Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Puurpurowy -

Replied to a comment by Puurpurowy on KociePomruki.’s wall.

Wall Reply
    pomruki wstaly o 5...koniec swiata bliski
  • SenNaJawie -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Quote from Dragee: “Quote from homeless: “Quote from Dragee: “Quote from homeless: “korzystamy grając w metina skoro nie jesteś graczem to się nie udzielaj, bo twoje zdanie niczego nie zmieni w naszym życiu ” Po czym to stwierdziłeś? Mam…
  • VroeKilwaoz -

Liked Lexio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Osoby pochloniete ta gra obudza sie kiedys z reka w nocniku :) Bedzie ciekawie
  • VroeKilwaoz -

Liked Naksen’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Za adwokata nie robię, ale Lexio ma łeb na karku i nie chcę też gloryfikować siebie, ale po prostu wyprzedaliśmy we dwóch eq po taniości i na szybko, żeby te pozostałości z metina nie zdążyły spaść ze stołka i żeby nie zostać z…
  • Dragee -

Liked Hellrider’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    -narzekaj -kwii kwii jak śmiesz narzekać, jak grasz -no ok, więc kończę grę/przecież gram -kwii kwii jak śmiesz narzekać, przecież już nie grasz/więc czemu narzekasz TO jest śmieszne. A zaczęło się od...rady, by korzystać z lata na…
  • Dragee -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Quote from homeless: “Quote from Dragee: “Quote from homeless: “korzystamy grając w metina skoro nie jesteś graczem to się nie udzielaj, bo twoje zdanie niczego nie zmieni w naszym życiu ” Po czym to stwierdziłeś? Mam prawo wyrażać swoje…
  • Dragee -

Liked homeless’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Dragee: “Quote from homeless: “korzystamy grając w metina skoro nie jesteś graczem to się nie udzielaj, bo twoje zdanie niczego nie zmieni w naszym życiu ” Po czym to stwierdziłeś? Mam prawo wyrażać swoje zdanie, a nie mam…
  • Dafuquelo -

Posted the thread Szaman Smok vs healer a gra 4fun.

Thread
    Cześć. Jaką profesje polecacie do pogrania na luzaku na tym nowym serwerze? Smok czy healer? Planuje expic z buta na auto, robic stopy na 35/55/75 ale nie za dlugo. Z kasa na bieżąco to co będę dropic. Jakim bulidem iść u kogo skille I staty.
  • Nexylia -

Liked AauaaaMetin2’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    jedni kończą w odpowiednim momencie a inni (jak irre) jarają się grą jakby dziś była jej premiera ;D ale tak to jest jak w 2007-2011r chodziło się do zerówki i dopiero w gimnazjum dowiedziano się co to metin2 xd i można sobie pozwolić na…
  • Shadow -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

Jak tam Top'eczko ma ktoś już nową broń i klepie ją do +15? ;)
  • Shadow -

Liked Celtycki-Dzik’s post in the thread Muzyka Jakiej muzy słuchacie?.

Like (Post)
  • Monisienka -

Liked JestMoc’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Chep: “Quote from Mentosx2: “Sebastian z osiedla na prezydenta ! ” Seba z osiedla przynajmniej by pytał czy mamy jakiś problem. A według gf nigdy go (problemu) nie ma. ” Dla GF jedyny problem jaki istnieje to zepsuty IS^^
  • Shadow -

Replied to the thread Muzyka Jakiej muzy słuchacie?.

Liked Nerose’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Nerose: “Stachu jak tam rodzinny biznes? Kręci się czy może stachu korporejszyn splajtowało? :) ” siema widzę nadal nic się nie zmieniło, jak z diumara poszedłem to nadal smoka nie bijesz? a tak miałeś nam…
  • Shadow -

Liked Naksen’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Za adwokata nie robię, ale Lexio ma łeb na karku i nie chcę też gloryfikować siebie, ale po prostu wyprzedaliśmy we dwóch eq po taniości i na szybko, żeby te pozostałości z metina nie zdążyły spaść ze stołka i żeby nie zostać z…
  • Szczafiowa -

Liked Lexio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Osoby pochloniete ta gra obudza sie kiedys z reka w nocniku :) Bedzie ciekawie