynka a w niej Equus Purpur. Nie ma ani tego nowego peta ani nowego wierzchowca
  • Bishu95 -

Replied to the thread System Zwierzaków - dyskusja.

z tego co pamietam to wampir daje % do pż za kazdym hitem a absorpcja tylko w przypadku smierci potwora
  • SlowHaze -

Liked AauaaaMetin2’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    najzabawniejsi są ludzie co graja na privach albo w ogolę ale na forum globala siedzą i jęczą
  • LeQuer -

Replied to the thread Zgadnij, kto napisze następny?.

• AMG63 -

Liked Ritchie’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    No a kolejna sprawa to YouTuberzy, którzy jako jedyni utrzymywali Botmanię przy życiu przez ponad rok jej istnienia, a polecieli jako pierwsi przy akcji walki z prywatnymi serwerami. Sam dzięki Bubbexowi i Wojtkowi zacząłem grać na Tasmanii - taki…
  • Art -

Quote from SamarytaninEtolina: “@Art czyli jak db rozumiem nowy wierzchowiec tzn smok będzie możliwie do zdobycia po przez szkatułke? A wiesz może jaki prócz tego będzie drop z tej szkatułki? ” Wiem, że będą dwie wersje szkatułki: mała i…
  • Diego20 -

Replied to the thread System Zwierzaków - dyskusja.

Witam, jaka jest różnica między księga wampira a absorpcji życia? które jak dokładnie działa i które lepiej włożyć do peta?