Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• JestMoc -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Quote from Mentosx2: “Quote from JestMoc: “Quote from /Zuriel/: “a42bba974fbe7.png Puść Gienka na m1, zostań za to złodziejem :D: :mkay: ” Hmm przecież to ten Robert ksuje metki w zaklętym :w00t: :w00t: :rofl: ” ksuje metki w zakletym ? nie pamiętam kiedy ostatnio byłem…
  • 0bcy -

Zalosne było otwieranie blasków na zodiaku w m1 w każdym innym miejscu nie powinno byc problemu z tym. Zawsze można zbić generala i jeszcze mieć profit, kręte i pójść na smoka.
  • Erdap -

Liked Mleeko’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    SPRZEDAM NICK DROPA ITSDEMONWOLF NA BLASKI GORĄCO ZAPRASZAM DO LICYTACJI PÓKI ŚWIEŻE
  • Mentosx2 -

Quote from JestMoc: “Quote from /Zuriel/: “a42bba974fbe7.png Puść Gienka na m1, zostań za to złodziejem :D: :mkay: ” Hmm przecież to ten Robert ksuje metki w zaklętym :w00t: :w00t: :rofl: ” ksuje metki w zakletym ? nie pamiętam kiedy ostatnio byłem w zaklętym lesie.…
  • MinLee -

Liked Mleeko’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    SPRZEDAM NICK DROPA ITSDEMONWOLF NA BLASKI GORĄCO ZAPRASZAM DO LICYTACJI PÓKI ŚWIEŻE
  • Mleeko -

Replied to the thread Rozmowy serwera Etolin.

• Flawlee -

Replied to the thread Gra Drop odłamków 55lvl deski vs trudny loch małp.

• JestMoc -

Quote from /Zuriel/: “a42bba974fbe7.png Puść Gienka na m1, zostań za to złodziejem :D: :mkay: ” Hmm przecież to ten Robert ksuje metki w zaklętym :w00t: :w00t: :rofl:
  • Adexus123456 -

Quote from /Zuriel/: “a42bba974fbe7.png Puść Gienka na m1, zostań za to złodziejem :D: :mkay: ” Nie wiem czy wiesz kolego ale ci coś postaram się wyjaśnić. Myślisz sobie, że to fajnie robić komuś na złość, okej skoro lubisz to robić to nie wnikam.…
  • /Zuriel/ -

Quote from Mentosx2: “Quote from /Zuriel/: “a42bba974fbe7.png Puść Gienka na m1, zostań za to złodziejem :D: :mkay: ” widać ze +15, pseudoyoutuberze majowy. ” Nie, nie mam jeszcze nowej broni +15 :rofl: :crazy: Pozdrawiam, nie płacz to tylko głupi sklepik.
  • kayohardcore -

Quote from MaSensi: “Quote from kayohardcore: “Quote from MaSensi: “Quote from kayohardcore: “Co do 4:42 to się z Tobą zgodzę, ewidentnie bije mnie na afku, i rozebrany uderzyłem ponad 4k, jeśli chodzi o 7:57 to ledwie ustał, zostały…
  • kacha -

Liked Lexio’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    widze ze na etolinie bez zmian. Jest jedna postac, ktorej cala gildia irre nie umie ubic, a irre bedzie na kazdym kroku klamac, ze sa w stanie xd. Nawet mi was nie zal
  • Mentosx2 -

Quote from /Zuriel/: “a42bba974fbe7.png Puść Gienka na m1, zostań za to złodziejem :D: :mkay: ” widać ze +15, pseudoyoutuberze majowy.
  • /Zuriel/ -

a42bba974fbe7.png Puść Gienka na m1, zostań za to złodziejem :D: :mkay:
  • Xavierr -

Zawsze byłem tego zdania ze Irre bez alanka nie ma nic do gadania A nawet z alankiem to mało zdzialaja bo jego eq wszyscy tam już chyba maja:P Ich gildie można opisac w dwóch słowach :zalpl:
  • AndrewBalboa -

Replied to the thread Gra Drop odłamków 55lvl deski vs trudny loch małp.

55lvl rekawica z red lasu 50 odłamków w 50-60min mi leciało (oczywiście spot wybijany na czas bo co 2min resp jeśli ktoś nie wie)