Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• JOVIS -

Liked Skrabi’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Język polski znam jak najbardziej jednak Ty piszesz nie w języku polskim tylko po polskiemu, tak więc na przyszłość polecam słownik naszego kochanego języka polskiego. Myślę że na tym zakończę z Tobą rozmowę bo sądząc po twoim stylu…
  • JOVIS -

Liked SenNaJawie’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Quote from Handlarz30: “Quote from Santonia: “Quote from Forfa: “Najgorsze w tym że team milczy ” Team milczy bo pracuje, a rankingi na stronie aktualizują się co kilka godzin i nie oddają aktualnego stanu "topki". Czasem na niektórych…
  • SmarkLover -

Liked Sherrievronbrn’s post in the thread Rozmowy serwera Etolin.

Like (Post)
    Quote from ItsDemonWolf: “madrego to az milo posluchac poczytac xD ” Ty dowcipniasiu, Ty dopcipniasiu śmiechowy
  • Ritchie -

Replied to the thread Zmiany w grze - dyskusja.

@Nyarr Wydaje mi się, że "ekscytacja" wyczynami Cyca nie wynika z tego, że społeczność popiera boty, tylko raczej z tego, że punktuje on bezlitośnie Gameforge. Jestem pewien, że gdyby sytuacja miała miejsce na Etolinie lub Diumarze, to sprzeciw…
  • Gadomiak -

Replied to the thread Gra Wklad do szarfy.

cienko z wartością tyle mam na woju 62 lvl bez aury i alchemi xd
  • Erdap -

Liked Nyarr’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Film gracza który jest znany z bocenia? Wracamy do tematu gdzie gracze wręcz wyrażają aprobatę na bocenie, więc czemu oczekiwać od team walki z botami skoro sami za nimi stoimy?
  • Nyarr -

Quote from Ligeja: “Quote from Nyarr: “Film gracza który jest znany z bocenia? Wracamy do tematu gdzie gracze wręcz wyrażają aprobatę na bocenie, więc czemu oczekiwać od team walki z botami skoro sami za nimi stoimy? ” Skoro administracja…
  • Kalio -

Liked Ritchie’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Niektórzy z Teamu po prostu zapomnieli, że Team jest (lub powinien być) po tej samej stronie co społeczność, a nie przeciwko niej. Znaczna większość odpowiedzi na supporcie jest udzielana w sposób, jakby z góry zakładano, że gracz ma złe…
  • Eylis -

Liked Neferet’s post in the thread Szaman Build Szaman SMOK.

Like (Post)
    Usunęłam zbędne posty.
  • Obora13 -

Liked Ligeja’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
  • Neferet -

Replied to the thread Szaman Build Szaman SMOK.

• Obora13 -

Liked Michu’s post in the thread Zmiany w grze - dyskusja.

Like (Post)
    Ktoś wie czy wartość ataku na 6-7 bon może wejść do każdego itemu?
  • Michu -

Ktoś wie czy wartość ataku na 6-7 bon może wejść do każdego itemu?